Archiwum

Genesis Radon 800

  • Kategoria słuchawki
  • Typ nauszne
Kup teraz 202,15
Empik

prawidłowe brzmienie, wygoda i funkcjonalność, a wszystko to zamknięte w jednej, superlekkiej konstrukcji. Poznaj Genesis Radon 800 - wokółuszne słuchawki dla graczy, które ważą zaledwie 179 gramów. Korzystaj z funkcjonalności regulacji głośności, wyciszania mikrofonu. Przypasuj je do siebie dzięki dodatkowym nausznikom i ciesz się wygodą przez długie godziny. Wytworne podświetlenie? Zaskocz nim każdego, kto ujrzy Twoje stanowisko. To właśnie Radon 800.

JEDNE, aby WSZYSTKIMI RZĄDZIĆ

Genesis Radon 800 to zamknięte słuchawki, które pozwolą Ci zagłębić się w świat gry. Wszystko to dzięki 40 mm przetwornikom zestrojonym tak, abyś usłyszał każdy detal. Bez względu na to, czy pasjonują Cię przygody w otwartym świecie, czy także dynamiczna wymiana ognia na polach wirtualnych bitew - Genesis Radon 800 sprawdzą się w każdym scenariuszu.

LEKKIE JAK PIÓRKO

Tak komfortowe, że możesz zapomnieć, iż masz je na głowie. Z superlekką konstrukcją Genesis Radon 800 to możliwe. Waga podłączonych przewodem 3,5 mm słuchawek z materiałowymi nausznikami to zaledwie 179 gramów. W połączeniu z wspaniałą wentylacją zapewnia to wielogodzinne sesje bez uciążliwego bólu. Tak lekki komplet słuchawkowy to zbawienie dla Twojej głowy.

ODPINAJ I GRAJ, NA CZYM ZECHCESZ

Chcesz podłączyć pakiet do smartfona i udać się na relaksujący spacer po długiej rozgrywce? A może masz ochotę zagrać w ulubiony tytuł na mobilnej konsoli? Z Radon 800 zrobisz to bez trudu. Dzięki odpinanemu przewodowi zamienisz je w komfortowe słuchawki stereo o dobrym i uniwersalnym brzmieniu. Wyjątkiem nie jest jeszcze mikrofon. Odepnij go i umieść słuchawki w załączonym do zestawu woreczku. Pozwoli to uniknąć uszkodzeń mechanicznych i sprawi, że ich transport stanie się prosty, jak nigdy dotąd.

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Z Genesis Radon 800 wszystko wydaje się proste. Nie musisz tracić koncentracji, żeby wyregulować głośność lub wyciszyć mikrofon. Dzięki wbudowanym w muszlę elementom zrobisz to w ułamek sekundy. Skup się na grze i zapomnij o asygnowanych skrótach klawiszowych, które oderwą Twój wzrok od ekranu.

MIKROFON, KTÓRY CIĘ NIE ZWIEDZIE

Mikrofon to konieczny składnik w komplecie słuchawkowym dla gracza. Nie każdy poprawnie sprawdzi się w trakcie rozgrywki. Wybierając Genesis Radon 800 możesz mieć pewność, że przekazywane przez Ciebie komunikaty będą wyraźne, pozbawione zniekształceń, a drużynowa kooperacja udana, jak nigdy dotąd.

dodatkowe NAUSZNIKI W zestawie

Zależy Ci na wygodzie? Dzięki dodatkowym, załączonym do zestawu nausznikom wykonanym z materiału połączysz Genesis Radon 800 do swych upodobań. Wybieraj między doskonałą izolacją a szerszą i bardziej napowietrzoną przestrzenią - odkryj atuty jednej i drugiej.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Kup teraz 160 399 zł

Oszczędzasz aż 239,01rabat 60 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Kup teraz 279 535 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
SENNHEISER PC 8
SENNHEISER PC 8
Kup teraz 120 152 zł

Oszczędzasz aż 32,01rabat 21 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Kup teraz 94,13 180 zł

Oszczędzasz aż 86rabat 48 %

Empik szczegóły
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Kup teraz 62,10 110 zł

Oszczędzasz aż 48rabat 44 %

GEBE szczegóły
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Kup teraz 51 90 zł

Oszczędzasz aż 39rabat 43 %

Empik szczegóły