Archiwum

Spokey XFIT+

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 35 kg
  • Rodzaj pionowy
Kup teraz 332 590 zł

Oszczędzasz aż 258rabat 44%

Media Expert

5395 opinii

Rower magnetyczny Spokey XFIT+: dostosowywane siodełko, które pozwala przypasować wysokość do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika, dzięki swym rozmiarom i możliwości składania jest znakomity choćby do niedużej przestrzeni i jeszcze łatwiejszy do przechowywania, pozwala na kontrolowanie czasu treningu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii oraz odległości całkowitej.

Z rowerem treningowym Spokey XFIT+ możesz ćwiczyć bezpiecznie, wygodnie i bezapelacyjnie intensywnie! To wyśmienity dobór dla wszystkich, którzy cenią sobie korzystne cechy w połączeniu z niewielkimi rozmiarami sprzętu.

W końcu XFIT+ posiada możliwość składania - po skończonym treningu bez problemu złożysz go i schowasz w dogodne dla Ciebie miejsce. Dzięki czemu nie zajmie dużo przestrzeni w mieszkaniu, a Ty będziesz zawsze w gotowości do wznowienia aktywności.

Rowerek stacjonarny pionowy XFIT+ pozwala ćwiczyć zawsze, kiedy ma się ochotę - w wybranych przez Ciebie godzinach i w głównej mierze bez względu na panującą pogodę! To sprawdzona i bezpieczna alternatywa dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

Składany rowerek do domowej siłowni Rowerek magnetyczny Spokey XFIT+ został wykonany z myślą o użytkownikach poszukujących komfortowych rozwiązań. Jest genialnym uzupełnieniem każdej domowej siłowni. To sprzęt cichy, płynny i charakteryzujący się bezawaryjnością.

Z 1,8 kg kołem zamachowym stanie na wysokości zadania jednocześnie dla początkujących, jak i progresywnych sportowców. Jest stosowny w dodatku dla osób starszych, z problemami zdrowotnymi, a także po kontuzjach. Potężna kompozycja powoduje, że maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg.

Rowerek stacjonarny Spokey XFIT+ daje swobodę dobrania zarówno intensywności treningu z 8-stopniową regulacją oporu, jak i ustawień do wzrostu użytkownika, gdyż posiada możliwość sterowania wysokością siodełka.

postępowy sprzęt fitness Czy wiesz, iż trening z rowerkiem magnetycznym Spokey XFIT+ to sprawdzony sposób na wzmocnienie dolnych partii ciała, wysmuklenie sylwetki i wymodelowanie mięśni brzucha? Z czytelnym wyświetlaczem będziesz na bieżąco kontrolować przebieg ćwiczeń dzięki pomiarom czasu, szybkości, dystansu, spalanych kalorii i pokonanej odległości całkowitej.

Co więcej, trening jest maksymalnie komfortowy, gdyż rowerek został wyposażony w obszerne pedały pokryte antypoślizgowym materiałem wraz z dostosowywanymi paskami. Na dodatek uchwyty w rączkach są pokryte neoprenem, co sprawia, że ręce nie ześlizgują się w trakcie jazdy.

zaimplementowane technologie SP RANGY: Kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji. Informacje techniczne: wariant: rowerek składany pionowy waga koła zamachowego: 1,8 kg typ oporu: magnetyczny ilość poziomów regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: czas, szybkość, dystans, kalorie, odległość kompletna maksymalna waga użytkownika: 100 kg dostosowywana wysokość siodełka: 72 - 85 cm rozmiary: 75 x 41 x 112 cm rozmiary po złożeniu (wysokość x szerokość x głębokość): 133 x 41 x 35 cm po złożeniu zajmuje niezwykle mało miejsca niewiele znacząca i lekka budowa

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Horizon GR 6
Horizon GR 6
Kup teraz 1849 2999 zł

Oszczędzasz aż 1150rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Hammer Cardio Motion BT
Hammer Cardio Motion BT
Kup teraz 1999 3299 zł

Oszczędzasz aż 1300rabat 39 %

Homefitness szczegóły
Hammer Clever Fold RC5
Hammer Clever Fold RC5
Kup teraz 1350 2499 zł

Oszczędzasz aż 1149rabat 46 %

Homefitness szczegóły
Christopeit ET 6
Christopeit ET 6
Kup teraz 899 1500 zł

Oszczędzasz aż 601rabat 40 %

Homefitness szczegóły
HMS M6995
HMS M6995
Kup teraz 950,05 1199 zł

Oszczędzasz aż 249rabat 21 %

Avans.pl szczegóły