Archiwum

Beats by Dr. Dre PowerBeats

 • Kategoria słuchawki
 • Impedancja 24 om
 • Mikrofon tak
 • Regulacja głośności tak
 • Rodzaj połączenia przewodowe
 • Typ douszne
Kup teraz 530 1129 zł

Oszczędzasz aż 599,01rabat 53%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Główne atrybuty

 • rewelacyjne, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne
 • choćby 9 godzin odtwarzania (ponad 24 godziny z etui ładującym)
 • regulowane, dostosowane pałąki zauszne, dzięki którym słuchawki są lekkie, komfortowe i stabilne
 • kompozycja usztywniona pod kątem ciężkich treningów i wytrzymała na pot i wodę
 • System kontroli dźwięku i ścieżki odtwarzania w każdej słuchawce, obsługa głosowa, samoczynne odtwarzanie/wstrzymywanie
 • perfekcyjny, stabilny dźwięk, znaczny zakres dynamiczny i izolacja szumów tła
 • Bezdotykowa aktywacja przy użyciu głosu dzięki funkcji „Hej, Siri" i szybsza łączność za sprawą czipu Apple H1 w słuchawkach
 • Słuchawki niezależnie od siebie łączą się z urządzeniem dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1, która zagwarantuje obszerniejszy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku
 • Wyższa jakość połączeń telefonicznych i możliwość odbierania połączeń w dowolnej ze słuchawek

Słuchawki douszne na intensywne treningi
Słuchawki Powerbeats Pro zrewolucjonizują Twoje treningi. To w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne wytworzone dla wybitnych sportowców. Nie mają żadnych przewodów, które blokowałyby Twoje ruchy. Regulowane, dobrane pałąki zauszne można dostosować do swych potrzeb dzięki zróżnicowanym rodzajom wkładek, by były wygodniejsze i nie przemieszczały się bez względu na liczba wylanego przez Ciebie potu. Te lekkie słuchawki douszne opracowano z myślą o obszernym wysiłku, dlatego posiadają umocnioną konstrukcję odporną na pot i wodę, która pozwoli Ci dać z siebie na treningu jeszcze więcej. Czas odtwarzania wynoszący dla każdej słuchawki choćby 9 godzin i świetny, jednostajny dźwięk sprawią, iż muzyka będzie dopingować Cię bez przerwy.

Profesjonalna jakość dźwięku
Konsultowaliśmy się z mistrzowskimi sportowcami, żeby opracować bezprzewodowe słuchawki douszne, które sprawdzą się na najtrudniejszych treningach — wszyscy powtarzali, że dźwięk jest dla nich najważniejszy. Za sprawą w pełni przeprojektowanego układu akustycznego, który zapewnia wierne odwzorowanie dźwięku i jego większą czystość, a także szerszy zakres dynamiczny, słuchawki Powerbeats Pro proponują genialne, stabilne brzmienie. Ponieważ jakość odtwarzania zależy najczęściej od dobrego przypasowania, opracowując te słuchawki douszne, koncentrowaliśmy się także na ich ergonomii i wygodzie użytkownika, by słuchanie było jak najprzyjemniejsze.

Odsłuch w jednym albo obu uszach jednocześnie
Masz całkowitą kontrolę nad dźwiękiem i możesz go odtwarzać w lewej albo prawej słuchawce bądź w obu jednocześnie. Każda słuchawka gwarantuje pełną kontrolę nad głośnością i ścieżką odtwarzania, więc do sterowania muzyką nie Ci trzeba iPhone’a ani żadnego innego urządzenia. Czujniki samoczynnego odtwarzania/wstrzymania reagują na umieszczenie słuchawek w uszach, dzięki czemu słuchawki są gotowe do treningu dokładnie w tym samym momencie co Ty. Oprócz tego ani na chwilę nie musisz zwalniać tempa, ponieważ słuchawki umożliwiają obsługę głosową wielu zgodnych z nimi sprzętów.

Zasilanie. Odtwarzanie.
Kilkugodzinny trening? Maratony? Te słuchawki spiszą się na medal. Każda ze słuchawek odtwarza dźwięk maksymalnie poprzez 9 godzin, więc muzyka będzie Ci towarzyszyć bez przerwy. A gdy używasz etui ładującego, całkowity czas odtwarzania wydłuża się do ponad 24 godzin. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania. By zaoszczędzić energię, czujniki samoczynnego włączania/wyłączania automatycznie przestawiają słuchawki w tryb uśpienia, gdy ich wkładki douszne nie są wykorzystywane. Gdy zechcesz wrócić do używania słuchawek, starczy tylko, iż włożysz je do uszu, i już — możesz startować. Nie musisz się martwić o stan baterii i możesz biegać dłużej.

Po prostu zapytaj Siri.
Komunikacja z Twoim ulubionym osobistym asystentem jest prosta jak nigdy. Żeby aktywować obsługę głosową, nie musisz nawet sięgać po iPhone’a, wystarczy powiedzieć „Hej, Siri". Słuchawki Powerbeats Pro zaopatrzono w nowy czip Apple H1, dzięki czemu gwarantują Ci szybszą i zrównoważeniejszą łączność z Twoimi urządzeniami.

Realna bezprzewodowość
Słuchawki Powerbeats Pro są zawsze gotowe do wykorzystania. Dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku, więc mimo Twojego ruchu działają poprzez cały czas. Każda ze słuchawek oddzielnie łączy się z Twoim uprzędzeniem, by zapewnić udoskonaloną łączność i dać Ci swobodę w słuchaniu muzyki i prowadzeniu rozmów telefonicznych. Przyspieszeniomierz i kilka mikrofonów wykrywają mowę i filtrują dźwięki z otoczenia. Słuchawki błyskawicznie przygotowują się do działania – wystarczy, iż otworzysz etui i zbliżysz je do iPhone’a,samoczynnie zbratały się z nim, a także innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem albo komputerem Mac.

Zawartość opakowania

 • Bezprzewodowe słuchawki douszne Powerbeats Pro
 • Etui ładujące
 • Wkładki douszne w czterech rozmiarach
 • kabel do ładowania z Lightning na USB-A
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna

informacje techniczne

 • Inne właściwości: Bluetooth, Bezprzewodowe
 • Format: Pałąk nauszny, dokanałowe
 • Połączenia: Bluetooth, Komunikacja bezprzewodowa
 • Baterie: akumulatorowa litowo-jonowa

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Panasonic RP-HF100
Panasonic RP-HF100
Kup teraz 54 88 zł

Oszczędzasz aż 34rabat 38 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Apple AirPods
Apple AirPods
Kup teraz 599 1114 zł

Oszczędzasz aż 515rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Sony MDR-AS210
Sony MDR-AS210
Kup teraz 54 99 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Philips SHL3075
Philips SHL3075
Kup teraz 70 130,40 zł

Oszczędzasz aż 60,41rabat 46 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
SteelSeries Arctis 3
SteelSeries Arctis 3
Kup teraz 280 499 zł

Oszczędzasz aż 219,01rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Koss Porta Pro
Koss Porta Pro
Kup teraz 136 269 zł

Oszczędzasz aż 133rabat 49 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
AKG K371
AKG K371
Kup teraz 599 1000 zł

Oszczędzasz aż 401rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds
Kup teraz 438 729 zł

Oszczędzasz aż 291,01rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Panasonic RP-NJ310
Panasonic RP-NJ310
Kup teraz 95 168 zł

Oszczędzasz aż 73,01rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły