Archiwum

Iris ANYWHERE 5

  • Kategoria skaner
  • Interfejs USB
  • Wysokość 4.3 cm
  • Szerokość 15 cm
Kup teraz 539 619 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 13%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Skanuj wszystko, gdziekolwiek się znajdujesz Ultrakompaktowy, autonomiczny i przenośny skaner IRIScan Anywhere 5 z zasilaniem akumulatorowym to najkorzystniejszy sposób na pozbycie się papierowej dokumentacji.

wspaniałe rozwiązanie do skanowania prawie wszystkiego, w domu albo na wyjeździe, łatwe rejestrowanie w formie elektronicznej dokumentów, umów, wizytówek, paragonów i nie tylko, bez zastosowania komputera!

Skanowanie bez zastosowania komputera wystarczy przeprowadzić dokument przez skaner, żeby został on samoczynnie zapisany na dołączonej do zestawu karcie MicroSD, z której można go następnie przenieść na komputer PC albo Mac.

Po powrocie do domu albo biura możesz zamienić zeskanowane dokumenty samoczynnie na edytowalny tekst, dzięki oprogramowaniu Readiris z technologią OCR. W ten sposób możesz je z łatwością archiwizować, edytować i udostępniać.

Urządzenie zapewnia zaspokojenie wszelkich potrzeb w zakresie skanowania użytkowników sektora ŚMP oraz osób pracujących w terenie, np. Z branży transportowej (konosamenty, potwierdzenia dostawy itp.), opieki medycznej (recepty, listy leków itp.) albo doradztwa.

Zyskaj pokaźniejszą swobodę przemieszczania się, oszczędzając miejsce na biurku! mocne strony IRIScan Anywhere 5: Zasilany akumulatorami i ultrakompaktowy. Do skanowania nie jest wymagany komputer ani kable! W trybie zasilania akumulatorowego możliwość zeskanowania nawet 100 dokumentów w formacie A4 Skanowanie bezpośrednio do formatu JPEG/PDF Rozdzielczości skanowania: 300/600/1200 dpi kolorowy panel wyświetlacza TFT 1,44 umożliwiający bezpośredni podgląd skanowanych dokumentów Możliwość bezpośredniego zapisu skanów na kartę microSD (do 32 GB) przystępny w trzech kolorach: czerwonym, turkusowym i białym gratisowy, doskonały pakiet oprogramowania (SRP o wartości powyżej 200 EUR/USD) załączone oprogramowanieReadiris: oprogramowanie do OCR konwertuj dowolny papierowy dokument, plik PDF lub obraz do formatu edytowalnych dokumentów Office i przesyłaj do chmury jednym kliknięciem.

Cardiris: oprogramowanie do rozpoznawania wizytówek zeskanowane wizytówki są samoczynnie przepisywane i eksportowane do ulubionego oprogramowania do zarządzania kontaktami (Outlook, ACT! itd.). IRISCompressor Pro: tworzenie silnie skompresowanych plików PDF (nawet pięćdziesięciokrotnie mniejszych bez utraty jakości obrazu), idealnych do archiwizacji, wyciągania oraz udostępniania.Pozostałe wbudowana bateria litowo-polimerowa 1200 [mAh] Kontaktowy czujnik obrazu (CIS) Formaty plików JPEG/ PDF Kolor: biały kolor skanowania: czarno-biały Ładowanie: kabel USB Maks.

rozmiar papieru: do A4 Rozdzielczość: 300/ 600/ 1200 [dpi] barwny panel wyświetlacza 1,44 "oczekiwania sprzętoweSkaner: Co najmniej jeden port USB przystępny Możliwość instalacji w dowolnym systemie operacyjnym obsługującym protokoły pamięci masowych komplet oprogramowania dla systemu Windows: Komputer z procesorem Intel Pentium albo o porównywalnych parametrach System Microsoft Windows 10/ 8/ 7 Zalecana pamięć RAM: 512 MB 1 GB przystępnego miejsca na dysku twardym Połączenie z Internetem na zapotrzebowania pobrania oprogramowania pakiet oprogramowania dla systemu Mac OS Komputer Mac z procesorem Intel Mac OS X w wersji 10.9 lub nowszej Zalecana pamięć RAM: 512 MB 1 GB przystępnego miejsca na dysku twardym Połączenie z Internetem na zapotrzebowania pobrania oprogramowania

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Canon Lide 300
Canon Lide 300
Kup teraz 259 297 zł

Oszczędzasz aż 38rabat 13 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły