Archiwum

Skaner I.R.I.S IRISCan Book 5, turkusowy (458741) Darmowy odbiór w 21 miastach!

  • Kategoria skaner
  • Interfejs USB
  • Wysokość 2.2 cm
Kup teraz 545 719 zł

Oszczędzasz aż 174rabat 24%

Mall.pl

82830 opinii

Skanuj książki i czasopisma w dowolnym miejscu i czasie, bez wyrywania stron IRIScan™ Book 5 to mobilny skaner, który zezwala na skanowanie czasopism, książek, listów i dokumentów w formacie A4, takich jak faktury, umowy, a nawet ulubione przepisy.

Wszystko to bez konieczności wyrywania stron. Prędkie i jednostajne skanowanie IRIScan™ Book 5 to najszybszy na rynku mobilny skaner autonomiczny, pracujący z prędkością nawet do 1s na dokument. Starczy przesunąć urządzenie nad dokumentem,został on automatycznie zeskanowany.

Obraz jest zapisywany na załączonej do zestawu karcie MicroSD™, z której można go następnie przenieść na komputer PC lub Mac. Po powrocie do domu albo biura możesz zamienić zeskanowane dokumenty automatycznie na edytowalny tekst z wykorzystaniem oprogramowania Readiris™ Pro.

Przesyłaj dokumenty przy pomocy Wi-Fi albo USB do dowolnego urządzenia Najnowszy IRIScan Book 5 Wifi zezwala na natychmiastowe przesyłanie poprzez Wifi wszelkich zdjęć do komputera (Windows albo Mac), smartfona albo tabletu (iOS albo Android).

darmowa aplikacja IRIScan Book przystępna w sklepie Apple Store i Google Play pozwala prędko i łatwo podłączyć urządzenie z systemem iOS lub Android do skanera. Po powrocie do biurka możesz także przesłać dokumenty przez USB za pomocą dostarczonego kabla.

zalety IRIScan™ Book 5: W pełni przenośne i autonomiczne bezprzewodowe urządzenie – zabieraj je wszędzie ze sobą doskonałe narzędzie do skanowania książek i prasy Rozdzielczość skanowania 300/600/1200 dpi stanowi gwarancję najwyższej jakości obrazu prędkość skanowania: 1s dla dokumentów w czerni/ 2s dla dokumentów w kolorze Skanowanie bezpośrednio do formatów JPEG i PDF, w tym wielostronicowych Zapis obrazów na karcie MicroSD™ (w pakiecie) kolorowy ekran o przekątnej 1,5", dający pewność korzystnego przebiegu skanowania Skanowanie do 100 dokumentów dziennie Zasilanie z akumulatora ze złączem USB Oprogramowanie InstantResult 2: przenoszenie edytowalnych skanów w czasie rzeczywistym do oprogramowania w komputerze drobne wymagania sprzętowe komplet oprogramowania dla systemu Windows® Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB przystępnego miejsca na dysku twardym komplet oprogramowania dla systemu Mac OS® Mac: OS X10.10, 10.9 albo nowszy (wcześniejsze wersje nie są obsługiwane) 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB dostępnego miejsca na dysku twardym komplet oprogramowania dla systemu iOS® Wymagany IOS 9 lub nowszy zestaw oprogramowania dla systemu Android® Wymagany Android 4.4....

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut