Archiwum

Sony WH-H900

  • Kategoria słuchawki
Kup teraz 1289
Mall.pl

82830 opinii

H.ear on 2 Wireless NC łączy Twój fason, dźwięk i Twój światSłuchawki h.ear są dostępne w kolorach genialnie dostosowanych do Ciebie. Barwy idealnie pasują do całego spektrum odcieni i barw. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.Korzyści:Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczościBezprzewodowa transmisja dźwięku o wysokiej jakości poprzez łącze BLUETOOTH® i technologię LDAC™Słuchawki są lekkie, ergonomiczne i można je złożyć, gdy nie są potrzebneDzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji, DSEE gwarantuje bogate, naturalne brzmienie Twoich cyfrowych plików audioChcesz być sam na sam z muzyką? starczy aktywować funkcję osłabiania hałasów, a słuchawki wyciszą dźwięki otoczeniaPo naładowaniu można korzystać z akumulatora nawet poprzez 28 godzin — to oznacza bezprzewodowe słuchanie muzyki przez cały dzieńRóżne wersje kolorystyczneSłuchawki h.ear on 2 Wireless NC są przystępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu płynnie dostosowują się do Twojego stylu.komfortowe nauszniki z możliwością składania gwarantują komfort użytkowania i łatwość przenoszeniaMiękkie, należycie przylegające nauszniki gwarantują komfort słuchania przez cały dzień.

Możliwość składania oznacza, iż możesz w łatwy sposób schować słuchawki do dołączonego do zestawu pokrowca i zabierać je ze sobą wszędzie.Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.Dźwięk o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni delektować się cyfrową muzyką.

W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą skrupulatnością poszczególnych próbek i obszerniejszą przepływnością. Pozwala to najwierniej oddać zamysł artystów. Usłysz każdy wdech i szmer i poczuj się jak na koncercie.LDAC™: technologia transmisji treści audio o wysokiej rozdzielczościTechnologia LDAC™ zezwala na odtwarzanie treści audio o wysokiej rozdzielczości w niebywałej jakości dźwięku technika LDAC™ udoskonalone wrażenia w trakcie bezprzewodowego słuchania dowolnej muzyki — dźwięk jest zgodny z zamierzeniami artysty.Odzyskaj wszystkie skompresowane plikiSystem DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji, technologia DSEE HX™ gwarantuje bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.Mniej zakłóceń w trakcie słuchania dzięki cyfrowemu systemowi tłumienia hałasów z zewnątrzCyfrowy system tłumienia hałasów usuwa różne odgłosy zewnętrzne, które przeszkadzają w słuchaniu muzyki.

Dwa mikrofony zaimplementowane w słuchawki, jeden zewnętrzny i jeden wewnętrzny, współpracują z systemem cyfrowego osłabiania hałasów, aby odcinać niepożądane dźwięki.Tryb dźwięków otoczenia pozwala usłyszeć to, co dzieje się wokół CiebieBądź w stanie słyszeć dźwięki otoczenia, na przykład ruch uliczny, słuchając równocześnie w tle swojej muzyki.Funkcja prędkiego przełączania umożliwi Ci prowadzenie pogawędekMożna rozmawiać bez zdejmowania słuchawek.

Połóż jedną rękę na obudowie, żeby natychmiast zmniejszyć głośność muzyki, wyraźniej słyszeć dźwięki otoczenia i włączyć się do rozmowy.Dotykowy interfejs proste sterowanie odtwarzaniemWystarczy dotknąć panelu po prawej stronie, żeby zatrzymać albo włączyć muzykę, zmienić utwór, skorygować głośność lub aktywować funkcje asystenta głosowego smartfonu.skrupulatne dostrajanie ustawień przy pomocy telefonuAplikacja Sony |

Headphones Connect pozwala na dobranie muzyki do własnego gustu przez dobór ustawień predefiniowanych lub regulację korektora. Na dodatek można wybrać predefiniowane ustawienie dźwięku przestrzennego: klub, hala, arena albo scena na zewnątrz.Dłuższe słuchanie do 28 godzin czasu pracy bateriiIdealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują codziennie lub słuchają muzyki przez cały dzień.

Pełne naładowanie wystarcza na 28 godzin odtwarzania muzyki albo prowadzenia rozmów. Muzyki można słuchać choćby wtedy, gdy wyczerpie się bateria. Starczy podłączyć dostarczany w pakiecie przewód słuchawkowy.NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciemTechnologie Near Field Communication (NFC™) i BLUETOOTH® sprawiają, iż uzyskiwanie dostępu do muzyki staje się szybkie i proste.

Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie posiadasz urządzenia z technologią NFC? Do połączenia możnazastosować technice Bluetooth®, aktywując ją w ustawieniach swojego urządzenia.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Audictus Explorer (czarny)
Audictus Explorer (czarny)
Kup teraz 68 126 zł

Oszczędzasz aż 58rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Audictus Adrenaline BT (srebrny)
Audictus Adrenaline BT (srebrny)
Kup teraz 158,22 238 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 34 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
A4Tech M425
A4Tech M425
Kup teraz 90 148,22 zł

Oszczędzasz aż 58,23rabat 39 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Sony MDR-XB650
Sony MDR-XB650
Kup teraz 223,37 328 zł

Oszczędzasz aż 105rabat 32 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Sony WF-XB700
Sony WF-XB700
Kup teraz 379 549 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 31 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Philips TAUH202
Philips TAUH202
Kup teraz 119 199 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Razer Hammerhead
Razer Hammerhead
Kup teraz 200 359 zł

Oszczędzasz aż 159,26rabat 44 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Skullcandy Ink'd Wireless
Skullcandy Ink'd Wireless
Kup teraz 185 345 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 46 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły