Archiwum

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Buds 3T Pro Biały

  • Kategoria słuchawki
  • Typ douszne
Kup teraz 309 650 zł

Oszczędzasz aż 341,29rabat 53%

Empik
Xiaomi Buds 3T Pro
Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one na dodatek nadzwyczajne pod względem jakości dźwięku. Starczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
Najważniejsze atrybuty
Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla codziennych zastosowań, użyteczna konstrukcja - dopasowane, lekkie i komfortowe, profesjonalne strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty warstwą DLC - Wrażliwość na najbardziej subtelne detale, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i nad wyraz niskim poziomie zniekształceń, zaawansowana technologia dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej transparentności - umożliwia luźne prowadzenie rozmów w trakcie noszenia słuchawek, szczególnie długa żywotność baterii
wytworny design, nadzwyczajny dźwięk
Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, zapewnia wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

Wybierz swój styl spośród dwóch konwencjonalnych barw - Carbon Black albo Gloss White.
Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może obniżyć poziom odgłosów z otoczenia nawet o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat nieprzeciętnego brzmienia.
Inteligentna aktywna redukcja szumów
Wycisz hałas we właściwy sposób. Kompletnie nowa technika adaptacyjnej redukcji szumów pilnuje poziom i typ hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i samoczynnie wybiera trafny tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie potrzeby użytkownika.

Głęboka redukcja szumów - pozwala w bardzo głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
zrównoważona redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane przez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, gwarantując wygodę stosowania.
Tryb podwójnej klarowności
Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie klarowności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia. Zwiększony tryb głosowy pozwala na swobodne prowadzenie rozmów nawet przy założonych słuchawkach.

* Domyślnym ustawieniem jest tryb klarowności. Rozszerzony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Dane o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu dokładnego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki temu rozmowy są wyraźnie wyraźniejsze.
Moduł podwójnego magnesu DLC
Superczuły przetwornik dynamiczny zapewniający bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości widocznie ulepszają czułość dynamiczną, dzięki czemu do ucha docierają nawet najmocniej subtelne dźwięki.

Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca pokaźniejszą szczegółowość i ulepszone brzmienie wysokich częstotliwości

niezwykle twarda warstwa membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

potężne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego
Kodek LHDC 4.0 nowej generacji*
krystalicznie czysty dźwięk o wysokiej jakości. Protokół LHDC 4.0* nowej generacji z transmisją dźwięku HD gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają udoskonalone niż kiedykolwiek wrażenia słuchowe.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości - 24bit / 96kHz
Ultraniski poziom zniekształceń końcowych* - THD ≤ 0,08%
technologia dźwięku przestrzennego
Pierwszy przestrzenny artykuł audio firmy Xiaomi. Zmień swoje wrażenia słuchowe. Konwencjonalny dźwięk stereo oznacza słyszenie dźwięku tylko z lewej i prawej strony. Jednak dzięki technice Immersive Sound, dźwięk dociera do Ciebie ze wszystkich stron, pozwalając Ci naprawdę doświadczyć komponentów otoczenia. Dzięki funkcji śledzenia ruchów głowy to poczucie realizmu jest jeszcze większe. Gdy obracasz głowę, dźwięk pozostaje tam, gdzie powinien być, zupełnie jak podczas spaceru wśród natury.

* W przypisach podano informacje o modelach, które obecnie obsługują dźwięk przestrzenny.
mistrzowskie strojenie HRTF
standard kalibracji na poziomie studyjnym. Przygotuj się na realistyczny dźwięk. Profesjonalnie dostrojone poprzez Xiaomi Acoustic Lab przy użyciu modeli HRTF (head-related transfer function) dla uzyskania najróżniejszego, dokładnego i harmonijnego dźwięku, zgodnego ze standardem studyjnym. Choćby wymagający profesjonaliści muzyczni będą zadowoleni z jakości tego dźwięku.

Wyraźne tony wysokie - pokaźniejsza ilość szczegółów jest zachowana przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnej korekcie niewłaściwie ostrych dźwięków, co zapewnia świetną muzykę i przepiękny dźwięk.

Umiarkowane tony niskie - zapewniają naturalne, wciągające wrażenia przy niskich częstotliwościach.
rekomendowane przez profesjonalistów
Luca Bignardi - realizator dźwięku albumu "Escucha" nagrodzonego Grammy: "szczególnie doceniam wysokiej jakości reprodukcję dźwięku w Xiaomi Buds 3T Pro, zezwalającą mi usłyszeć prawdziwe szczegóły w moich dźwiękach za pośrednictwem tego wysokiej jakości bezprzewodowego urządzenia".
praktyczna kompozycja
Lekkie i wygodne w noszeniu. Ważąca zaledwie 4,9g słuchawka o poręcznej konstrukcji ma zakrzywioną w 14 punktach powierzchnię, która dostosowuje się do konturów kanału słuchowego, a konstrukcja z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości wytwarza jednostajny trójkąt, który starannie przylega do ucha, uniemożliwiając wypadaniu podczas ćwiczeń.
przeróżne wymiary nakładek dousznych
dokładne dopasowanie do ucha. Wygodne choćby podczas długookresowego noszenia.
wytrzymałość na kurz i wodę* IP55
Wysokiej jakości płynny materiał silikonowy chroni Twoje ucho. Stopień ochrony IP55* umożliwia słuchanie muzyki choćby podczas intensywnych treningów.
bardzo długi czas pracy akumulatora
Czas odtwarzania do 24 godzin* w połączeniu z etui ładującym. Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI*, kompatybilne z zróżnicowanymi urządzeniami ładującymi.
Inteligentne połączenie z dwoma urządzeniami
szybkie parowanie z wyskakującym okienkiem MIUI*
Słuchawki mogą być jednocześnie podłączone do dwóch maszyn z systemami Android, iOS albo Windows, dzięki temu nie przegapisz żadnej rozmowy w trakcie pracy przy komputerze.

Aby błyskawicznie sparować słuchawki, otwórz etui ładujące w pobliżu smartfona Xiaomi i stuknij wyskakujące okienko, gdy się pojawi*.
Sterowanie dotykiem
Przełączaj i wybieraj przy pomocy prostego ruchu. By przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje, wystarczy uszczypnąć wypukły obszar gładkiego, opływowego trzonu słuchawki.

Uszczypnij i przytrzymaj lewą/prawą słuchawkę - Tryb ANC/tryb krystaliczności
Jednokrotne uszczypnij lewą/prawą słuchawkę - Odtwórz/zatrzymaj utwór //Odbierz/zakończ połączenie
Uszczypnij trzy razy - Przejdź do poprzedniego utworu
Uszczypnij dwa razy - Przejdź do następnego utworu // Odrzuć połączenie przychodzące
* fotografie na tej stronie służą wyłącznie celom ilustracyjnym i mogą nie być skrupulatnym odwzorowaniem produktu. Cechy produktu posiadają charakter poglądowy. Niektóre atrybuty towaru mogą się różnić ze względu na czynniki zewnętrzne, takie jak środowisko i różnice w systemach smartfonów. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w mocnym produkcie.

* informacje testowe dotyczące tłumienia hałasu dostarczone przez National Institute of Metrology, Chiny. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od warunków używania. Uszczypnięcie i przytrzymanie dowolnej wkładki dousznej pozwala na domyślnie przełączanie między trybami ANC i krystaliczność. Ustawienia trybu ANC i przejrzystości, a także ustawienia MIUI dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi z najnowszymi wersjami MIUI. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T, Mi 11, Mi 10 Pro, Mi 10, Mi Note 10 Lite.

* Dźwięk wymiarowy ma zastosowanie do muzyki i filmów w aplikacjach obsługujących tę funkcję. Funkcje dźwięku wymiarowego, dźwięku przestrzennego i śledzenia ruchów głowy są dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi i Redmi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

* LHDC 4.0 dostępne tylko w wybranych urządzeniach Xiaomi. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12.

* THD≤0,08% testowano przy częstotliwości 1kHz i poziomie ciśnienia akustycznego 94dB.

* Test niepodatności na pył i wodę IP55. Zgodnie z normą IEC 60529:2013. Stopień ochrony pokrywy (kod IP), urządzenie przeszło test przeprowadzony przez Shenzhen Academy of Metrology & Quality Inspection. Numer raportu z testu to WT213104121. Wynik testu wykazał, iż urządzenie spełnia wymagania normy IEC 60529:2013. Stopień ochrony IP55 dotyczy samych wkładek dousznych, a nie etui do ich ładowania. Nie używaj słuchawek w pobliżu gorącej wody, nie można ich używać podczas kąpieli albo pod prysznicem. Należy unikać użytkowania słuchawek w trakcie intensywnych ćwiczeń, ponieważ pot wydzielany podczas ćwiczeń może spowodować zniszczenie urządzenia. W chwili zakupu artykuł ten jest niepodatny na zachlapanie, wodę i kurz, jednak właściwości te nie są trwałe i mogą ulec pogorszeniu wraz z upływem czasu i powszednim używaniem. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń urządzenia spowodowanych zanurzeniem w cieczy.

* Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii słuchawek wynosi 100%, głośność słuchawek jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC, tryb krystaliczności, Immersive sound i Track head movement są wyłączone poprzez ustawienia MIUI. Element testowy: w pełni rozładuj akumulator Xiaomi Buds 3T Pro w trakcie odtwarzania dźwięku, aż któraś z słuchawek przestanie grać. Przed ładowaniem upewnij się, iż port ładowania jest wolny od cieczy i obcych przedmiotów. Informacje dotyczące ładowania wkładek dousznych i żywotności baterii pochodzą z wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta. Rzeczywiste godziny wykorzystywania mogą się różnić w zależności od warunków stosowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

* w sytuacji ładowania etui za pomocą ładowarki bezprzewodowej zgodnej z protokołem ładowania bezprzewodowego Qi, umieść etui ładujące przednią stroną do góry. Podstawa do ładowania bezprzewodowego widoczna na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu i należy ją zakupić osobno.

* Doświadczenie z łącznością z dwoma urządzeniami może się różnić w zależności od urządzenia. Do obsługi synchronicznego wstrzymywania albo wznawiania podczas odbierania albo kończenia połączeń telefonicznych wymagana jest aplikacja Computer Video.

* Tylko telefony Xiaomi i Redmi z najnowszą wersją MIUI obsługują funkcję prędkiego parowania MIUI Pop-up. Kompatybilne modele: Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Xiaomi 11T Pro.

* Znak słowny i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc. I wszelkie zastosowanie tych znaków poprzez Xiaomi inc. Odbywa się na podstawie licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.

* żeby sterować urządzeniem, delikatnie uszczypnij wypukłą część trzonu słuchawki. Czynniki zewnętrzne, takie jak przypadkowe dotknięcie ubrania albo temperatura, mogą wywoływać pewien nacisk na ucho, co może prowadzić do fałszywych dotknięć.
Xiaomi Buds 3T Pro – słuchawki bezprzewodowe dla wymagających

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro wyposażone w niezależny procesor ANC proponują technikę aktywnej redukcji szumów i zezwalają na komfortowe prowadzenie rozmów nawet w szczególnie hałaśliwych miejscach. Zaimplementowano w nich dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik pokryty membraną DLC, dzięki czemu jakość dźwięku i głośność słuchawek jest na poziomie studyjnym.

Słuchawki Xiaomi Buds – dźwięk w jakości Hi-Fi

Dzięki wparciu dla technologii Immerse Sound i Track Head Movement słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 3T Pro gwarantują intensywne wrażenia równocześnie podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów czy grania w gry. Częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości 96 kHz i jakość dźwięku Hi-Fi zapewniają ulepszone aniżeli kiedykolwiek wrażenia z bezprzewodowego słuchania.

Xiaomi Buds 3T Pro – wydawaj polecenia głosowe

Słuchawki Xiaomi Buds 3T Pro wyposażono w mikrofony, które równocześnie prowadzenie rozmów telefonicznych, jak i sterowanie asystentami głosowymi Google Assistant albo Apple Siri. Słuchawki łączą się z telefonem za pośrednictwem szybkiego standardu łączności Bluetooth 5.2.

Jeśli masz smartfon Xiaomi i otworzysz etui ładujące słuchawki, na wyświetlaczu telefonu pojawi się panel demonstrujący aktualny stan baterii – jednocześnie słuchawek, jak i etui ładującego. Za sprawą użycia pojemnego akumulatora możesz słuchać muzyki choćby poprzez 24 godziny. Zapomnij o kablach. Zamów bezprzewodowe słuchawki od Xiaomi i ciesz się najwyższą jakością dźwięku, gdziekolwiek jesteś!

">
Xiaomi Buds 3T Pro
Wciągające brzmienie, magiczny dźwięk

Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one również perfekcyjne pod względem jakości dźwięku. Starczy zamknąć oczy i wsłuchać się.
Najważniejsze parametry
Aktywna redukcja szumów do 40dB* - 3+1 tryby dla codziennych zastosowań, ergonomiczna kompozycja - dopasowane, lekkie i wygodne, fachowe strojenie HRTF - Kalibracja na studyjnym poziomie, Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem pokryty warstwą DLC - Wrażliwość na najszczególniej subtelne detale, Jakość dźwięku Hi-Fi - Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i szczególnie niskim poziomie zniekształceń, zaawansowana technika dźwięku przestrzennego*, Tryb podwójnej krystaliczności - zezwala na luźne prowadzenie rozmów w trakcie noszenia słuchawek, nad wyraz długa żywotność baterii
wykwintny design, genialny dźwięk
Opływowy korpus, inspirowany kształtem pętli Möbiusa, gwarantuje wyrafinowaną i elegancką stylistykę.

Wybierz swój styl spośród dwóch tradycyjnych kolorów - Carbon Black albo Gloss White.
Głębokie tłumienie hałasu do 40dB
Znajdź ciszę i spokój na ruchliwych ulicach. Głębokość redukcji hałasu 40dB może zniżyć poziom odgłosów z otoczenia choćby o 99%. Zablokuj rozpraszające dźwięki i stwórz swój własny świat doskonałego brzmienia.
Inteligentna aktywna redukcja szumów
Wycisz hałas we właściwy sposób. W pełni nowa technika adaptacyjnej redukcji szumów nadzoruje poziom i wariant hałasu w otoczeniu w czasie rzeczywistym i samoczynnie wybiera odpowiedni tryb redukcji hałasu. Rozumie dźwięk, a jeszcze lepiej rozumie potrzeby użytkownika.

Głęboka redukcja szumów - pozwala w szczególnie głośnym otoczeniu w spokoju podziwiać mijane krajobrazy.
jednostajna redukcja szumów - w umiarkowanie hałaśliwym otoczeniu pozwala uciec od zgiełku i zatracić się w świecie wysokiej jakości dźwięku.
Lekka redukcja szumów - odfiltrowuje dźwięki pisania na klawiaturze, kliknięcia myszą i inne dźwięki generowane poprzez maszyny w mniej hałaśliwym otoczeniu, zapewniając wygodę użytkowania.
Tryb podwójnej klarowności
Ciesz się muzyką i rozmawiaj bez przeszkód. W trybie przezroczystości słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia. Rozszerzony tryb głosowy umożliwia swobodne prowadzenie rozmów choćby przy założonych słuchawkach.

* Domyślnym ustawieniem jest tryb klarowności. Zwiększony tryb głosowy można włączyć ręcznie. Informacje o obsługiwanych modelach znajdują się w uwagach.
Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów
Płynniejsze i wyraźniejsze połączenia. Mikrofony feedback, feedforward i do rozmów współpracują ze sobą w celu starannego oddzielenia hałasu z otoczenia od głosów, dzięki temu rozmowy są znacznie wyraźniejsze.
Moduł podwójnego magnesu DLC
Superczuły przetwornik dynamiczny zapewniający bogaty, przestrzenny dźwięk. Podwójne magnesy neodymowe i membrana DLC o wysokiej twardości wyraźnie udoskonalają czułość dynamiczną, dzięki czemu do ucha docierają nawet najistotniej subtelne dźwięki.

Cewka CCAW - Lekka cewka zapewniająca obszerniejszą szczegółowość i ulepszone brzmienie wysokich częstotliwości

wyjątkowo twarda powłoka membrany DLC - Węgiel diamentopodobny o wysokiej twardości

konkretne podwójne magnesy neodymowe - Redukcja wycieku magnetycznego

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots
Kup teraz 70 119 zł

Oszczędzasz aż 49,11rabat 41 %

Empik szczegóły
Reflect Aero TWS Słuchawki bezprzewodowe JBL
Reflect Aero TWS Słuchawki bezprzewodowe JBL
Kup teraz 399 650 zł

Oszczędzasz aż 251rabat 39 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki MSI Immerse GH30
Słuchawki MSI Immerse GH30
Kup teraz 190 310 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 39 %

Avans.pl szczegóły
Samsung Galaxy Buds FE SM-R400NZW - dokanałowe - Bluetooth 5.2 - biały
Samsung Galaxy Buds FE SM-R400NZW - dokanałowe - Bluetooth 5.2 - biały
Kup teraz 290,16 350 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 17 %

Empik szczegóły
Słuchawki nauszne PANASONIC RB-M500B Czarny
Słuchawki nauszne PANASONIC RB-M500B Czarny
Kup teraz 275 449 zł

Oszczędzasz aż 174rabat 39 %

Empik szczegóły
Genesis Selen 400
Genesis Selen 400
Kup teraz 185,12 299 zł

Oszczędzasz aż 114rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły