Archiwum

Bose SoundSport Free

 • Kategoria słuchawki
 • Typ douszne
Kup teraz 549 847 zł

Oszczędzasz aż 298rabat 35%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundSport Free

Zyskaj czysty i konkretny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, żeby były wygodne i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technologii, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.

udoskonalona konstrukcja słuchawek

Skupiliśmy się na każdym szczególe technologii zamkniętej we wnętrzu słuchawek, od ulepszenia obwodów i doskonalszego dźwięku po wzmocnienie anteny Bluetooth® powiększającej maksymalną moc sygnału. Efekt? Słuchawki, które bezustannie gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy trzymasz telefon w dłoni, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. Możesz zapomnieć o przewodach.

świetny komfort i stabilność

Słuchawki te są niezrównanym połączeniem komfortu i stabilności. To dla nich zaprojektowaliśmy stożkową końcówkę, która gwarantuje równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej specjalny profil wpasuje się naturalnie w kształt małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, lecz też nie zmęczą uszu nawet po długim czasie. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki w trakcie treningów.

Najwyższa moc i najwyższej jakości dźwięk

Wyniki sportowe są owocem ciężkiej pracy na treningach. Podobnie jest w sytuacji projektowania słuchawek pod kątem najwyższej jakości dźwięku. Pracowaliśmy nad tą kwestią przez długie dekady. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, iż dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Możesz ćwiczyć w najszczególniej zatłoczonej siłowni, bo choćby tam słuchawki zmotywują Cię do treningu.

Zapoć siebie. A nie słuchawki.

Wilgoć przede wszystkim nie jest najlepszą przyjaciółką słuchawek. Znaleźliśmy sposób na to, by to zmienić. Stosując specjalną hydrofobową siatkę, udało nam się uchronić wnętrze słuchawek przed wilgocią. Pot i deszcz nie są im straszne. Od teraz pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.

Wielofunkcyjny pokrowiec

Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki temu słuchawki mogą towarzyszyć Ci podczas niemal każdego treningu. Żeby je naładować, po skończonym treningu włóż je do pokrowca. Pokrowiec zabezpieczy je, a dodatkowo pozwoli na dwa dopełniające cykle ich ładowania (lub do 10 godzin odtwarzania na akumulatorze), dzięki czemu słuchawki będą zawsze gotowe do działania. Co więcej, niedługie 5-minutowe ładowanie da aż 45 minut pracy.

Znajdź słuchawki dla siebie

Nie wiesz gdzie jest słuchawka? Pomyśleliśmy o wszystkim. Aplikacja Bose Connect pomoże Ci znaleźć słuchawki, jeżeli je zgubisz. A to zaledwie początek. Możesz zarządzać wszystkimi połączeniami Bluetooth, a także przełączać się między nimi. Aplikacja Connect pozwoli także aktualizować oprogramowanie, udzieli niezastąpionych wskazówek oraz umożliwi personalizację ustawień.

Specyfikacja rozmiary/waga:
 • Słuchawki:3,12 cm wys. × 2,5 cm szer. × 3 cm głęb. (15 g każda ze słuchawek)
 • Pokrowiec:3,75 cm wys. × 10 cm szer. × 4,75 cm głęb. (80 g)
uzupełniające informacje:
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Czas pracy akumulatora: 5 godzin po pełnym naładowaniu
Zawartość opakowania:
 • Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free
 • mobilny pokrowiec z ładowarką
 • Końcówki StayHear+ Sport w 3 wymiarach
 • kabel USB

nieraz zadawane pytania: Czy przy pomocy słuchawek SoundLink Micro można słuchać dźwięku w filmach, na przykład w trakcie oglądania ich na tablecie?

Tak. Jednak jakość odtwarzania – w szczególności synchronizacja dźwięku i video – może być gorsza od oczekiwanej. Dźwięk słuchawek w całości pozbawionych przewodów podlega pewnemu opóźnieniu w stosunku do obrazu. Opóźnienie to może się różnić w zależności od urządzenia, systemu operacyjnego, aplikacji, treści opartych o chmurę, infrastruktury sieci i samych słuchawek

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free są wodoodporne?

Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free zostały zaprojektowane tak, by znosiły działanie potu i niesprzyjających warunków pogodowych. Nie są asygnowane do zanurzania w wodzie przez dłuższy czas, np. Podczas pływania.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?

Tak. Słuchawki SoundSport Free wyposażono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać w trakcie rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Dźwięk połączenia będzie słyszalny w prawej słuchawce. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują w dodatku z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free z urządzeniem mobilnym?

Kiedy słuchawki zostaną wyjęte z pokrowca po raz pierwszy, przejdą samoczynnie w tryb widoczności, co pozwoli innym urządzeniom wykryć je.związać słuchawki z urządzeniem i poznać ich dopełniające funkcje zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z aplikacji Bose Connect, wykonaj instrukcje widoczne w menu Bluetooth urządzenia,zespoić je ze słuchawkami. Po nawiązaniu połączenia diody LED funkcji Bluetooth na obu słuchawkach zaświecą się na biało.zespoić uzupełniające urządzenia ze słuchawkami, naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth, który znajduje się na lewej słuchawce, aż dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na niebiesko albo kiedy usłyszysz w prawej słuchawce komunikat „Ready to connect" (Gotowość do połączenia). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji Bose Connect, aby zakończyć proces parowania.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?

