Archiwum

Słuchawki dokanałowe FRESH 'N REBEL Twins 1TIP Ice Grey Szary

  • Kategoria słuchawki
Kup teraz 129 219 zł

Oszczędzasz aż 90,01rabat 41%

Empik

Słuchawki Twins 1 Tip – PL Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne niezawodne, proste w użyciu prawdziwie bezprzewodowe słuchawki. Możesz prosto sterować muzyką i rozmowami telefonicznymi, dotykając swoich słuchawek dousznych.

przystosuj wzornictwo swoich słuchawek do stroju i ciesz się 24 godzinami muzyki bez przewodów. Prawdziwie bezprzewodowe Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki to nowa jakość słuchania. Podłącz Twins 1 przez Bluetooth do urządzenia i słuchaj samych słuchawek.

Bez przewodów. Czas odtwarzania Twins 1 mogą odtwarzać muzykę poprzez 24 godziny łącznie. Akumulatory słuchawek są w pełni naładowane po spędzeniu 1,5 godziny w etui ładującym, a po każdym naładowaniu można ich używać poprzez 4 godziny.

Etui ładujące Etui ładujące słuchawek Twins 1 ma śladowe wymiary i mocną konstrukcję. Są tworzone z najkorzystniejszych materiałów i wspaniale uzupełnią Twój barwny komplet akcesoriów. Funkcja Double Master Ponieważ obie słuchawki douszne posiadają zastosowany mikrofon, można ich używać nie tylko w parze, ale także pojedynczo (tylko prawą lub lewą).

samoczynne parowanie Gdy zjednoczysz swoje słuchawki Twins 1 ze swym Twoim urządzeniem, od tej pory za każdym razem będą konsolidować się z nim samoczynnie, gdy wyjmiesz je z etui ładującego. Kiedy je odłożysz, słuchawki rozłączą się i wyłączą.

Sterowanie dotykowe Możesz sterować muzyką albo rozmowami telefonicznymi na podłączonym urządzeniu, a także przez dotykanie słuchawek. Po prostu dotknij boku swych słuchawek i słuchaj muzyki bez wydobywania telefonu z kieszeni.

Asystent głosowy Te słuchawki douszne pozwalają na korzystanie z asystenta głosowego, takiego jak Siri lub Asystent Google (w zależności od urządzenia). Dzięki czemu możesz spokojnie korzystać z pomocy swojego asystenta, gdziekolwiek jesteś.

Z wkładką, czy bez? Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Twins 1 są dostępne w wersjach z wkładką i bez wkładki. Wersja Twins 1 z wkładką jest dostarczana z 3 parami miękkich silikonowych wkładek dousznych w najróżniejszych rozmiarach, które dostosowują się do ucha i zapewniają pasywną redukcję hałasu.

Twins 1 bez wkładek pozwolą ci zachować pokaźniejszą świadomość otoczenia. Wybierz model, który najszczególniej ci odpowiada!

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Kup teraz 160 399 zł

Oszczędzasz aż 239,01rabat 60 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Kup teraz 279 535 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
SENNHEISER PC 8
SENNHEISER PC 8
Kup teraz 120 152 zł

Oszczędzasz aż 32,01rabat 21 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Kup teraz 94,13 180 zł

Oszczędzasz aż 86rabat 48 %

Empik szczegóły
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Kup teraz 62,10 110 zł

Oszczędzasz aż 48rabat 44 %

GEBE szczegóły
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Kup teraz 51 90 zł

Oszczędzasz aż 39rabat 43 %

Empik szczegóły