Archiwum

Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG

  • Kategoria słuchawki
Kup teraz 529,36 899 zł

Oszczędzasz aż 370rabat 41%

Empik

Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE Czarny Usłysz to, co pragniesz progresywny, inteligentny system redukcji szumów sprawi, że nic nie zakłóci słuchanej przez Ciebie muzyki ani prowadzonej rozmowy.

na dodatek, specjalna kompozycja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE pozwoliła uzyskać o 40% lepszą redukcję szumów aniżeli w Galaxy Buds Pro. Dźwięki zyskały perfekcyjne brzmienie, dzięki czemu nawet hałas ruchliwego skrzyżowania nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionej muzyki.

nienaturalna inteligencja korzysta z uczenia maszynowego, by rozpoznać, które odgłosy nie należą do rozmowy i je polikwidować*. *Rozwiązanie DNN (Deep Neural Network) testowane z przeróżnymi próbkami hałasu, takimi jak klakson, muzyka, plac budowy, może w tym samym czasie usuwać niemało dźwięków podczas rozmowy.

nieprzeciętny, bezprzewodowy dźwięk Usłysz prawdziwą głębię brzmienia z nowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE. Wykorzystanie technice Dolby Atmos™ sprawi, że każdy ton słuchanej muzyki będzie niezwykle wyraźny.

technika dźwięku 360 zapewnia perfekcyjną głębię brzmienia, a dzięki śledzeniu ruchów Twojej głowy, poczujesz się zupełnie jak w sali kinowej. 24-bitowe przetwarzanie dźwięku gwarantuje jeszcze bogatsze doznania audio - jak nigdy wcześniej.

*24-bit Hi-Fi jest obsługiwane przez Galaxy Buds2 Pro w połączeniu ze smartfonami Galaxy. Ciesz się pełniejszym brzmieniem. Słuchaj bez wymuszonej przerwy Ciesz się wyraźniejszym, pełniejszym brzmieniam.

Poczuj się jak w sali koncertowej, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE zachowają energię choćby na 18 godzin odtwarzania dźwięku z aktywną redukcją szumu lub aż 29 godzin po wyłączeniu ANC.

Ciesz się Twoją ulubioną muzyką przez cały dzień*. *Czas do 29 h odtwarzania muzyki dotyczy wykorzystywania słuchawek z wyłączonym ANC i przy korzystaniu z etui. Szczególnie wyraźne połączenia głosowe Prowadź rozmowy telefoniczne z krystalicznie czystym dźwiękiem.

Niezależnie od Tego czy jesteś w biurze, pociągu czy przechodzisz obok budowy, Twój głos będzie mocny i wyraźny. Zadbają o to 3 zaimplementowane mikrofony, jednostka wykrywająca głos*, nienaturalna inteligencja eliminująca hałasy, a także specjalna budowa słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE wyciszająca szum wiatru.

*System mikrofonów składa się z 2 mikrofonów zewnętrznych, które skupiają się na mowie (kształtowanie wiązki) i 1 mikrofonu wewnętrznego, który filtruje hałas zewnętrzny, gwarantując czystą jakość połączeń.

Jednostka wykrywająca głos (VPU) to akcelerometr, który wychwytuje wibracje szczęki, gdy mówisz. Wyczuwając wibracje szczęki, akcelerometr wykrywa mowę i eliminuje hałas. Informacje dotyczące wibracji przewodzenia kostnego są przekształcane na sygnały głosowe, dostarczając głos użytkownika choćby w hałaśliwym otoczeniu.

Pozostań w kontakcie Słuchaj cały czas ulubionego podcastu i bądź w kontakcie z osobami z Twojego otoczenia. Nie musisz wyjmować słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE z uszu. Ustawiając 1 z 3 stopni głośności dźwięków otoczenia możesz brać udział w rozmowach, dalej słuchając swej ulubionej muzyki w tle*.

*Gest „dotknij i przytrzymaj" dla Dźwięku otoczenia można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable. Liczy się wygoda Poczuj prawdziwy komfort słuchania. Specjalnie zaprojektowany, aerodynamiczny kształt słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE ulepszony przepływ powietrza poprzez kanał słuchowy.

Pozwala to chronić Twoje uszy i jednocześnie redukuje szum wiatru, byś mógł cieszyć się niczym niezakłóconym dźwiękiem. Galaxy Buds2 Pro posiadają klasę wodoodporności IPX7, dzięki czemu możesz wygodnie trenować nawet w deszczową pogodę.

kanon IPX7 umożliwia zanurzenie w wodzie nawet do 30 minut na głębokość do 1 m. Wspaniale dobrane Kompaktowy rozmiar True-Fit pozwala na komfortowe, wielogodzinne noszenie słuchawek, nawet gdy pozostajesz w ruchu.

kształt nowych słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE został przeprojektowany w oparciu o badanie nad rozmaitymi kształtami uszu, by jak najlepiej pasować do Twoich potrzeb. Połącz się ze światem Galaxy Korzystaj w pełni z możliwości słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE.

Możesz je prędko połączyć ze smartfonem, zegarkiem, tabletem albo komputerem, a choćby telewizorem Samsung Galaxy Smart TV. Ciesz się wyśmienitym dźwiękiem podczas oglądania filmów i grania. Bezproblemowe parowanie, przenoszenie i przełączanie między urządzeniami Galaxy jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek!

samoczynne przełączanie. Kiedy oglądasz film na telewizorze Samsung Galaxy Smart TV lub korzystasz z tabletu, a akurat dzwoni Twój telefon, słuchawki samoczynnie przełączą się, byś mógł odebrać połączenie bez ruszania się z miejsca*.

Sterowanie za pomocą Galaxy Watch. Sprawdzaj stan swych słuchawek bez sięgania po telefon oraz komfortowo przełączaj się pomiędzy trybami, odbieraj połączenia i nagrywaj dźwięki. Wszystko to możesz zrobić po połączeniu Galaxy Buds2 Pro z Twoim smartwatchem Galaxy...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Kup teraz 160 399 zł

Oszczędzasz aż 239,01rabat 60 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Kup teraz 279 535 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
SENNHEISER PC 8
SENNHEISER PC 8
Kup teraz 120 152 zł

Oszczędzasz aż 32,01rabat 21 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Kup teraz 94,13 180 zł

Oszczędzasz aż 86rabat 48 %

Empik szczegóły
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Kup teraz 62,10 110 zł

Oszczędzasz aż 48rabat 44 %

GEBE szczegóły
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Kup teraz 51 90 zł

Oszczędzasz aż 39rabat 43 %

Empik szczegóły