Słuchawki SoundSport Free można scalić z urządzeniem źródłowym za pośrednictwem prawej słuchawki. Prawa słuchawka będzie odtwarzała dźwięk, jeśli wyszuka się ona w odległości do 9 metrów (30 stóp) od urządzenia źródłowego. Lewa słuchawka pozostanie połączona z prawą, dopóki będzie naładowana, poza pokrowcem i w odległości nieprzekraczającej 9 metrów (30 stóp) od prawej słuchawki. Zasięg może się zniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi albo zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Wyjątkowo słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie, i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?

Aby naładować słuchawki SoundSport Free, starczy je umieścić w pokrowcu z ładowarką. Jeżeli ładowarka dysponuje odpowiednim zapasem prądu, ładowanie zainicjuje się samoczynnie. Podczas ładowania diody LED na futerale będą migać. Aby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulatora zaświeci się na stałe i w pewnym momencie zgaśnie. Jeśli akumulator w pokrowcu jest rozładowany, należy podłączyć do niego załączony przewód, a drugi jego koniec do portu USB w komputerze lub w ładowarce (sprzedawanej osobno).

Jaka jest żywotność akumulatora słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?

Akumulator słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free pozwala na 5 godzin ich wykorzystywania. Żywotność akumulatora oznacza liczbę godzin stosowania słuchawek po całkowitym naładowaniu, aktywnie stosowanych do słuchania muzyki albo rozmów telefonicznych. Dołączony pokrowiec z ładowarką zezwala na dwa dodatkowe cykle ładowania słuchawek, które dadzą dopełniające 10 godzin odtwarzania.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free można ładować przy użyciu komputera PC/notebooka?

Tak. Słuchawki SoundSport Free są wyposażone w przewód USB, który zezwala na ich ładowanie poprzez komputer PC albo laptop. Należy pamiętać, że komputer PC albo notebook musi być włączony i w stanie czuwania, by można go było używać do ładowania poprzez USB. Słuchawki muszą być umieszczone w pokrowcu, aby były ładowane.

Czy można słuchać muzyki po wyczerpaniu akumulatora?

Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie będą odtwarzać muzyki, jeśli akumulator został kompletnie wyczerpany.

Czy mogę błyskawicznie naładować akumulator?

Tak. Kiedy akumulator jest rozładowany, wystarczy na 15 minut podłączyć ładowarkę, aby móc odtwarzać muzykę jeszcze poprzez 45 minut.

Do czego służą przyciski na prawej słuchawce?

pokaźniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Włącza odtwarzanie/pauzę i steruje ścieżkami filmu albo muzyki i odbiera i kończy połączenia telefoniczne oraz daje dostęp do funkcji Siri i Google Assistant w telefonie. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Pozwalają komfortowo regulować głośność.

Czym różnią się końcówki StayHear+ Sport dołączone do słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free od oryginalnych końcówek StayHear?

Podobnie jak oryginalne końcówki StayHear, końcówki StayHear+ Sport są wyprodukowane z miękkiego silikonu, ale ich zarys parasola pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W konsekwencji jakość dźwięku jest ulepszona.

Jak odróżnić rozmiary końcówek StayHear+ Sport?

Końcówki StayHear+ Sport są oznaczone kolorami. Wewnątrz każdej końcówki znajduje się niewielka kolorowa obręcz, która oznacza jej wymiar.

 • Biała = śladowe
 • Szara = średnie
 • Czarna = pokaźne
W jaki sposób można zdjąć lub wymienić końcówki StayHear+ Sport w słuchawkach?

Trzymając słuchawkę za podłużną część, delikatnie chwyć końcówkę StayHear+ Sport i zdejmij ją ze słuchawki. Przestroga: by nie rozerwać końcówki StayHear+ Sport, złap ją u nasady. Nie ciągnij za skrzydełko końcówki.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free współpracują z aplikacjami rozpoznającymi mowę?

Tak. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny przez sekundę, żeby uruchomić rozpoznawanie mowy w dowolnym przenośnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free mogą wyeliminować hałas w samolocie?

Nie, słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie są wyposażone w funkcję redukcji hałasu. Jeśli chodzi o redukcję hałasu, Bose proponuje słuchawki QuietComfort i QuietControl.

W jaki sposób czyścić słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?

Słuchawki SoundSport Free należy delikatnie wytrzeć do sucha po każdym ich użyciu. Należy uważać, żeby wilgoć nie dostała się do wnętrza słuchawek poprzez otwory, żeby nie wcisnąć kurzu czy skażeń do portów. W trakcie czyszczenia portów i wnętrza słuchawek nie należy wdmuchiwać powietrza ani korzystać z odkurzacza.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Natec Argon 200
Natec Argon 200
Kup teraz 60 100 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Razer Blackshark V2 X
Razer Blackshark V2 X
Kup teraz 259 499 zł

Oszczędzasz aż 240rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
HyperX Cloud Stinger
HyperX Cloud Stinger
Kup teraz 159 299 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Corsair HS35
Corsair HS35
Kup teraz 149 268 zł

Oszczędzasz aż 119rabat 44 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Fresh 'n Rebel Vibe Wireless 3EP210
Fresh 'n Rebel Vibe Wireless 3EP210
Kup teraz 100 180 zł

Oszczędzasz aż 80,29rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Natec Radon 720
Natec Radon 720
Kup teraz 130 228 zł

Oszczędzasz aż 98,01rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Roccat Elo 7.1 USB
Roccat Elo 7.1 USB
Kup teraz 189 319 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Razer Kraken X
Razer Kraken X
Kup teraz 160 299 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Słuchawki HIRO Zeus
Słuchawki HIRO Zeus
Kup teraz 103 198 zł

Oszczędzasz aż 95,01rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły