Archiwum

Rower stacjonarny treningowy 570U Schwinn

  • Kategoria rower treningowy
  • Maksymalna waga użytkownika 136 kg
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 26 kg
  • Waga koła zamachowego 10 kg
  • Rodzaj pionowy
Kup teraz 2699 4320 zł

Oszczędzasz aż 1621rabat 38%

SportowyRaj.pl

273 opinii

ROWER PROGRAMOWANY 130I

Rower Programowany Schwinn 570U to najwyższej klasy rower amerykańskiej firmy Schwinn, będącej liderem rynku fitness w USA.

Tym co podkreśla model wśród innych tego typu sprzętów jest przede wszystkim znaczna ilość, aż 29, najróżniejszych programów treningowych. Dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na przeprowadzenie treningu. Rower ma aż 25 poziomów oporu magnetycznego. To sprawia, że bez względu na Twój poziom progresywnia, wytworny i stylowy 570U jest sprzętem właśnie dla Ciebie.

Głośniki z możliwością podłączenia odtwarzacza mp3 lub telefonu umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki w trakcie biegu. Port USB z możliwością ładowania sprzętów sprawia, iż nie musisz martwić się o rozładowane akcesoria. Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego komfortowo wyciągniesz butelkę podczas jazdy. Rower został zaopatrzony także we wszelkie konieczne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym: tackę na akcesoria, wentylator z 3 poziomami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu oraz technologię Bluetooth, która umożliwia np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do dokładnego pomiaru tętna podczas treningu. W 570U możesz ustawić stosowny dla Ciebie kąt nachylenia kierownicy, a podkładki pod łokcie powodują, iż jazda będzie jeszcze wygodniejsza.

na dodatek masz możliwość ustawić siodełko na takiej wysokości i odległości od kierownicy, jaka Ci odpowiada. Przeciwpoślizgowe pedały powodują, że trening jest bezpieczniejszy, a stopy nie ślizgają się w trakcie jazdy.

Model 570U ma także możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Sprzęt firmy Schwinn sprawi, iż Twój czas spędzony na rowerze nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, widocznie wyższy poziom.

CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wytworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


2. Ćwiczenia ograniczają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zmniejszać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport na ogół koncentrują się szybciej i efektywniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie produktywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na produktywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie obniżyć szybkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras.

Aplikacja posiada:

+ Dziesiątki lokalizacji z całego świata

+ Sześć darmowych map do nieograniczonego użytkowania

+ video dopasowane do Twojej szybkości

+ Śledź i przechowuj swoje informacje


Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Kup teraz 2690 4999 zł

Oszczędzasz aż 2309rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Rower Programowany ProForm 225 CSX
Rower Programowany ProForm 225 CSX
Kup teraz 2299 3743 zł

Oszczędzasz aż 1444rabat 39 %

Sportano.pl szczegóły
Rower treningowy Body Sculpture BC 6792
Rower treningowy Body Sculpture BC 6792
Kup teraz 849 1499 zł

Oszczędzasz aż 650rabat 43 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Bowlex 100957 rower spinningowy C7
Bowlex 100957 rower spinningowy C7
Kup teraz 4999 8900 zł

Oszczędzasz aż 3901rabat 44 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
BODY SCULPTURE ROWER MAGNETYCZNY SKŁADANY SMART BC 2929
BODY SCULPTURE ROWER MAGNETYCZNY SKŁADANY SMART BC 2929
Kup teraz 499 800 zł

Oszczędzasz aż 301rabat 38 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Rower treningowy Body Sculpture C1660
Rower treningowy Body Sculpture C1660
Kup teraz 449 799 zł

Oszczędzasz aż 350rabat 44 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Kup teraz 1019 1779 zł

Oszczędzasz aż 760rabat 43 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg
Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg
Kup teraz 899 1500 zł

Oszczędzasz aż 601rabat 40 %

Homefitness szczegóły