Archiwum

Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth Earbuds Wodoodporne Powerbank 3500 mAh

  • Kategoria słuchawki
Kup teraz 90 150 zł

Oszczędzasz aż 60,00rabat 40%

Allegro.pl

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH EARBUDS WODOODPORNE + POWERBANK 3500 mAh WYSOKIEJ JAKOŚCI SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE Z POWERBANKIEM 3500 mAh ✅DOTYKOWE PRZYCISKI | ✅POWERBANK | ✅innowacyjnY DESIGN | ✅ekran LCD |

✅BLUETOOTH | ✅szybkiE ŁADOWANIE ✳️ GŁÓWNE atuty Słuchawki posiadają mocny powerbank - Słuchawki są wyekwipowane w wbudowany akumulator o pojemności 3500mAh, który może pełnić rolę przenośnego źródła zasilania.

ergonomiczne słuchawki bezprzewodowe - świetnie dobrane do uszu dla wygody noszenia poprzez długi czas. Kompatybilność z każdym urządzeniem wyekwipowanym w moduł Bluetooth - proste sparowanie ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami.

Stylowe etui ładujące z wyświetlaczem LED - demonstruje procentowe naładowanie akumulatora, gwarantując kontrolę nad energią. Klarowne etui umożliwiające sprawdzenie stanu naładowania bez otwierania - wygodna i funkcjonalna opcja monitorowania energii.

✳️ TO NIE KONIEC ZALET zastosowana redukcja szumu - udoskonala jakość dźwięku równocześnie w muzyce, jak i w połączeniach telefonicznych. Technologia Bluetooth dla zrównoważonego połączenia bez opóźnień - Bezproblemowe i płynne korzystanie z urządzeń.

instynktowne sterowanie połączeniami, odtwarzaniem i asystentem głosowym - łatwa obsługa, umożliwiająca płynne korzystanie z funkcji słuchawek. Długotrwała bateria - Słuchawki wyposażone są w pojemne akumulatory, które pozwalają na długookresowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności częstego ładowania.

wyśmienita jakość dźwięku - Dzięki progresywnej technologii dźwiękowej, te słuchawki dostarczają wyjątkowo transparentny i immersyjny dźwięk, co sprawia, iż każda muzyka staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

✳️ NAJNOWSZA GENERACJA SŁUCHAWEK BEZPRZEWODOWYCH Z INTEGROWANYM POWERBANKIEM Nasze najnowsze słuchawki bezprzewodowe oferują absolutny komfort i nieszablonową jakość dźwięku dzięki technice True Wireless Stereo (TWS) - obecnie uważanej za najkorzystniejszy system dźwięku w słuchawkach Bluetooth.

Dzięki tym słuchawkom możesz cieszyć się muzyką w trakcie biegania, treningu, podróży samochodem, relaksu w domu czy spacerów na świeżym powietrzu. Na dodatek, nasze słuchawki są zaopatrzone w etui z funkcją ładowania, co stanowi najnowocześniejszy sposób utrzymania ich w pełni naładowanych.

Magnetyczne wgłębienia w etui wydajnie zabezpieczają słuchawki przed wypadnięciem, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę korzystania. ✳️ nieszablonowE BRZMIENIA Zaprzyjaźnij się z najlepszą jakością dźwięku przestrzennego z jaką nie miałeś jeszcze do czynienia.

Ciesz się nieszablonowym brzmieniem swej ulubionej muzyki kiedy tylko masz na to ochotę bez względu gdzie obecnie się znajdujesz. Mimo niewielkich gabarytów, całkowicie bezprzewodowe słuchawki Bluetooth zaskoczą Cię wysoką jakością dźwięku i dobrym mikrofonem.

✳️ JAKOŚĆ I technologia Najwyższa jakość użytych tworzyw w połączeniu z najnowszą technologią wyśmienity i naturalny dźwięk z czystymi niskimi tonami (bass). Przekonaj się na własnych usz...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG
Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG
Kup teraz 559 899 zł

Oszczędzasz aż 340rabat 38 %

Empik szczegóły
Genesis Selen 400
Genesis Selen 400
Kup teraz 181 299 zł

Oszczędzasz aż 118rabat 39 %

Empik szczegóły
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Openfree JR-OE2
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Openfree JR-OE2
Kup teraz 181 299 zł

Oszczędzasz aż 118,25rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Cosmos Dragon
Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Cosmos Dragon
Kup teraz 170 239 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 29 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż)
Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż)
Kup teraz 113 200 zł

Oszczędzasz aż 87,00rabat 44 %

Empik szczegóły
Słuchawki dokanałowe HAMA Spirit Chop TWS BT Biały
Słuchawki dokanałowe HAMA Spirit Chop TWS BT Biały
Kup teraz 61 160 zł

Oszczędzasz aż 99rabat 62 %

Zadowolenie.pl

11100 opinii

szczegóły