Archiwum

Bang & Olufsen BeoPlay E8

  • Kategoria słuchawki
Oferta tymczasowo niedostępna

Słuchawki Beoplay E8 są genialnym towarzyszem dla każdego, kto nie chce rezygnować z jakości dźwięku i wzornictwa, żeby zyskać swobodę, jakądają słuchawki bezprzewodowe. Słuchawki te pozostały zaprojektowane tak,rewelacyjnie pasować do uszu, jako dyskretny i stylowy symbol nowoczesnych technice gwarantują bogaty i staranny dźwięk w całej scenie dźwiękowej - powiedział John Mollanger, CEO marki B&O PLAY. Oporne na zachlapanie i kurz słuchawki Beoplay E8 są zaprojektowane tak,zapewniać najwyższy komfort użytku w ruchu. Wystarczy wyjąć słuchawki z wysokiej jakości skórzanego etui z funkcjąładowania i lekko stuknąć powierzchnię dotykową w aluminiowej obwódce, żeby rozpocząć słuchanie muzyki, zmieniać utwory, odbieraćpołączenia telefoniczne i włączać tryb Transparency Mode, a także komendy głosowe. Dzięki sterowaniu wszystkimi funkcjami za pomocą intuicyjnego interfejsu dotykowego na słuchawkach, nie ma konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni.

Dwa uzupełniające ładowania w ruchu
Słuchawki Beoplay E8 zapewniają do czterech godzin muzyki po pojedynczym ładowaniu, a po włożeniu słuchawek do etui z funkcjąładowania realne są dwa dopełniające ładowania w ruchu. Estetyczne etui ma pleciony pasek, który gwarantuje dopełniającą fakturę powierzchni i upraszcza znalezienie etui w torbie. Dzięki czemu, iż w każdej słuchawce Beoplay E8 zastosowany jest mały magnes, umieszczenie słuchawek w etui automatycznie powoduje ich wyłączenie i rozpoczęcie ładowania, dzięki temu wkrótce będą one gotowe do kolejnego zastosowania.

Przyjemność dla uszu
Słuchawki Beoplay E8 zostały opracowane przez cenionych inżynierów akustyków firmy Bang & Olufsen, dzięki czemu uzyskano bogatą i skrupulatną scenę dźwiękową, dającą prawdziwą przyjemność słuchaczowi. Każda słuchawka jest zaopatrzona w intensywny głośnik 5,7 mm, niewiele znaczący przetwornik elektromagnetyczny, technikęNFMI i chip Bluetooth 4.2 z funkcją cyfrowego przetwarzania dźwięku, która energiczne dostrajanie dźwięku i likwiduje jego zakłócenia.
Koncentracja przy tworzeniu słuchawek Beoplay E8 z reguły na dźwięku i wzornictwie umożliwiła uzyskanie najlepszej w tej klasie sprzętów jakości dźwięku - powiedział Libor Matus, Global Product Manager.
Projektując słuchawki należy staraćsięosiągnąć wyśmienitą równowagę pomiędzy wielkością, ergonomią i jakością dźwięku. Im więcej funkcji mają słuchawki, tym mniej miejsca pozostaje na elementy posiadające kluczowe znaczenie dla odtwarzania dźwięku. W wyniku wielokrotnych prób ukształtowaliśmy przestrzeń we wnętrzu słuchawek Beoplay E8 tak, by pomieściła ona komponenty gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Połączenie zdolności w zakresie cyfrowego przetwarzania dźwięku, a także ponad 90-letniego doświadczenia w dostrajaniu dźwięku pozwoliło na uzyskanie sceny dźwiękowej, która jest najkorzystniejsza w kategorii słuchawek bezprzewodowych.

Usłysz dźwięki z otoczenia
Słuchawki Beoplay E8 mają także funkcję klarowności dźwiękowej określanej jako Transparency Mode, która pozwala na regulację stopnia, w jakim dźwięki z otoczenia docierają do uszu użytkownika. Wystarczy wybrać jeden spośród czterech stopni w aplikacji Beoplay App i włączyć tryb Transparency Mode lekko stukając jeden raz w lewą słuchawkę. Tryb Transparency Mode umożliwia także utrzymywanie kontaktu z kolegami w biurze w czasie słuchania muzyki, a także brak izolacji od otoczenia w trakcie chodzenia po ulicach.

Zintegrowane doświadczenie akustyczne dzięki Beoplay App
Słuchawki Beoplay E8 pozostały dostrojone poprzez szanowanych inżynierów akustyków marki Bang & Olufsen, dzięki temu cechująsię one najkorzystniejszym w swojej klasie profilem akustycznym zapobiegającym zmęczeniu słuchacza. Za pomocą aplikacji Beoplay App na smartfony z systemem Android, smartfony iPhone, a także Apple Watch można także ułatwić korzystanie ze słuchawek Beoplay E8:

  • Użytkownicy mogą samodzielnie regulować ton i scenę dźwiękową dzięki łatwemu w użyciu i intuicyjnemu interfejsowi B&O PLAY ToneTouch. Interfejs ten pozwala na użytkownikowi wypróbowanie przeróżnych ustawień dźwięku i znalezienie najlepszego ustawienia w danej sytuacji. Po zakoń czeniu regulacji, słuchawki Beoplay E8 zapisują wprowadzone ustawienia aż do ponownej regulacji.
  • W funkcji ToneTouch inżynierowie akustycy marki Bang & Olufsen utworzyli różnorodne profile akustyczne dedykowane do słuchawek Beoplay E8,zbratać dźwięk do różnorodnych rodzajów czynności, takich jak uprawianie sportu, dojazdy do pracy lub słuchanie podcastów. Opcje te są przystępne jako ustawienia standardowe słuchawek Beoplay E8.
  • Aplikacja Beoplay App, podłączona do słuchawek Beoplay E8, upraszcza monitorowanie stanu akumulatora słuchawek na smartfonie.
  • Użytkownicy mogą sterować odtwarzaniem muzyki i personalizować słuchawki poprzez nadanie im określonego koloru i nazwy w aplikacji.
  • Po podłączeniu słuchawek Beoplay E8 do aplikacji Beoplay App, użytkownicy mają także możliwośćbezprzewodowego pobierania aktualizacji.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
iFrogz Coda
iFrogz Coda
Kup teraz 99 169 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 41 %

ELECTRO.pl

73565 opinii

szczegóły
Panasonic RP-HF300
Panasonic RP-HF300
Kup teraz 80 128 zł

Oszczędzasz aż 48rabat 37 %

Mall.pl

82817 opinii

szczegóły
Trust GXT 363
Trust GXT 363
Kup teraz 159 299 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

OleOle!

29678 opinii

szczegóły
Skullcandy Crusher
Skullcandy Crusher
Kup teraz 349 649 zł

Oszczędzasz aż 300rabat 46 %

RTV EURO AGD

37671 opinii

szczegóły
Słuchawki Niceboy HIVE (Hive-wh) Biała
Słuchawki Niceboy HIVE (Hive-wh) Biała
Kup teraz 99 177 zł

Oszczędzasz aż 78rabat 44 %

Mall.pl

82817 opinii

szczegóły
Niceboy słuchawki bluetooth HIVE E2, zielony
Niceboy słuchawki bluetooth HIVE E2, zielony
Kup teraz 109 196 zł

Oszczędzasz aż 87rabat 44 %

Mall.pl

82817 opinii

szczegóły
CELLY Bh Twins AIR
CELLY Bh Twins AIR
Kup teraz 169 329 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 49 %

Mall.pl

82817 opinii

szczegóły
Boompods Hush (niebieski)
Boompods Hush (niebieski)
Kup teraz 189 349 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 46 %

RTV EURO AGD

37671 opinii

szczegóły
Rapoo S700
Rapoo S700
Kup teraz 159,40 269 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 41 %

InBook.pl

15152 opinii

szczegóły