Archiwum

Koss SB45

  • Kategoria słuchawki
Kup teraz 160 279 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 43%

OleOle!

29739 opinii

Słuchawki Koss SB45 Koss SB45 to wokółuszne zamknięte słuchawki multimedialne z wbudowanym mikrofonem.

Koss jest nad wyraz znanym producentem wysokiej jakości słuchawek, umożliwiającym konsumentom swoich artykułów wybór szerokiej palety modeli wedle mocnych potrzeb.

prędkie i nietrudne połączenie zagwarantuje złącza mini jack, a technologia CVT (Clear Voice Technology) wydajną redukcję hałasu. Komfort używania zwiększają pokryte sztuczną skórą nauszniki z możliwością ich złożenia, co ułatwia przechowywanie słuchawek.


Koss SB45 znakomicie wpisują się w filozofię firmy Koss. Słuchawki z mikrofonem SB45 zaprojektowano tak, aby dostarczały pełne pasmo dźwięku, dzięki temu użytkownik pokaźnie usłyszy nawet najdrobniejsze szczegóły i będzie mógł także luźno rozmawiać. Dzięki zastosowaniu technologii Clear Voice Technology (CVT) i mikrofonowi z izolacją szumów słuchawki znakomicie nadają się dla graczy komputerowych. Przydatne są też w domowym zaciszu przy rozmowach telefonicznych VoIP. Słuchawki SB45 przekonują przy tym wygodą i komfortem stosowania, dlatego też sprawdzają się podczas długotrwałych odsłuchów.

nad wyraz wygodne i komfortowe w użytkowaniu sprawiają,używanie poprzez długi czas nie stanowi problemu. Dzięki temu możemy skoncentrować się na rozmowie czy na wykonywanym zadaniu.

istotnie przydatną funkcją jest możliwość składania słuchawek co proste ich przechowywanie i transport. Gdziekolwiek jesteś za każdym razem możesz wziąć ze sobą słuchawki SB45.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty producenta Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji towaru za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę, a także pewność wykorzystania jedynie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Padmate BT TWS T3
Padmate BT TWS T3
Kup teraz 110,05 199 zł

Oszczędzasz aż 89rabat 45 %

Neonet.pl szczegóły
Panasonic RP-HF410
Panasonic RP-HF410
Kup teraz 95 160 zł

Oszczędzasz aż 65,40rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
Koss FitClips
Koss FitClips
Kup teraz 79 142 zł

Oszczędzasz aż 63rabat 44 %

Top Hi-Fi & Video Design

273 opinii

szczegóły
Jabra Elite 65e
Jabra Elite 65e
Kup teraz 429 699 zł

Oszczędzasz aż 270rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły
Koss BT539
Koss BT539
Kup teraz 189 319 zł

Oszczędzasz aż 130,01rabat 41 %

Top Hi-Fi & Video Design

273 opinii

szczegóły
Audeze LCD-XC
Audeze LCD-XC
Kup teraz 4999 7999 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Top Hi-Fi & Video Design

273 opinii

szczegóły
Audeze LCD-2
Audeze LCD-2
Kup teraz 3299 5495 zł

Oszczędzasz aż 2196rabat 40 %

Top Hi-Fi & Video Design

273 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Buds+
Samsung Galaxy Buds+
Kup teraz 399 649 zł

Oszczędzasz aż 250rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły