Archiwum

Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Cosmos Dragon

  • Kategoria słuchawki
  • Typ nauszne
Kup teraz 109,28 239 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 54%

Empik
Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci BuddyPhones Cosmos Plus ANC (niebieskie)

Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci BuddyPhones nadzwyczajnie sprawdzą się do nauki zdalnej, ponieważ zostały one wyekwipowane w funkcję redukcji szumów. Dodatkowo są szczególnie trwałe i zadbają o słuch najmłodszych. W pakiecie wyszukasz także etui, które ułatwi przechowywanie i transport słuchawek.


Słuchawki do nauki

Słuchawki BuddyPhones nadają się doskonale do nauki lub oglądania filmików z lekcji online, ponieważ zaopatrzone zostały w funkcję aktywnej redukcji szumów. Dziecko nie musi już powiększać głośności, żeby lepiej słyszeć, ponieważ tryb ten blokuje rozpraszające hałasy w tle. Ponadto tryb nauki pomaga odizolować głos od innych dźwięków, co zagwarantuje czysty i wyrazisty dźwięk podczas nauki. Dodatkowo mają one także zaimplementowany mikrofon. To wszystko pozwoli na udoskonaloną koncentrację oraz sprawność.


Komfort pracy

Słuchawki BuddyPhones zniewalają nie tylko swoją funkcjonalnością, lecz także stylowym wyglądem. Zapewnią komfort stosowania dziecku, ponieważ są bezprzewodowe, a ponadto wspiera je Bluetooth 5.0, dzięki czemu działają one oddalone nawet o 20 metrów. W dodatku dziecko łatwo przełączy je na tryb redukcji szumów lub tryb nauki za pomocą dwóch przycisków, znajdujących się z boku słuchawek. Zapewnia to pełne skupienie w trakcie nauki.


Niezakłócone działanie

Słuchawki bezprzewodowe to gwarancja niezakłóconej pracy, ponieważ żywność ich baterii jest wyjątkowo szeroka. Starczy ona aż na 24-godziny. Nie martw się, jednak gdy nieprzewidzianie zabraknie baterii. Funkcja podwójnego połączenia umożliwi podłączenie słuchawek przy pomocy kabla, co będzie ratunkiem, gdy ich energia nagle się wyczerpie.


Ochrona słuchu

Dziecko ciągle chodzi w słuchawkach, dlatego martwisz się o jego słuch? Dzięki bezprzewodowym słuchawkom BuddyPhones możesz być spokojny. Zostały one zaopatrzone w 3 tryby bezpiecznego audio, które możesz przystosować w zależności od wieku dziecka lub otoczenia. Jest to tryb podróży, który pozwala na na dźwięki do max. 94 dB., tryb dziecka — do max. 85 dB oraz tryb malucha, pozwalający na dźwięki do max. 75 dB. Na dodatek ma on antyalergiczne wkładki nauszne, dzięki temu uszy dziecka są chronione pod każdym aspektem.


Bezpieczne

Słuchawki BuddyPhones dbają o bezpieczeństwo dzieci. Poza ochroną słuchu posiadają one także wytrzymałą obudowę, która powstała z przyjaznych tworzyw, dzięki czemu masz pewność, iż będą one adekwatne nawet dla najmłodszych. Ponadto może je poddawać recyklingowi.


komfortowe

Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci to równocześnie bezpieczne, jak i komfortowe używanie. Długi dystans połączenia, a także długa żywotność baterii to nie wszystko. Gadżet ten ma możliwość składania, dzięki temu staje się kompaktowy. Ponadto w pakiecie wynajdziesz twarde etui, które umożliwi nie tylko bezpieczne przechowywanie sprzętu, ale także łatwiejszy transport. Dzięki niemu dziecko może zabrać słuchawki w dowolne miejsce i cieszyć się niezakłóconą pracą.


W zestawie
  • Słuchawki BuddyPhones w odcieniu niebieskim
  • Twarde etui
  • Antyalergiczne wkładki na uszy
  • przewód do ładowania
  • przewód audio
Specyfikacja:

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Kup teraz 160 399 zł

Oszczędzasz aż 239,01rabat 60 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Kup teraz 279 535 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
SENNHEISER PC 8
SENNHEISER PC 8
Kup teraz 120 152 zł

Oszczędzasz aż 32,01rabat 21 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Kup teraz 94,13 180 zł

Oszczędzasz aż 86rabat 48 %

Empik szczegóły
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Kup teraz 62,10 110 zł

Oszczędzasz aż 48rabat 44 %

GEBE szczegóły
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Kup teraz 51 90 zł

Oszczędzasz aż 39rabat 43 %

Empik szczegóły