Archiwum

SteelSeries Arctis Pro (czarny)

  • Kategoria słuchawki
Kup teraz 799 999 zł

Oszczędzasz aż 200,26rabat 20%

OleOle!

29739 opinii

solidny, szczególnie czysty dźwięk genialne do gamingu Stosunkowo lekka konstrukcja sprawia, że słuchawki Arctis Nova Pro X są wyjątkowo komfortowe w noszeniu. Na dodatek nadzwyczajnie wyglądają dzięki nowoczesnemu i estetycznemu wykończeniu, które przypadnie do gustu wszystkim graczom.

dobrej jakości komponenty i kompozycja oparta na stali pokrytej PVD najwyższej klasy sprawiają,pakiet jest wyjątkowo trwały i niepodatny na przypadkowe uszkodzenia, oferując długą i bezusterkową pracę.

Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano profesjonalny korektor cechyczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe za pomocą zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę.

idealny design Słuchawki Arctis Nova Pro X zostały wytwarzane z wysokiej klasy tworzyw, które sprawiają, że są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka kompozycja gwarantuje komfort nawet podczas długookresowego noszenia słuchawek.

Całości dopełnia innowacyjny design i estetyczne wykonanie. ComfortMAX System Obrotowe nauszniki z regulacją to rozwiązanie, które zagwarantuje wygodę, a jednocześnie poprawnie redukuje hałas z otoczenia. Dzięki temu możesz w całości skoncentrować się na odtwarzanych dźwiękach, pozostając w kontakcie ze światem rzeczywistym.

Jeśli jednak Ci trzeba całkowitego skupienia, to możesz użyć aktywną redukcję szumów, która kompletnie zlikwiduje dźwięki z otoczenia. Rewelacyjna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro X z GameDAC 2.

generacji i oprogramowaniem Sonar zapewniają najwyższą jakość dźwięku przestrzennego. Z tym zestawem masz pewność, że każdy ton będzie wyśmienicie słyszalny, a dźwięki wypełnią pomieszczenie, gwarantując Ci najkorzystniejsze wrażenia.

dzięki czemu każdy ruch przeciwnika, dialog w filmie i nuta w muzyce będą wyśmienicie odwzorowane, naturalne i głębokie. Zapewni to przewagę nad przeciwnikiem w sesjach gamingowych i perfekcyjne wrażenia podczas innych form rozrywki.

zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro X posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i dokładnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz w pełni pousuwać dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był nieprzeciętnie słyszalny, a komunikaty jasne.

usztywniony dźwięk Wzmocnij dźwięk w grze dzięki czystszemu sygnałowi o choćby 78 procent*! Zredukuj szumy i zniekształcenia. To wszystko za sprawą wzmacniacza GameDAC. Układ ESS SABRE QUAD-DAC rozszerza rozdzielczość dźwięku do poziomu 96 kHz/24 bit, gwarantując 50-krotnie bardziej szczegółowy dźwięk*.

* w porównaniu do GameDAC 1. Generacji przy współczynniku S/N 105 dB ** w porównaniu do konkurencji z 48 kHz/16 bit" Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i z łatwością przełączając się pomiędzy nimi stworzysz doskonałe połączenie.

Wygoda dwóch portów USB umożliwia podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation, Xbox albo Switch i zao...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Słuchawki STEELSERIES Arctis 1
Kup teraz 160 399 zł

Oszczędzasz aż 239,01rabat 60 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Creative Zen Hybrid Pro Classic
Kup teraz 279 535 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
SENNHEISER PC 8
SENNHEISER PC 8
Kup teraz 120 152 zł

Oszczędzasz aż 32,01rabat 21 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Słuchawki TWS Edifier HECATE GM3 (białe)
Kup teraz 94,13 180 zł

Oszczędzasz aż 86rabat 48 %

Empik szczegóły
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Joyroom bezprzewodowe słuchawki TWS Jpods Series IPX4
Kup teraz 62,10 110 zł

Oszczędzasz aż 48rabat 44 %

GEBE szczegóły
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Słuchawki nauszne bezprzewodowe Anc Dudao X22Pro białe
Kup teraz 51 90 zł

Oszczędzasz aż 39rabat 43 %

Empik szczegóły