Archiwum

Jabra Evolve 30 Stereo

  • Kategoria słuchawki
  • Mikrofon tak
  • Rodzaj połączenia przewodowe
Kup teraz 194 326 zł

Oszczędzasz aż 132rabat 40%

Zadowolenie.pl

11100 opinii

EVOLVE 30 fachowy komplet słuchawkowy z rozciągliwą łącznością i wyśmienitym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki. Bądź w kontakcie, korzystając z USB lub złącza jackPodłącz do komputera przy pomocy USB albo użyj złącza jack 3,5 mm, aby podłączyć komplet do urządzenia osobistego, takiego jak smartfon albo tablet, żeby pracować lub słuchać muzyki w dowolnym miejscu.

Łatwe zarządzanie połączeniamiPanel obsługi połączeń na przewodzie z dużymi przyciskami i wskaźnikami LED upraszcza obsługę połączeń i odtwarzanie muzyki. Odbieraj albo kończ połączenia, reguluj poziom głośności albo po prostu wyciszaj rozmowy.

Mikrofon z funkcją redukcji szumówNajnowocześniejsza technika redukcji szumów mikrofonu, która eliminuje hałas z otoczenia. Twój rozmówca nie będzie mieć problemów z usłyszeniem tego, co mówisz. Konfiguracja rodzaju plug-and-playPracuje ze wszystkimi wiodącymi systemami od razu po wyjęcia z pudełka.

Instalacja jest tak łatwa, jak podłączenie urządzenia. Współpracuje z Twoim telefonem albo platformą.Nasze zestawy słuchawkowe i zestawy głośnomówiące współpracują natychmiast po wyjęciu z pudełka z ponad 10 000 modeli tradycyjnych telefonów biurkowych.

mają przyszłościową konstrukcję i są zgodne ze wszystkimi telefonami programowymi i klientami sieciowymi, od Microsoft Teams aż po Mitel.Dostarczenie personelowi zaufanych, zoptymalizowanych maszyn, które bez problemu współpracują z stosowaną platformą UC, ma decydujące znaczenie dla zapewnienia wysokiej wydajności oraz jakości dźwięku, a także zmniejszenia liczby problemów, z którymi mierzyć się musi dział IT.

marka Jabra przetestowała swoje urządzenia pod kątem współpracy z długą listą platform i w naszej szerokiej ofercie zestawów słuchawkowych i głośnomówiących mamy przystępne wersje z dokumentem Microsoft Teams.Akcesoria w komplecie: komplet słuchawkowy Jabra Evolve 30 Ulotka z ostrzeżeniami Ulotka z gwarancją Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Torba plastikowa na sterownik Torba plastikowa na zestaw słuchawkowy Naklejka Certified for Microsoft Teams Torba gąbkowa tylko dla lewego nausznika zestawu słuchawkowego stereo Pozostałe cechy: Długość kabla: przewód sterowania: 95 cm kabel HS: 120 cm...

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Trust Bezprzewodowe słuchawki gamingowe GXT 391 Thian
Trust Bezprzewodowe słuchawki gamingowe GXT 391 Thian
Kup teraz 189 229 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 17 %

Avans.pl szczegóły
Słuchawki Bezprzewodowe Redmi Buds Essential
Słuchawki Bezprzewodowe Redmi Buds Essential
Kup teraz 86 99 zł

Oszczędzasz aż 13rabat 13 %

Avans.pl szczegóły
LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2
LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2
Kup teraz 157 260 zł

Oszczędzasz aż 103,41rabat 40 %

Avans.pl szczegóły
Audio-Technica ATH-ANC100BT
Audio-Technica ATH-ANC100BT
Kup teraz 82,41 159 zł

Oszczędzasz aż 77rabat 48 %

Avans.pl szczegóły