Archiwum

Sony WF-1000

  • Kategoria słuchawki
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe
  • Typ nauszne
Kup teraz 549 908 zł

Oszczędzasz aż 359rabat 40%

Neonet.pl

Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najistotniej progresywną technologię osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia inicjuje działać usuwający hałas procesor QN1e HD. Likwiduje on wyraźnie więcej szumów na niemal wszelkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
niepokaźny, skuteczny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm w środku słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

nieszablonowy dźwięk z niedużymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio i cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niewielkimi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z użyciem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają jednostajne, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

nieprzeciętne do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.

idealne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu jednocześnie, gwarantując rewelacyjne wrażenia.

Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

funkcjonalna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu funkcjonalnie stykają się z trzema zróżnicowanymi punktami w uchu, zapewniając potężne, komfortowe dobranie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wyślizgną się niespodziewanie.

choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a użyteczny futerał do ładowania zapewnia dodatkowe 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

użyteczny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swym miejscu. Kabel USB-C prędko i z łatwością naładuje futerał, zezwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej ogranicza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie wyłapuje, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przypasować ustawienia do swoich preferencji.

samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanie
czujnik zbliżeniowy w każdej wkładce lokalizuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i trafnie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google wystarczy poprosić.

Czysty dźwięk podczas rozmów poprzez zestaw głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez wykorzystania dłoni gwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki lub obu. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz przystosować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dodatkowe opcje, np. Asystenta Google.

innowacyjna klasyka
Zależało nam na wytwornym, subtelnym stylu - od minimalistycznych, gładkich słuchawek po elegancko dopracowany futerał ładujący.

Wszystko, czego Ci trzeba
W zestawie znajduje się kabel do ładowania USB-C i dwa warianty wkładek dousznych w różnych wymiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,za każdym razem aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3 i powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, dostępnej gratisowo w Google Play i Apple App Store.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Philips SHC5200
Philips SHC5200
Kup teraz 160 259 zł

Oszczędzasz aż 99,01rabat 38 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Motorola Vervebuds 110
Motorola Vervebuds 110
Kup teraz 99 190 zł

Oszczędzasz aż 91rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Fresh 'n Rebel Caps 3HP100
Fresh 'n Rebel Caps 3HP100
Kup teraz 100 185 zł

Oszczędzasz aż 85rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły
Logitech G733
Logitech G733
Kup teraz 448 738 zł

Oszczędzasz aż 290rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
JBL JR310BT
JBL JR310BT
Kup teraz 130 229 zł

Oszczędzasz aż 99,01rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Plantronics RIG 500
Plantronics RIG 500
Kup teraz 399 729 zł

Oszczędzasz aż 330rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
JBL Live 220BT
JBL Live 220BT
Kup teraz 199 269 zł

Oszczędzasz aż 70,01rabat 26 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Panasonic RP-HTX20
Panasonic RP-HTX20
Kup teraz 90 179 zł

Oszczędzasz aż 89rabat 50 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły