Archiwum

Iris ANYWHERE 5

 • Kategoria skaner
 • Interfejs USB
 • Wysokość 4.3 cm
 • Szerokość 15 cm
Kup teraz 699
Mall.pl

82830 opinii

Skanuj wszystko, gdziekolwiek się znajdujesz

Ultrakompaktowy, autonomiczny i przenośny skaner IRIScan Anywhere 5 z zasilaniem akumulatorowym to najkorzystniejszy sposób na pozbycie się papierowej dokumentacji. Wspaniałe rozwiązanie do skanowania prawie wszystkiego, w domu albo na wyjeździe, łatwe rejestrowanie w formie elektronicznej dokumentów, umów, wizytówek, paragonów i nie tylko, bez zastosowania komputera!

Skanowanie bez zastosowania komputera

wystarczy przeprowadzić dokument przez skaner, żeby został on samoczynnie zapisany na dołączonej do zestawu karcie MicroSD, z której można go następnie przenieść na komputer PC albo Mac. Po powrocie do domu albo biura możesz zamienić zeskanowane dokumenty samoczynnie na edytowalny tekst, dzięki oprogramowaniu Readiris z technologią OCR. W ten sposób możesz je z łatwością archiwizować, edytować i udostępniać. Urządzenie zapewnia zaspokojenie wszelkich potrzeb w zakresie skanowania użytkowników sektora ŚMP oraz osób pracujących w terenie, np. Z branży transportowej (konosamenty, potwierdzenia dostawy itp.), opieki medycznej (recepty, listy leków itp.) albo doradztwa. Zyskaj pokaźniejszą swobodę przemieszczania się, oszczędzając miejsce na biurku!

Przesyłaj dokumenty przy pomocy Wi-Fi lub USB do dowolnego urządzenia

Najnowszy IRIScan Anywhere 5 Wifi umożliwia natychmiastowe przesyłanie przez Wifi wszelkich zdjęć do komputera (Windows albo Mac), smartfona albo tabletu (iOS lub Android). Bezpłatna aplikacja IRIScan Anywhere dostępna w sklepie Apple Store i Google Play pozwala ekspresowo i z łatwością podłączyć urządzenie z systemem iOS albo Android do urządzenia IRIScan Anywhere 5. Po powrocie do biurka możesz dodatkowo przesłać dokumenty przez USB za pomocą dostarczonego kabla.

atuty IRIScan Anywhere 5:

 • Zasilany akumulatorami i ultrakompaktowy. Do skanowania nie jest wymagany komputer ani kable!
 • W trybie zasilania akumulatorowego możliwość zeskanowania nawet 100 dokumentów w formacie A4
 • Skanowanie bezpośrednio do formatu JPEG/PDF
 • Rozdzielczości skanowania: 300/600/1200 dpi
 • barwny panel wyświetlacza TFT 1,44 umożliwiający bezpośredni podgląd skanowanych dokumentów
 • Możliwość bezpośredniego zapisu skanów na kartę microSD (do 32 GB)
 • bezpłatny, wspaniały komplet oprogramowania (SRP o wartości powyżej 200 EUR/USD)

załączone oprogramowanie
Readiris: oprogramowanie do OCR konwertuj dowolny papierowy dokument, plik PDF albo obraz do formatu edytowalnych dokumentów Office i przesyłaj do chmury jednym kliknięciem. Cardiris: oprogramowanie do rozpoznawania wizytówek zeskanowane wizytówki są samoczynnie przepisywane i eksportowane do ulubionego oprogramowania do zarządzania kontaktami (Outlook, ACT! itd.). IRISCompressor Pro: tworzenie silnie skompresowanych plików PDF (choćby pięćdziesięciokrotnie mniejszych bez utraty jakości obrazu), nieprzeciętnych do archiwizacji, wyciągania oraz udostępniania.
Pozostałe atrybuty
zastosowana bateria litowo-polimerowa 1200 [mAh] Kontaktowy sensor obrazu (CIS) Formaty plików JPEG/ PDF Kolor: czarny kolor skanowania: czarno-biały Ładowanie: kabel USB Maks. Wymiar papieru do A4 Połączenie Wifi kolorowy panel wyświetlacza 1,44 "
oczekiwania sprzętowe
Skaner: Co najmniej jeden port USB dostępny Możliwość instalacji w dowolnym systemie operacyjnym obsługującym protokoły pamięci masowych zestaw oprogramowania dla systemu Windows: Komputer z procesorem Intel Pentium albo o porównywalnych parametrach System Microsoft Windows 10/ 8/ 7 Zalecana pamięć RAM: 512 MB 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym Połączenie z Internetem na potrzeby pobrania oprogramowania komplet oprogramowania dla systemu Mac OS: Komputer Mac z procesorem Intel Mac OS X w wersji 10.9 albo nowszej Zalecana pamięć RAM: 512 MB 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym Połączenie z Internetem na zapotrzebowania pobrania oprogramowania

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut