Archiwum

Skaner I.R.I.S IRISCan Book 5, turkusowy (458741) Darmowy odbiór w 21 miastach!

  • Kategoria skaner
  • Interfejs USB
  • Wysokość 2.2 cm
Kup teraz 535 649 zł

Oszczędzasz aż 114rabat 18%

Mall.pl

82830 opinii

Skanuj książki i czasopisma w dowolnym miejscu i czasie, bez wyrywania stron IRIScan™ Book 5 to przenośny skaner, który zezwala na skanowanie czasopism, książek, listów i dokumentów w formacie A4, takich jak faktury, umowy, a nawet ulubione przepisy.

Wszystko to bez konieczności wyrywania stron. Szybkie i zrównoważone skanowanie IRIScan™ Book 5 to najszybszy na rynku przenośny skaner autonomiczny, pracujący z szybkością choćby do 1s na dokument. Starczy przesunąć urządzenie nad dokumentem,został on automatycznie zeskanowany.

Obraz jest zapisywany na załączonej do zestawu karcie MicroSD™, z której można go następnie przenieść na komputer PC albo Mac. Po powrocie do domu lub biura możesz zamienić zeskanowane dokumenty samoczynnie na edytowalny tekst z zastosowaniem oprogramowania Readiris™ Pro.

Przesyłaj dokumenty przy pomocy Wi-Fi lub USB do dowolnego urządzenia Najnowszy IRIScan Book 5 Wifi umożliwia natychmiastowe przesyłanie przez Wifi wszystkich fotografii do komputera (Windows lub Mac), smartfona lub tabletu (iOS lub Android).

bezpłatna aplikacja IRIScan Book przystępna w sklepie Apple Store i Google Play pozwala ekspresowo i łatwo podłączyć urządzenie z systemem iOS lub Android do skanera. Po powrocie do biurka możesz na dodatek przesłać dokumenty poprzez USB za pomocą dostarczonego kabla.

zalety IRIScan™ Book 5: W pełni mobilne i autonomiczne bezprzewodowe urządzenie – zabieraj je wszędzie ze sobą wspaniałe narzędzie do skanowania książek i prasy Rozdzielczość skanowania 300/600/1200 dpi stanowi gwarancję najwyższej jakości obrazu prędkość skanowania: 1s dla dokumentów w czerni/ 2s dla dokumentów w kolorze Skanowanie bezpośrednio do formatów JPEG i PDF, w tym wielostronicowych Zapis obrazów na karcie MicroSD™ (w zestawie) barwny wyświetlacz o przekątnej 1,5", dający pewność korzystnego przebiegu skanowania Skanowanie do 100 dokumentów dziennie Zasilanie z akumulatora ze złączem USB Oprogramowanie InstantResult 2: przenoszenie edytowalnych skanów w czasie rzeczywistym do oprogramowania w komputerze znikome kryteria sprzętowe komplet oprogramowania dla systemu Windows® Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB przystępnego miejsca na dysku twardym pakiet oprogramowania dla systemu Mac OS® Mac: OS X10.10, 10.9 albo nowszy (wcześniejsze wersje nie są obsługiwane) 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB dostępnego miejsca na dysku twardym komplet oprogramowania dla systemu iOS® Wymagany IOS 9 albo nowszy pakiet oprogramowania dla systemu Android® Wymagany Android 4.4....

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut