Archiwum

Samsung Galaxy Buds Live

  • Kategoria słuchawki
  • Regulacja głośności nie
  • Typ douszne
Kup teraz 688,48 732 zł

Oszczędzasz aż 44rabat 6%

Neonet.pl

Samsung Galaxy Buds Live SM-R180NZWAEUE białe Galaxy Buds Live. Główne właściwości. Nieszablonowe i wygodne: oryginalny zarys i połyskujące szykowne wykończenie. Znakomicie leżą w uszach, a dzięki ich małej wadze (5,6 g) i otwartej, dousznej konstrukcji możesz nosić je komfortowo cały dzień.

Czysty, wyraźny dźwięk ANC i wygoda stosowania: Aktywna redukcja szumów blokuje dźwięki zewnętrzne, takie jak metro, lecz przepuszcza ludzki głos. Sterowanie wieloma funkcjonalnościami przy pomocy panelu dotykowego na słuchawkach albo z poziomu widgetu w telefonie.

Bezprzewodowe i superszybkie ładowanie: Słuchawki można ładować bezprzewodowo korzystając z ładowarki bezprzewodowej (standard Qi) albo przy pomocy funkcji PowerShare w telefonie. 5-minutowe ładowanie pozwala cieszyć się muzyką przez godzinę, 10-minutowe- poprzez 1.5 godziny.

Z Tobą poprzez cały dzień: Aż do 29h działania! Możliwość słuchania muzyki choćby do 6-8 godzin na jednym ładowaniu (ANC wł./wył.) albo 21-29 godzin (ANC wł./wył.) wraz z etui ładującym. Oryginalny design.

Galaxy Buds Live zostały zaprojektowane z myślą o nieprzeciętnej dotąd wygodzie. Postępowy zarys i otwarta, douszna budowa pozwalają na ich komfortowe używanie poprzez cały dzień. Równocześnie same słuchawki w lśniącej, nietuzinkowej postaci, jak i etui ładujące przypominające pudełko biżuterii podkreślają wyjątkowość artykułu.

Występują w trzech kolorach: miedzianym, czarnym, a także białym w błyszczącym wykończeniu z zewnątrz i matowym od środka. Galaxy Buds Live to połączenie niesłychanego designu z niesamowitą wygodą, która pomaga radować się ulubioną muzyką jeszcze dłużej.

Fenomenalna jakość dźwięku. System aktywnej redukcji szumów (ANC). Teraz za każdym razem usłyszysz to, co chcesz! Aktywna redukcja szumów (ANC) eliminuje niskie, uciążliwe częstotliwości dźwięków takie jak samolot, pociąg czy ruch drogowy, a dopuszcza dźwięki o wyższych częstotliwościach, np.

głos rozmów albo komunikaty pokładowe. Funkcję ANC można w każdej chwili wyłączyć, jeżeli chce się słyszeć wszystkie zewnętrzne dźwięki. Głęboki, przestrzenny dźwięk. Zanurz się w muzyce, której słuchasz.

Galaxy Buds Live profesjonalny dźwięk dostrojony poprzez specjalistów od akustyki z AKG, dzięki czemu możesz radować się bardziej stabilnym, szczegółowym i przestrzennym brzmieniem. Głośnik 12 mm wraz z odrębnym kanałem basowym pozwalają wybrzmieć wyraźnie głębokim, niskim tonom mimo otwartej konstrukcji słuchawek.

teraz każdy niski dźwięk będzie wyśmienity! Niezakłócone rozmowy. Ciesz się z wyraźniejszych rozmów telefonicznych bez względu na to, gdzie jesteś. Galaxy Buds Live są wyposażone w trzy mikrofony (jeden wewnętrzy i dwa zewnętrzne) oraz akcelerometr, które udoskonalają dźwięk w trakcie połączeń telefonicznych.

Akcelerometr natomiast na dodatek filtruje zakłócenia sygnału z zewnątrz i pozwala skoncentrować się na głosie. Z Tobą przez cały dzień. Lekkie, douszne słuchawki (5,6 g) umożliwią Ci ich komfortowe wykorzystywanie przez cały dzień.

komfortowy kształt i dwie wielk...

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Huawei FreeBuds Pro (czarny)
Huawei FreeBuds Pro (czarny)
Kup teraz 499 849 zł

Oszczędzasz aż 350rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
Motorola Vervebuds 110
Motorola Vervebuds 110
Kup teraz 115 200 zł

Oszczędzasz aż 85,11rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły
Panasonic RP-NJ310
Panasonic RP-NJ310
Kup teraz 99,34 170 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 42 %

Neonet.pl szczegóły
Panasonic RP-HTX80
Panasonic RP-HTX80
Kup teraz 250 401 zł

Oszczędzasz aż 151rabat 38 %

Neonet.pl szczegóły
Skullcandy Indy
Skullcandy Indy
Kup teraz 303 499 zł

Oszczędzasz aż 196rabat 39 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
Padmate BT TWS T3
Padmate BT TWS T3
Kup teraz 149 199 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 25 %

Neonet.pl szczegóły
Audeze LCD-2
Audeze LCD-2
Kup teraz 3299 5495 zł

Oszczędzasz aż 2196rabat 40 %

Top Hi-Fi & Video Design

273 opinii

szczegóły
Koss BT539
Koss BT539
Kup teraz 189 319 zł

Oszczędzasz aż 130,01rabat 41 %

Top Hi-Fi & Video Design

273 opinii

szczegóły