Archiwum

Jabra Elite 75t

  • Kategoria słuchawki
  • Typ douszne
Kup teraz 585 800 zł

Oszczędzasz aż 215rabat 27%

RTV EURO AGD

37910 opinii

jabra elite 75tElite 75tZaprojektowane tak, by zapewnić najlepsze przypasowanie. Nadzwyczajna jakość dźwięku dla rozmów i muzyki w kompaktowym wydaniu.Wygoda i kompaktowość. Przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowaniaTechnologia poczwórnych mikrofonów dla wyśmienitej jakości połączeńStabilne połączenia - bez przerw i zakłóceńDo 7,5 godziny pracy baterii i do 28 godzin z futerałem ładującymOpcja szybkiego 15-minutowego ładowania gwarantuje do 60 minut pracy urządzeniaPersonalizuj swoją muzykę z dostosowywanym korektoremDostęp jednym dotknięciem do aplikacji Amazon Alexa, Siri® i Google Assisstant™Stopień ochrony IP55 i 2-letnia gwarancja obejmująca odporność na działanie wody i kurzu*Jabra Elite 75t – jakość i komfort w najwyższym wydaniuTe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite 75t stanowią niezawodne towarzystwo na co dzień.

genialne brzmienie rozmów zapewnia technologia poczwórnych mikrofonów, która odfiltrowuje niechciane odgłosy, dzięki czemu możemy odebrać każdą rozmowę, choćby w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, żeby niezależnie od sytuacji pozostać na swoim miejscu.

wykorzystywanie ich nawet poprzez dużo godzin jest niezwykle komfortowe. Minimalny rozmiar słuchawek sprawia, że prezentują się bardzo elegancko choćby w mniejszych uszach, a użyteczny zarys zagwarantuje wygodę, zezwalając użytkownikom radować się muzyką i rozmowami przez dłuższy czas.stabilne dobranie,które Cię pozytywnie zaskoczyJabra wie, że dzieli nas niemało różnic — od gustów muzycznych aż po zarys uszu.

Dlatego, bazując na swym ponad 130-letnim doświadczeniu w inżynierii dźwięku, marka postanowiła stworzyć prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne, które będą doskonale dobrane do każdego ucha i zapewnią wysoką jakość wrażeń muzycznych.

Tak właśnie powstały Jabra Elite 75t - w oparciu o know-how z zakresu miniaturyzacji i na bazie analizy tysięcy skanów uszu. Wkładki te posiadają mały rozmiar i doskonale dopasowują się do każdego typu ucha.

ergonomiczny zarys zagwarantuje nieszablonową wygodę, a stabilną pozycję zagwarantuje komplet nakładek żelowych, w przeróżnych wymiarach, które można dobrać według indywidualnych potrzeb.Możemy być pewni, że spełnią wszystkie nasze wymagania względem wysokiej jakości połączeń, nadzwyczajnego brzmienia muzyki oraz funkcji personalizacji.

To najlepiej dostosowane słuchawki douszne, jakie możesz sobie wymarzyć. Ponieważ właśnie tak zostały zaprojektowane.technologia poczwórnych mikrofonówto gwarancja genialnej jakości rozmówWykonywanie i odbieranie połączeń głosowych za każdym razem przebiega genialnie dzięki usprawnionej technologii poczwórnych mikrofonów, która odfiltrowuje niechciane odgłosy w otoczeniu.

Zyskujemy pewność, iż każda odebrana rozmowa, nawet w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu, będzie świetnej jakości. Jabra Elite 75t to gwarancja najkorzystniejszej jakości połączeń i przezroczystego dźwięku, niezależnie od miejsca, w którym akurat się znajdujemy.

Żywotność baterii nawet do 28 godzinJabra Elite 75t po jednym doładowaniu mogą pracować aż 7,5 godziny, a z komfortowym etui, będącym stacją ładującą, czas pracy wydłuża się nawet do 28 godzin. Posiadają one także funkcję prędkiego ładowania, dzięki której po zaledwie 15 minutach zyskujemy 1 godzinę żywotności baterii.

To prawdziwa swoboda, bo możemy mieć pewność, iż nasze słuchawki za każdym razem będą gotowe do działania. Pełna wolność, dzięki bezprzewodowemu ładowaniuNikt nie lubi braku swobody — dlatego warto wybrać w pełni bezprzewodowe wkładki douszne Elite 75t, które są przystępne także w wersji z bezprzewodowym ładowaniem (są zgodne z podkładkami do ładowania bezprzewodowego).

Funkcja ta jest nie tylko komfortowa, ale i poręczna, ponieważ możesz ładować słuchawki tak, jak Ci pasuje. Starczy położyć etui na ładowarce. Bez kabli, bez bałaganu.Sprawdzone prawdziwiebezprzewodowe połączenieDzięki czwartej generacji stabilności prawdziwie bezprzewodowego połączenia Jabra Elite 75t, nasza muzyka i rozmowy zachowają swoją ciągłość i żadne kable nie wejdą nam w drogę.

Bez przerywanego dźwięku, bez zakłóceń.solidnośćPrzygotuj się na wszystko, co może spaść na Ciebie każdego dnia – i to dosłownie – dzięki ochronie w skali IP55 zabezpieczającej przed wodą i kurzem. Jabra Elite 75t objęte są także 2-letnią gwarancją* na uszkodzenia spowodowane wodą i kurzem, więc możesz nosić wkładki bez żadnych zmartwień.Funkcja podsłuchiwania – świat rzeczywisty vs.

opcjonalny – Ty decydujeszFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) to taki przycisk głośności dla świata rzeczywistego. Wykorzystuje ona wbudowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

Gdy chcemy zatopić się w muzyce, nasze genialne, izolujące hałas przypasowanie pomoże odgrodzić się od prawdziwego świata, pozostawiając nam swobodę poczucia potężnego basu. Gdy chcemy usłyszeć, co się dzieje wokół, funkcja HearThrough ma {pomocn|przydatn)y suwak, dzięki któremu możemy zdecydować, w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów ze św

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Razer Blackshark V2 X
Razer Blackshark V2 X
Kup teraz 259 499 zł

Oszczędzasz aż 240rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
HyperX Cloud Stinger
HyperX Cloud Stinger
Kup teraz 159 299 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Corsair HS35
Corsair HS35
Kup teraz 149 268 zł

Oszczędzasz aż 119rabat 44 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Fresh 'n Rebel Vibe Wireless 3EP210
Fresh 'n Rebel Vibe Wireless 3EP210
Kup teraz 100 180 zł

Oszczędzasz aż 80,29rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Natec Radon 720
Natec Radon 720
Kup teraz 130 228 zł

Oszczędzasz aż 98,01rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Roccat Elo 7.1 USB
Roccat Elo 7.1 USB
Kup teraz 189 319 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Razer Kraken X
Razer Kraken X
Kup teraz 160 299 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Słuchawki HIRO Zeus
Słuchawki HIRO Zeus
Kup teraz 103 198 zł

Oszczędzasz aż 95,01rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Baseus Encok W05
Baseus Encok W05
Kup teraz 129 219 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły