Archiwum

Rower treningowy Kettler HOI Ride + Blueberry Green

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 65 kg
Kup teraz 2249 3690 zł

Oszczędzasz aż 1441rabat 39%

SportowyRaj.pl

273 opinii


Model HOI RIDE+ wytwarzany we współpracy z Julianem Hoenigiem (Apple, Audi), należy do rodziny ergometrów producenta KETTLER. Oprócz 20-stopniowej skali obciążenia ma także wskaźnik oporu w watach. Taka regulacja oporu pozwala ściśle kontrolować intensywność treningu. Moc szczytowa to 350 W (w zależności od trybu). Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami zezwala na kontrolę parametrów treningu. Opór indukcyjny zagwarantuje płynną i cichą pracę.

Poziom trudności treningu regulowany jest za pomocą komputera treningowego. 20 poziomów regulacji oporu przypasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Podczas treningu można wybrać jeden z 20 programów, dobranych do różnych poziomów produktywności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

szerokie i komfortowe siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Funkcjonalna kierownica ma możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu.

Rower stacjonarny to jedno z podstawowych urządzeń do kształtowania kondycji i sylwetki. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być stosowany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

Rowerek HOI RIDE+ rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 20 poziomy regulacji oporu przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Docenią go także osoby starsze, ponieważ trening na rowerku nie obciąża stawów i nie sprawia urazów i kontuzji.

Cicha i płynna praca roweru umożliwia trening w domu. Rower nie zajmuje niemało miejsca. Kółka transportowe umożliwią nietrudne przestawienie roweru po skończonym treningu.
parametry techniczne


atrybuty komputera

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
Kup teraz 355 611 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 42 %

Costway szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Kup teraz 4739 7589 zł

Oszczędzasz aż 2850rabat 38 %

Sportano.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Kup teraz 4739 7589 zł

Oszczędzasz aż 2850rabat 38 %

Sportano.pl szczegóły