Archiwum

Bose QC35

 • Kategoria słuchawki
 • Rodzaj połączenia bezprzewodowe
 • Typ nauszne
Kup teraz 1197
MediaMarkt.pl

12288 opinii

Bose QuietComfort 35 I metaliczny

Uwolnij się od przewodów! Podłącz słuchawki Bose QuietComfort 35 do maszyn przy pomocy parowania Bluetooth i NFC.

Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia zrównoważony dźwięk niezależnie od poziomu głośności, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas gwarantuje wyraźne rozmowy choćby przy silnym wietrze i hałasie.

Wypróbuj je — a potem spróbuj się bez nich obyć.

Muzyka brzmi lepiej

Włączasz słuchawki i hałas natychmiast cichnie. Twoje ulubione utwory wznoszą się na nowy poziom i brzmią tak bogato i czysto, że masz wrażenie, jakby były odtwarzane po raz pierwszy. To magiczne przeżycie dla Twoich uszu — lecz to nie magia. To starannie zaplanowane ułożenie mikrofonów wewnątrz i na zewnątrz muszli słuchawek. To chronione rozwiązania elektroniczne, które stale mierzą i porównują stopnie szumów zewnętrznych, a potem odpowiednio na nie reagują. A ponadto to rozwiązania elektroniczne wysyłające równoważny sygnał do muszli słuchawek w celu zredukowania hałasu. A Ty możesz radować się muzyką, którą kochasz — albo tak potrzebną Ci ciszą.

wyjątkowo długi czas działania akumulatora

Powszechnie uważa się, że czas działania akumulatora jest krótszy w sytuacji słuchawek bezprzewodowych. Bose zmieniło ten sposób myślenia. Jak? wymiar i kształt akumulatora litowo-jonowego został tak dostosowany, by zoptymalizować miejsce dostępne w muszli słuchawek—nie pogarszając dobrania ani komfortu słuchania. Możesz teraz cieszyć się aż 20-godzinnym okresem bezprzewodowego korzystania ze słuchawek, co w sytuacji słuchawek bezprzewodowych stanowi znacząco długi czas. Możesz na dodatek podłączyć słuchawki przewodowo i używać ich przez 40 godzin.

Cisza brzmi ciszej

Poziom elektronicznego szumu bazowego to nasza kolejna pasja. Szum bazowy w słuchawkach to miękki syk, który możesz słyszeć, jeśli używasz ich w cichym otoczeniu. Ze względu na to, iż hałas ten można mierzyć, bezustannie poprawiamy rozwiązania elektroniczne zastosowane w słuchawkach QC35 aż do momentu, gdy ten miękki syk stanie się praktycznie niesłyszalny.

najkorzystniejsze materiały umożliwiające całodzienną wygodę

Materiały posiadają znaczenie. Dlatego pałąk słuchawek QC35 jest nie tylko miękki — jest ekskluzywny. Owinięty w materiał Alcantara — miękkie pokrycie użytkowane poprzez prestiżowe międzynarodowe marki w rozmaitych produktach, takich jak jachty i elitarne samochody — zapewnia potrzebną wygodę korzystanie ze słuchawek poprzez cały dzień. Poduszki nauszne są tworzone z syntetycznej skóry ekologicznej i mają silikonową nakładkę umożliwiającą pasywną redukcję hałasu.

Lekkie i trwałe? Jak?

Powszechnie uważa się, iż lekkie słuchawki są tworzone z plastiku i prosto pękają. Dlatego nie używamy plastiku. Stosujemy nylon wzmocniony włóknem szklanym, który gwarantuje lekkość słuchawek i równocześnie sprawia, że są one szczególnie trwałe. Słuchawki mają także mocne wykończenia. W sprężynie i zawiasach pałąka wykorzystano stal nierdzewną, co rozszerza trwałość słuchawek w powszednim wykorzystywaniu.

Łatwe sterowanie

Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie między nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest teraz bardzo proste. Intuicyjny interfejs graficzny gratisowej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami. Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać pomiędzy nimi samoczynnie gdy wyłącznie będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja zagwarantuje na dodatek aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące i zezwala na personalizację ustawień. Starczy pobrać gratisową aplikację Bose Connect na urządzenie mobilne Apple.

Najważeniejsze parametry:

 • Dzięki wiodącej w branży technologii redukcji hałasu cichy dźwięk wydaje się jeszcze cichszy, a muzyka brzmi jeszcze lepiej.
 • Bezprzewodowa łączność z urządzeniami dzięki funkcji Bluetooth i parowaniu przez NFC
 • Do 20 godzin bezprzewodowej pracy akumulatora na jednym ładowaniu i do 40 godziny przy połączeniu przewodowym.
 • Dzięki materiałom najwyższej jakości słuchawki są lekkie i komfortowe całodzienne słuchanie
 • Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań

dane technologiczne:

 • Akumulator litowo-jonowy
 • jedynie audio: 1,2 m
 • przewód USB: 30,5 cm
 • rozmiary bez kabla (wys. X szer. X głęb.): 18 × 17 × 8,1 cm
 • Waga: 0,31 kg

Zawartość opakowania:

 • Słuchawki QC35
 • Adapter do samolotu
 • kabel audio do podłączenia przewodowego
 • kabel USB
 • Pokrowiec

często ZADAWANE PYTANIA
Jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami bezprzewodowymi QuietComfort 35 a słuchawkami QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II, podobnie jak model QuietComfort 35, są połączeniem nieszablonowej technice redukcji hałasu, swobody od kabli, imponującej jakości dźwięku, systemu dwóch mikrofonów i 20-godzinnego czasu pracy akumulatora. Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II są na dodatek wyekwipowane w nowy przycisk funkcyjny na lewej muszli. Przycisk ten zagwarantuje dostęp do funkcji Google Assistant w krajach i językach, w których jest ona dostępna. Jeśli w danym kraju funkcja Google Assistant nie jest dostępna, przycisk ten będzie regulować poziom redukcji hałasu (ANR), aby zapewnić najkorzystniejszą jakość dźwięku w każdych warunkach.

Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?
opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które gwarantują przepływ powietrza w słuchawkach. Rozszerza to ich głośność akustyczną bez zapotrzebowania zwiększania muszli słuchawek. Dzięki temu słuchawki generują lepszy dźwięk i intensywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest używana we wszelkich naszych słuchawkach i zestawach słuchawkowych.

Jaka jest całkowita realna redukcja hałasu w słuchawkach bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II wykorzystują dynamiczną i pasywną redukcję hałasu. Zaawansowane i opatentowane rozwiązanie elektroniczne zagwarantuje intensywną redukcję hałasu z użyciem mikrofonów umieszczonych równocześnie w środku, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny wyłapuje dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — emitując sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompozycji optymalnej konstrukcji akustycznej i skrupulatnie dopasowanych tworzyw, z których wytworzone są muszle słuchawek i poduszki.

Co to jest NFC?
NFC (Near Field Communication) to kanon łączności bezprzewodowej pomiędzy dwoma urządzeniami znajdującymi się w niewielkiej odległości, na ogół poniżej 10 cm. W słuchawkach QuietComfort 35 II funkcja NFC jest wykorzystywana do obsługi parowania w trybie Bluetooth. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, że zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II wyposażono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać w trakcie rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują w dodatku z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime. System dwóch mikrofonów gwarantuje pokaźne rozmowy nawet przy obfitym wietrze i hałasie, a funkcja słyszenia własnego głosu sprawia, iż brzmisz naturalnie, kiedy rozmawiasz przez telefon. Słuchawki QuietComfort 35 II obsługujątechnikę HD Voice.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II z urządzeniem przenośnym?
w sytuacji telefonu obsługującego standard NFC starczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie, i przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli z widocznym logo NFC, a następnie zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki pozostały włączone, przesuwając trójpozycyjny przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć trójpozycyjny przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED zaświeci się na niebiesko albo rozlegną się dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Dzisiaj należy progresywnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, by podłączyć słuchawki. Po nawiązaniu połączenia dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na biało.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II mogą być równocześnie podłączone do dwóch maszyn przenośnych?
Tak. Technika komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom QC35 II podtrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami równocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. W trakcie oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, żeby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na iPadzie.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II posiadają zasięg do 9 metrów od urządzenia źródłowego. Stanowczo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się obniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth®, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II można ładować za pomocą załączonego kabla USB i gniazda komputera albo ładowarki (sprzedawanej osobno). By słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2,25 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulator zaświeci się na zielono. Kiedy brakuje czasu na pełne naładowanie akumulatora, podłączenie słuchawek do gniazdka na 15 minut zapewni zapas energii choćby na 2,5 godziny stosowania.

Jak długo akumulator pozostaje naładowany?
Słuchawki QuietComfort 35 II są wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 20 godzin bezprzewodowej pracy urządzenia i do 40 godzin pracy przy podłączeniu przewodowym.

Czy można słuchać muzyki po rozładowaniu akumulatora?
Tak. Słuchawki te nieprzerwany odsłuch ze źródła dźwięku, choćby po wyczerpaniu akumulatora. Jednak w sytuacji braku zasilania aktywna redukcja hałasu i energiczna korekcja Active EQ nie będą działać.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II są zaopatrzone w kabel USB, który umożliwia ich ładowanie poprzez komputer PC lub notebook. Należy pamiętać, iż komputer PC lub notebook musi być włączony i w stanie czuwania, aby można go było używać do ładowania przez USB.

Do czego służą przyciski znajdujące się z tyłu prawej muszli słuchawek?
obszerniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwala on odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory lub filmy, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne i korzystać z poleceń głosowych, takich jak Siri lub wybieranie głosowe. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Są ułożone w naturalnym ustawieniu góra-dół, by użytkownikowi było łatwo regulować głośność.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Philips SHB2515
Philips SHB2515
Kup teraz 299 498 zł

Oszczędzasz aż 199rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
PDP LVL50
PDP LVL50
Kup teraz 219 419 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Klipsch R5
Klipsch R5
Kup teraz 249 259 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 4 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Trust GXT 408
Trust GXT 408
Kup teraz 80 118 zł

Oszczędzasz aż 38,01rabat 32 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
HP Stereo Headset H2800
HP Stereo Headset H2800
Kup teraz 70 120 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
JBL Live 400BT
JBL Live 400BT
Kup teraz 299 499 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Avlink EMBT1
Avlink EMBT1
Kup teraz 61 119 zł

Oszczędzasz aż 58rabat 49 %

MegaScena.pl

415 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds
Kup teraz 399 729 zł

Oszczędzasz aż 330rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe
LAMAX słuchawki Tips1, turkusowe
Kup teraz 100 160 zł

Oszczędzasz aż 60,01rabat 38 %

Neonet.pl szczegóły