Archiwum

Bang & Olufsen BeoPlay E8

  • Kategoria słuchawki
Oferta tymczasowo niedostępna

Słuchawki Beoplay E8 są genialnym towarzyszem dla każdego, kto nie chce rezygnować z jakości dźwięku i wzornictwa, żeby zyskać swobodę, jakądają słuchawki bezprzewodowe. Słuchawki te pozostały zaprojektowane tak,rewelacyjnie pasować do uszu, jako dyskretny i stylowy symbol nowoczesnych technice gwarantują bogaty i staranny dźwięk w całej scenie dźwiękowej - powiedział John Mollanger, CEO marki B&O PLAY. Oporne na zachlapanie i kurz słuchawki Beoplay E8 są zaprojektowane tak,zapewniać najwyższy komfort użytku w ruchu. Wystarczy wyjąć słuchawki z wysokiej jakości skórzanego etui z funkcjąładowania i lekko stuknąć powierzchnię dotykową w aluminiowej obwódce, żeby rozpocząć słuchanie muzyki, zmieniać utwory, odbieraćpołączenia telefoniczne i włączać tryb Transparency Mode, a także komendy głosowe. Dzięki sterowaniu wszystkimi funkcjami za pomocą intuicyjnego interfejsu dotykowego na słuchawkach, nie ma konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni.

Dwa uzupełniające ładowania w ruchu
Słuchawki Beoplay E8 zapewniają do czterech godzin muzyki po pojedynczym ładowaniu, a po włożeniu słuchawek do etui z funkcjąładowania realne są dwa dopełniające ładowania w ruchu. Estetyczne etui ma pleciony pasek, który gwarantuje dopełniającą fakturę powierzchni i upraszcza znalezienie etui w torbie. Dzięki czemu, iż w każdej słuchawce Beoplay E8 zastosowany jest mały magnes, umieszczenie słuchawek w etui automatycznie powoduje ich wyłączenie i rozpoczęcie ładowania, dzięki temu wkrótce będą one gotowe do kolejnego zastosowania.

Przyjemność dla uszu
Słuchawki Beoplay E8 zostały opracowane przez cenionych inżynierów akustyków firmy Bang & Olufsen, dzięki czemu uzyskano bogatą i skrupulatną scenę dźwiękową, dającą prawdziwą przyjemność słuchaczowi. Każda słuchawka jest zaopatrzona w intensywny głośnik 5,7 mm, niewiele znaczący przetwornik elektromagnetyczny, technikęNFMI i chip Bluetooth 4.2 z funkcją cyfrowego przetwarzania dźwięku, która energiczne dostrajanie dźwięku i likwiduje jego zakłócenia.
Koncentracja przy tworzeniu słuchawek Beoplay E8 z reguły na dźwięku i wzornictwie umożliwiła uzyskanie najlepszej w tej klasie sprzętów jakości dźwięku - powiedział Libor Matus, Global Product Manager.
Projektując słuchawki należy staraćsięosiągnąć wyśmienitą równowagę pomiędzy wielkością, ergonomią i jakością dźwięku. Im więcej funkcji mają słuchawki, tym mniej miejsca pozostaje na elementy posiadające kluczowe znaczenie dla odtwarzania dźwięku. W wyniku wielokrotnych prób ukształtowaliśmy przestrzeń we wnętrzu słuchawek Beoplay E8 tak, by pomieściła ona komponenty gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Połączenie zdolności w zakresie cyfrowego przetwarzania dźwięku, a także ponad 90-letniego doświadczenia w dostrajaniu dźwięku pozwoliło na uzyskanie sceny dźwiękowej, która jest najkorzystniejsza w kategorii słuchawek bezprzewodowych.

Usłysz dźwięki z otoczenia
Słuchawki Beoplay E8 mają także funkcję klarowności dźwiękowej określanej jako Transparency Mode, która pozwala na regulację stopnia, w jakim dźwięki z otoczenia docierają do uszu użytkownika. Wystarczy wybrać jeden spośród czterech stopni w aplikacji Beoplay App i włączyć tryb Transparency Mode lekko stukając jeden raz w lewą słuchawkę. Tryb Transparency Mode umożliwia także utrzymywanie kontaktu z kolegami w biurze w czasie słuchania muzyki, a także brak izolacji od otoczenia w trakcie chodzenia po ulicach.

Zintegrowane doświadczenie akustyczne dzięki Beoplay App
Słuchawki Beoplay E8 pozostały dostrojone poprzez szanowanych inżynierów akustyków marki Bang & Olufsen, dzięki temu cechująsię one najkorzystniejszym w swojej klasie profilem akustycznym zapobiegającym zmęczeniu słuchacza. Za pomocą aplikacji Beoplay App na smartfony z systemem Android, smartfony iPhone, a także Apple Watch można także ułatwić korzystanie ze słuchawek Beoplay E8:

  • Użytkownicy mogą samodzielnie regulować ton i scenę dźwiękową dzięki łatwemu w użyciu i intuicyjnemu interfejsowi B&O PLAY ToneTouch. Interfejs ten pozwala na użytkownikowi wypróbowanie przeróżnych ustawień dźwięku i znalezienie najlepszego ustawienia w danej sytuacji. Po zakoń czeniu regulacji, słuchawki Beoplay E8 zapisują wprowadzone ustawienia aż do ponownej regulacji.
  • W funkcji ToneTouch inżynierowie akustycy marki Bang & Olufsen utworzyli różnorodne profile akustyczne dedykowane do słuchawek Beoplay E8,zbratać dźwięk do różnorodnych rodzajów czynności, takich jak uprawianie sportu, dojazdy do pracy lub słuchanie podcastów. Opcje te są przystępne jako ustawienia standardowe słuchawek Beoplay E8.
  • Aplikacja Beoplay App, podłączona do słuchawek Beoplay E8, upraszcza monitorowanie stanu akumulatora słuchawek na smartfonie.
  • Użytkownicy mogą sterować odtwarzaniem muzyki i personalizować słuchawki poprzez nadanie im określonego koloru i nazwy w aplikacji.
  • Po podłączeniu słuchawek Beoplay E8 do aplikacji Beoplay App, użytkownicy mają także możliwośćbezprzewodowego pobierania aktualizacji.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Philips TAPH805
Philips TAPH805
Kup teraz 379 668 zł

Oszczędzasz aż 289rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Jabra Elite 85h
Jabra Elite 85h
Kup teraz 699 1199 zł

Oszczędzasz aż 500rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Pioneer SE-E8TW
Pioneer SE-E8TW
Kup teraz 499 800 zł

Oszczędzasz aż 301rabat 38 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Audictus Endorphine BT (zielony)
Audictus Endorphine BT (zielony)
Kup teraz 120 229 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Sennheiser HD 559
Sennheiser HD 559
Kup teraz 339 579 zł

Oszczędzasz aż 240rabat 41 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
HP Omen 800
HP Omen 800
Kup teraz 219 358 zł

Oszczędzasz aż 139rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Panasonic RP-HF100
Panasonic RP-HF100
Kup teraz 54 88 zł

Oszczędzasz aż 34rabat 38 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Apple AirPods
Apple AirPods
Kup teraz 599 1139 zł

Oszczędzasz aż 540rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Philips SHL3075
Philips SHL3075
Kup teraz 70 130,40 zł

Oszczędzasz aż 60,41rabat 46 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły