Archiwum

rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 40 kg
Kup teraz 355 611 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 42%

Costway

Stacjonarny rower treningowy Chcesz więcej się ruszać, lecz nie masz pomysłu, jak zacząć? Twoją zmorą są wymówki? Stacjonarny rower gimnastyczny maksymalnie ułatwi Ci ćwiczenia, dzięki czemu tym razem będziesz posiadać większe szanse na sukces!

Po pierwsze, stacjonarne rowery do ćwiczeń są zawsze pod ręką. Nie trzeba jechać na siłownię ani wychodzić z domu. Dlatego również brzydka pogoda czy brak czasu trudno uznać za wytłumaczenie braku ruchu. Ponadto, wybierając rowerek stacjonarny, możesz ruszać się o dowolnej porze – z samego rana albo późnym wieczorem.

Nie ograniczają Cię więc godziny otwarcia siłowni czy prowadzenia zorganizowanych zajęć. W dodatku jest to uniwersalne, nietrudne i bezpieczne ćwiczenie, dobre także dla osób z dużą nadwagą. Co więcej, rowery do ćwiczeń pozwalają pracować nad kondycją, zdrowiem i sylwetką przy jednoczesnym czytaniu książki, oglądaniu filmu, słuchaniu muzyki, czy nawet rozmowie.

dzięki temu znalezienie czasu na sport będzie wyraźnie łatwiejsze! Jeśli myślisz, że tanie rowery do ćwiczeń nie mogą być dobre, potrzebnie sprawdź naszą ofertę. Proponowany model jest dostępny w ciekawej cenie, użyteczny i zaawansowany technicznie.

Działa na bazie oporu paskowego. Dzięki temu praca koła zamachowego jest cicha i płynna. Pozwala to wykorzystywać rower stacjonarny choćby wtedy, gdy domownicy śpią. Pomocny jest na dodatek ekran LCD.

Czytelnie ukazuje pokonany dystans, aktualną szybkość, czas trwania treningu, liczba spalonych kalorii i puls. Ten ostatni parametr jest badany dzięki czujnikom umieszczonym w uchwytach kierownicy. Pod wyświetlaczem umieszczono dodatkowo uchwyt na telefon, który pomoże Ci zajmować się w trakcie treningu przeglądaniem Internetu, pisaniem wiadomości, rozmową, a nawet pracą – w zależności od potrzeb.

Rower do ćwiczeń: wspaniały do domowego treningu Rowery do ćwiczeń to jedne z ulepszonych przyrządów gimnastycznych – równocześnie dla początkujących, jak i dla progresywnych. Zapewniają bowiem trening ogólnorozwojowy, którego poziom trudności można zbratać do potrzeb.

Oczywiście rower stacjonarny bez problemu scali się jeszcze do każdych proporcji ciała. Regulacja położenia siodełka i kierownicy jest bowiem nad wyraz prosta. Dzięki temu z jednego urządzenia może komfortowo korzystać kilku domowników!

powoduje to, iż rower gimnastyczny wydaje się jeszcze tańszy i bardziej poręczny. Sport wcale nie musi być trudny. Wystarczy, że zaopatrzysz się w prosty rowerek stacjonarny i poświęcisz mu przynajmniej kilkanaście minut dziennie, podczas których możesz równocześnie robić coś innego.

W naszej ofercie odszukasz wyśmienity model domowy – nieduży, cichy, uniwersalny i potężny. Wytworzono go na ogół ze stali, dzięki czemu jest trwały. Jego maksymalne obciążenie wynosi natomiast 120 kg.

zaimplementowany wyświetlacz pomoże Ci kontrolować właściwości treningu, a regulowane elementy ćwiczyć wygodnie i bezpiecznie. Montaż roweru do ćwiczeń jest prosty, a wszystkie potrzebne części wynajdziesz w pakiecie.

dzięki czemu niemal od razu po otrzymaniu paczki będziesz mógł rozpocząć trening! atrybuty Uniwersalne zastosowanie - rower do ćwiczeń jest asygnowany do treningu cardio całego ciała. Z jego pomocą możesz łatwo ćwiczyć mięśnie nóg, pośladów, tułowia oraz ramion wyświetlacz LCD - dzięki czytelnemu wyświetlaczowi możesz śledzić pokonaną odległość, szybkość, czas trwania treningu, liczbę spalonych kalorii oraz puls: w uchwytach kierownicy zostały umieszczone czujniki tętna.

Pod wyświetlaczem został usytuowany uchwyt na telefon Płynne działanie - stalowe koło zamachowe działa cicho i płynnie. Zaimplementowany system oporu paskowego jest nietrudny w użyciu, a regulowane uchwyty na stopy zapewniają równowagę i bezpieczeństwo w trakcie treningu Regulacja siodełka i kierownicy - wygodne sportowe siodełko ma regulację wysokości na 4 stopniach, natomiast kierownicę można dopasować na 2 poziomach, dzięki temu bezproblemowo dopasujesz urządzenie do swych potrzeb Wysokiej jakości materiały - rower treningowy został wykonany z najwyższej jakości stali, dzięki czemu zapewnia niezrównaną odporność, stabilność i wytrzymałość.

Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi aż 120 kilogramów Łatwość konstrukcji - rower jest bardzo prosty w konstrukcji. Wszystkie komponenty niezbędne do instalacji zostały dołączone do zestawu

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Rower treningowy Kettler HOI Ride + Blueberry Green
Rower treningowy Kettler HOI Ride + Blueberry Green
Kup teraz 2249 3690 zł

Oszczędzasz aż 1441rabat 39 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Sapphire Ultimate SG-922B
Sapphire Ultimate SG-922B
Kup teraz 779 1499 zł

Oszczędzasz aż 720rabat 48 %

Abcfitness.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Sportano.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Sportano.pl szczegóły