Archiwum

BuddyPhones School+

  • Kategoria słuchawki
Kup teraz 69 103,14 zł

Oszczędzasz aż 34,14rabat 33%

Empik

Słuchawki BuddyPhones School+, BP-SCHOOLP-YELLOW - Słuchawki z mikrofonem dla dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB), a także rozdzielaczem audio BuddyJackSłuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii School+ jest najkorzystniejszym wyborem dla rodziców dzieci, które używają słuchawek w placówkach edukacyjnych albo potrzebują bezpiecznych słuchawek z mikrofonem do nauki zdalnej.

Słuchawki wyekwipowane zostały w układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego jako bezpieczny dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia, podczas gdy wysokiej jakości mikrofon wyraźnie wychwytuje głos dziecka i minimalizuje rozpraszające hałasy w tle.

równocześnie poduszka pałąka na głowę jak i poduszki nauszne wykonane zostały z miękkich, najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić dziecku najwyższy komfort nawet w trakcie długotrwałego używania.nadzwyczajny partner do naukiSłuchawki BuddyPhones School+ posiadają dostosowywany, składany pałąk, a także odłączany mikrofon wraz z przewodem, a w zastawie znajduje etui ochronne.

Wszystko to sprawia, że Twoje dziecko w komfortowy oraz bezpieczny sposób może schować swoje słuchawki do plecaka w drodze do albo ze szkoły. W dodatku zestaw zawiera typowy kabel audio umożliwiający podłączenie słuchawek bez mikrofonu do źródła dźwięku i słuchanie ulubionej muzyki albo książki w wersji elektronicznej.Bezpieczeństwo i ochrona dzieciSłuchawki BuddyPhones zostały produkowane najczęściej dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A.

wpisaliśmy trzy najważniejsze właściwości naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci, a także muszą bronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najbardziej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku.

Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.Ograniczenie głośności, nie jakościSłuchawki BuddyPhones wykorzystują zaimplementowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia.

Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, iż dzieci nie odczuwają zapotrzebowania rozszerzenia głośności i nie jest już niezbędne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.Najwyższa jakość wykonaniaAby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly wyprodukowano z najwyższej jakości oraz najbardziej bezpiecznych tworzyw jakich można wykorzystać do produkcji słuchawek.

dodatkowo wszystkie są testowane oraz certyfikowane przez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TÜV czy UL. Wszystko to sprawia, iż słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska jak RoHS, REACH czy PRO65.Zrób to samWiększość modeli słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swych słuchawek.

W zestawie znajdują się jednocześnie gotowe naklejki jak i puste, do samodzielnej twórczości. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się znakomicie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało żeby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.Podziel się muzykąWyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto teraz ma słuchać muzyki!

Nasze elitarne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to świetne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.odporność na niszczycielską siłę dzieciZbudowane z niezwykle trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom.

Zaprojektowane tak,bezapelacyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Elastyczny pałąk umożliwia regulację i dostosowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka.

wyprodukowane z szczególnie mocnych materiałów, stworzone do zginania, skręcania oraz do wytrzymałości na długofalowe wykorzystywanie.Wygoda i bezpieczeństwoBezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok.

Słuchawki BuddyPhones są jednakowo ładne, słodkie i komfortowe jak i użyteczne. Występują w szerokiej gamie, przyjemnych dla oczu odcieni, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są istotnie miękką skórą plastikową a dostosowywana długość pałąka zagwarantuje świetne dostosowanie do głowy dziecka.

Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać przepiękniej niż kiedykolwiek wcześniej.Akcesoria w zestawie: Słuchawki BuddyPhones School+ kabel BuddyJack z mikrofonem kabel audio zestaw kolorowych naklejek zestaw do własnej dekoracji Naklejki imienne Pokrowiec wymiary: 165 x 150 x 55 mmPozostałe parametry: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy) Odłączany przewód z mikrofonem...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Philips TAH9505
Philips TAH9505
Kup teraz 549 939 zł

Oszczędzasz aż 390rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Fresh 'n Rebel Twins 3
Fresh 'n Rebel Twins 3
Kup teraz 185,27 369 zł

Oszczędzasz aż 184rabat 50 %

Empik szczegóły
TCL SOCL500
TCL SOCL500
Kup teraz 129 249 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Logitech H820
Logitech H820
Kup teraz 501 919 zł

Oszczędzasz aż 418,29rabat 46 %

Empik szczegóły
Samsung Galaxy Buds 2
Samsung Galaxy Buds 2
Kup teraz 580,01 649 zł

Oszczędzasz aż 69rabat 11 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Apple Beats Studio Buds
Apple Beats Studio Buds
Kup teraz 549 912,19 zł

Oszczędzasz aż 363,19rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Bang & Olufsen Beoplay H95
Bang & Olufsen Beoplay H95
Kup teraz 2599 4299 zł

Oszczędzasz aż 1700rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Panasonic RP-NJ310
Panasonic RP-NJ310
Kup teraz 80 148 zł

Oszczędzasz aż 68rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
HP Omen Mindframe
HP Omen Mindframe
Kup teraz 439 705 zł

Oszczędzasz aż 266rabat 38 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły