Archiwum

Rower treningowy Body Sculpture C1660

  • Kategoria rower treningowy
  • Maksymalna waga użytkownika 100 kg
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 17 kg
  • Waga koła zamachowego 5 kg
Kup teraz 469 529 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 11%

SportowyRaj.pl

273 opinii

ROWER MAGNETYCZNY BODY SCULPTURE C1660Magnetyczny rower treningowy Body Sculpture C1660 jest wyśmienitym sprzętem, który pomoże Ci wykonać skuteczny trening w domu. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na dworze, nie musisz już tracić czasu na wyjścia do siłowni.Komputer z wielofunkcyjnym wyświetlaczemSensory pomiaru pulsu umieszczone na uchwytachRegulowane siodełkoRegulowany kąt pochylenia kierownicySensory pomiaru pulsuRęcznie sterowany system oporu magnetycznego MMS dane technologiczne:wymiary: 77 x 50,5 x 123 cmWaga: 17 kgMaksymalna waga użytkownika: 100 kgSprzęt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957Sprzęt dedykowany do użytkowania domowegoInformacje dotyczące bezpieczeństwa używania znajdują się w instrukcji obsługi Ćwiczenia na rowerze treningowym sprawiają, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydki i pośladki, ale też brzucha i ramion.

Taki trening jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała. Sprzęt idealnie stanie na wysokości zadania dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia.

PŁYNNA REGULACJA WYSOKOŚCI SIODEŁKARower Body Sculture ma możliwość płynnego dostosowania bardzo ważnego parametru jakim jest regulacja wysokości siodełka według własnego uznania. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik w szczególnie szybki sposób zapewni sobie komfort w trakcie ćwiczeń.

Warto dodatkowo zaznaczyć, iż wysokość siedziska w tym modelu pozwala też na ćwiczenia wyższych Użytkowników. WbudowanE SENSORY gwarantującE STAŁY POMIAR PULSUNie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne zapewniają największą produktywność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania).

W Rowerku BC 1660 puls mierzony jest bezustannie, dzięki szczególnie precyzyjnym sensorom umieszczonym w kierownicy. Znaczne, wygodne siodełkoJednym z podstawowych czynników posiadających wpływ na komfort ćwiczenia na rowerze treningowym jest jakość zamontowanego w nim siodełka.

W naszym modelu do produkcji siodełka zastosowano najtrwalsze materiały, które komfortowy trening choćby podczas najistotniej wyczerpujących sesji. Regulacja oporu 8-stopniowaDzięki wykorzystaniu wewnętrznego mechanizmu magnetycznego rower jest niezwykle cichy - dzisiaj przeprowadzisz trening o dowolnej porze dnia lub nocy.

Możliwości regulacji oporu przystępna jest przy pomocy pokrętła w zasięgu ręki ćwiczącego. Regulacja kąta pochylenia kierownicyTrening na rowerach magnetycznych, podobnie jak na ich tradycyjnych odpowiednikach, przynosi najlepsze rezultaty po dobraniu parametrów sprzętu do jednostkowych predyspozycji ćwiczącego.

Ważnym elementem jest tutaj regulacja kąta pochylenia kierownicy, która realizowana jest poprzez wygodne pokrętło. Komputer treningowyRower BC1660 postępowy komputer z tacką na tablet albo smartfon.

zapewnia on możliwość śledzenia swoich postępów na bieżąco,, a także może w dodatku motywować do treningu.Główne funkcje komputera:czas ćwiczeńprzebyty dystansprędkośćspalone kaloriepomiar pulsufunkcja SCAN (umożliwia podgląd wartości w odstępach czasu) Gratisy:2 E-BOOKI: "Zapomnij o Nadwadze" i poradnik "Jak schudnać? -25 odchudzających Tricków" wysyłane w formie elektronicznej.

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
Kup teraz 355 611 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 42 %

Costway szczegóły
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Kup teraz 2690 4999 zł

Oszczędzasz aż 2309,01rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Sapphire Ultimate SG-922B
Sapphire Ultimate SG-922B
Kup teraz 779 1499 zł

Oszczędzasz aż 720rabat 48 %

Abcfitness.pl szczegóły
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
Kup teraz 350 560 zł

Oszczędzasz aż 210rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Kup teraz 1179 1779 zł

Oszczędzasz aż 600rabat 34 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły