Archiwum

SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE

  • Kategoria słuchawki
  • Mikrofon tak
  • Regulacja głośności tak
  • Typ douszne
Kup teraz 539 649 zł

Oszczędzasz aż 110,15rabat 17%

Empik

Galaxy Buds2

Ciesz się potężnym basem i przezroczyście czystą górą dzięki dwudrożnym głośnikom dynamicznym. Galaxy Buds2 gwarantują najwyższą jakość dźwięku, dzięki której poczujesz się jak na scenie ze swym ulubionym zespołem. Słuchaj, jakbyś tam był.

Usłysz wyraźnie. Mów z przekonaniem.

Dzięki trzem mikrofonom, odkształconej konstrukcji, która wycisza szum wiatru i opartemu na uczeniu maszynowym rozwiązaniu do filtrowania niechcianych dźwięków, Galaxy Buds2 zostały zaprojektowane tak, by przekazywać każde słowo wyraźnie i wyraźnie, niezależnie od tego, czy rozmawiasz ze znajomym, czy prowadzisz rozmowę telefoniczną. Połączenie konferencyjne palików

Wybierz dźwięk, który chcesz usłyszeć

Dwa mikrofony wychwytują dźwięki, które chcesz usłyszeć, w trakcie gdy funkcja Active Noise Cancellation2 blokuje niepożądane dźwięki. Aplikacja Galaxy Wearable pozwala na dobór pomiędzy trzema stopniami hałasu otoczenia, dzięki czemu możesz przejąć kontrolę nad dźwiękiem w swym otoczeniu. Słuchaj list odtwarzania, nie przegapiając ogłoszenia na lotnisku. Lub zmniejsz hałas w tle, by w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce, grach, książkach audio i podcastach.

  • Otwarte etui słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds 2. Słuchawki bezprzewodowe i wnętrze etui są w kolorze oliwkowym, a zewnętrzna obudowa etui w kolorze białym.
idealnie wyważony dźwięk
Twój świat ma tyle do usłyszenia.

Młoda kobieta jadąca na deskorolce ma założone bezprzewodowe słuchawki douszne Galaxy Buds2 oliwkowe. Dzięki komfortowemu dobraniu słuchawek masz pewność, że nie wypadną w trakcie aktywności.

Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi mocne głębokie basy i czyste wysokie tony. Galaxy Buds2 oferują idealne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, żeby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku.

Niesamowita jakość połączeń Zostaw wszelki hałas
z dala od rozmowy.

Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos sprawiają, iż połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie wykrywa i likwiduje niechciane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi. Obły, lekko wypukły zarys słuchawek minimalizuje zakłócenia wywoływane wiatrem, co ponadto powiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. 2

Na zdjęciu widzimy budowę i komponenty bezprzewodowej słuchawki Samsung Galaxy Buds2. We wnętrzu widzimy chipset z 1 mikrofonem wewnętrznym, a także element z 2 mikrofonami zewnętrznymi (Beamforming) i VPU.

1 Mikrofon
wewnętrzny
2 mikrofony zewnętrzne
(do kształtowania wiązki kierunkowej)
Jednostka odczytu głosu
Aktywna redukcja szumów (ANC) Wybierz dźwięki,
które chcesz słyszeć

Dwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niechciane dźwięki. Słuchawki mogą wygłuszyć choćby 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście. 3, 4

Kobieta słucha muzyki posiadając na sobie bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds 2 lawendowe. Obok widoczne jest białe etui z lawendowym wnętrzem.

Aktywna redukcja szumów (ANC) w Galaxy Buds2 eliminuje nawet
98% dochodzących z zewnątrz hałasów, co potwierdza weryfikacja UL

Włączaj i wyłączaj dźwięki otaczającego Cię świata korzystając z prostej, trójstopniowej opcji zarządzania dźwiękiem otoczenia.

Dźwięk otoczenia

ANC

Wysokie

Średnie

Niskie

Lawendowe słuchawki Galaxy Buds2 przedstawione na ilustracji przedstawiającej 3 stopnie funkcji Dźwięk Otoczenia.

360 AUDIO

360 Audiocałkowicie zanurzyć się w dźwięku

360 Audio powoduje, iż ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ gwarantuje niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe. Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając całkowicie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą.

*dostępne tylko na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy z interfejsem Android One UI w wersji 3.1 lub nowszej. Obsługa 360 Audio i Dolby Head Tracking™ może się różnić w zależności od aplikacji i treści.

Personalizacja dźwięku
Dźwięki dobrane
do Twoich upodobań

Galaxy Buds2 sprawiają, iż Twoje dźwiękowe doznania są dokładnie takie, jak lubisz. Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu wynajdziesz więc genialne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością.

Jak ustawić korekcję dźwięku

Krok 3

Different options for the equalizer setting is shown.

DESIGN Wyglądają
tak prawidłowo
jak brzmią.
komfortowE dobranIE Najlżejsze słuchawki dokanałowe,
jakie dotychczas stworzyliśmy

Lekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) wygodnie trzymają się w uszach choćby najbardziej aktywnych użytkowników. Miękkie, elastyczne silikonowe nakładki przystępne są w trzech rozmiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najlepsze możliwe wrażenia ANC. Znajdź rozmiar wspaniały dla siebie korzystając z menu “Test przypasowania słuchawek dousznych” w aplikacji Galaxy Wearable.

Osiem słuchawek dousznych Galaxy Buds2 ułożonych w okręgu w różnorodnych kolorach: lawendowym, oliwkowym, czarnym i białym.

Wybierz właściwy rozmiar nakładek,radować się maksymalnym komfortem

drobne

Średnie

spore

Bezprzewodowa słuchawka douszna Galaxy Buds2 w odcieniu olwikowym z końcówkami w różnym wymiarze: niewielkim, średnim i sporym.

CZTERY WERSJE KOLORYSTYCZNE
Wybierz
genialną tonację

Onyx, tradycyjny grafit, perfekcyjna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują popularny design i dostosowane etui, aby podkreślić Twój unikalny fason. A użyteczny kształt etui powoduje,chroni ono słuchawki, ładuje je i świetnie nadaje się do przenoszenia.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII Długi czas odtwarzania
– gdziekolwiek się wybierasz

Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 powodują,poprzez cały dzień możesz radować się komfortem i pozostawać w kontakcie. Długo działająca bateria gwarantuje do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui.

5 godzin

Do 5 godzin pracy z włączonym trybem ANC

20 godzin

Aż do 20 godzin pracy przy wykorzystaniu
w pełni naładowanego etui

PŁYNNA SYNCHRONIZACJA
Przełączaj się bez
utraty żadnego dźwięku

Dzięki Auto Switch łatwiej niż kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne. Bez użycia dłoni możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje na dodatek Quick Buds Control 8 , dzięki czemu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.

Niezwykłe osobno. Razem jeszcze lepszePodobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG
Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG
Kup teraz 559 899 zł

Oszczędzasz aż 340rabat 38 %

Empik szczegóły
Genesis Selen 400
Genesis Selen 400
Kup teraz 181 299 zł

Oszczędzasz aż 118rabat 39 %

Empik szczegóły
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Openfree JR-OE2
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Openfree JR-OE2
Kup teraz 181 299 zł

Oszczędzasz aż 118,25rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Cosmos Dragon
Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Cosmos Dragon
Kup teraz 170 239 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 29 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż)
Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż)
Kup teraz 113 200 zł

Oszczędzasz aż 87,00rabat 44 %

Empik szczegóły
Słuchawki dokanałowe HAMA Spirit Chop TWS BT Biały
Słuchawki dokanałowe HAMA Spirit Chop TWS BT Biały
Kup teraz 61 160 zł

Oszczędzasz aż 99rabat 62 %

Zadowolenie.pl

11100 opinii

szczegóły