Archiwum

Spokey Onego

  • Kategoria rower treningowy
  • Maksymalna waga użytkownika 100 kg
  • Waga urządzenia 35 kg
Kup teraz 283,50 497 zł

Oszczędzasz aż 213,49rabat 43%

Media Expert

5395 opinii

Rower mechaniczny Spokey ONEGO: dzięki swoim rozmiarom jest wspaniały choćby do niewielkiej przestrzeni, dostosowywane siodełko, które pozwoli przypasować Ci wysokość do własnych potrzeb i Twojego wzrostu, sprawi, iż pokochasz treningi w domu!

Rower mechaniczny Spokey ONEGO został wykonany z myślą o użytkownikach poszukujących wygodnych rozwiązań - żeby jeździć na rowerze, nie musisz wychodzić z domu! Co więcej, jest doskonały nawet do niewielkich przestrzeni.

To lekki sprzęt do treningu cardio, który po skończonym treningu bezproblemowo przeniesiesz w dogodne dla Ciebie miejsce. Choćby gdy pogoda nie sprzyja, będziesz cieszyć się wspaniałą formą! Także przy ulubionym serialu czy muzyce.

Połączenie minimalizmu i tradycyjnych rozwiązań Z rowerem treningowym Spokey ONEGO możesz ćwiczyć bezpiecznie, komfortowo i bezspornie intensywnie! Stopniowa regulacja oporu na wyciągnięcie ręki daje możliwość dopasowania intensywności treningu zarówno do aktualnej kondycji fizycznej, jak i do jednostkowego planu treningowego.

Urozmaicone przejażdżki sprawią, iż pokochasz domowe treningi! Czytelny ekran pozwala na bieżąco kontrolować przebieg treningu dzięki pomiarom czasu, prędkości, dystansu i spalanych kalorii. Drobne rozmiary sprzętu sprawiają, iż wkomponuje się nawet do najmniejszych przestrzeni.

wyśmienity do domowych treningów Rower stacjonarny treningowy ONEGO to jednostajna i wytrzymała konstrukcja, która będzie Twoim pomocnikiem w osiągnięciu i utrzymaniu formy poprzez sporo sezonów! wprowadziliśmy także kilka udogodnień, dzięki którym sprzęt ustawisz znakomicie do swoich potrzeb.

Regulacja wysokości siodełka pozwoli na adekwatne dopasowanie do wzrostu użytkownika, a pokryte antypoślizgowym materiałem pedały wraz z paskami bezpieczeństwa zdecydowanie poprawią komfort treningu. ONE GO stanie na wysokości zadania równocześnie u początkujących, jak i progresywnych sportowców!

To także perfekcyjny wybór dla seniorów czy dla osób w trakcie rehabilitacji. ONEGO to lekki, praktyczny sprzęt, dzięki temu wyśmienicie stanie na wysokości zadania w każdym mieszkaniu. Rower stacjonarny Spokey to zapewnienie bezpiecznego treningu w domowym zaciszu.

Trenujesz zawsze, kiedy masz ochotę - spraw, żeby trening nie był obowiązkiem, a przyjemnością. Zastosowane technologie SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji. Dane techniczne: rodzaj: rowerek pionowy wariant oporu: mechaniczny regulacja oporu: stopniowa, ręczna pomiary: czas, szybkość, dystans, kalorie maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulacja wysokości siodełka: 55 - 75 cm wymiary: 90 x 40 x 100 cm niepokaźna i lekka konstrukcja gustowny design

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Christopeit ET 6
Christopeit ET 6
Kup teraz 899 1500 zł

Oszczędzasz aż 601rabat 40 %

Homefitness szczegóły
Christopeit CL 2
Christopeit CL 2
Kup teraz 450 800 zł

Oszczędzasz aż 350rabat 44 %

Homefitness szczegóły
NordicTrack GX 2.7
NordicTrack GX 2.7
Kup teraz 1999 3299 zł

Oszczędzasz aż 1300rabat 39 %

SklepSportowy.pl

2 opinii

szczegóły