Archiwum

Apple Watch 4 40mm

 • Kategoria smartwatch
Kup teraz 449 1999 zł

Oszczędzasz aż 1550rabat 78%

Mall.pl

82830 opinii

Zmiany rodzą się w środku.

 • Apple Watch Series 4. Radykalnie przeprojektowany i udoskonalony technologicznie. By jeszcze bardziej motywować Cię do ruchu, lepiej dbać o Twoje zdrowie i szybciej bratać ze światem.

To nie ewolucja. To trans­formacja.

 • Największy ekran w historii Apple Watch. Detektor pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne. Przeprojektowane pokrętło Digital Crown wysyłające dotykowy sygnał zwrotny. Prawidłowo znany, a równocześnie całkowicie odmieniony Apple Watch ustanawia nowy standard wśród zegarków.

Opiekun i mentor.

 • Powiadomienia o wysokim lub niskim tętnie. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Tarcze w apce Oddech. Apple Watch jest wprost stworzony do tego, by codziennie dbać o Twoje zdrowie. I ma dość mocy, by skutecznie je chronić.

zwiększony program ćwiczeń.

 • automatyczne rozpoznawanie treningu. Treningi dla fanów jogi i pieszych wędrówek. Zaawanso­wane funkcje dla biegaczy, w tym kadencja i alerty tempa. Jednym spojrzeniem sprawdzasz choćby pięć różnorodnych parametrów, dzięki czemu precyzyjnie pilnujesz swoje ulubione ćwiczenia.

Urodzony motywator.

 • Wciągająca rywalizacja. Udostępnianie aktywności znajomym. Spersonalizowane porady. Miesięczne wyzwania. Nagrody za osiągnięcia. To wszystko zmotywuje Cię do codziennego domykania pierścieni apki Aktywność.

Sieć komórkowa, czyli pełna swoboda.

 • Walkie-Talkie, rozmowy telefoniczne i wiadomości. Strumieniowanie Apple Music i Apple Podcasts. Dzięki dostępowi do sieci komórkowej na Apple Watch używasz wszystkich tych funkcji, choćby jeśli nie masz przy sobie telefonu.

To nie ewolucja. To trans­formacja.

 • Series 4 to radykalnie przeprojektowana i lepsza wersja Apple Watch. Każdy detal – od zaokrąglonych rogów nowego, obszerniejszego ekranu po architekturę czipa S4 – został ponownie przemyślany i opracowany od podstaw. Apple Watch od początku był wyjątkowo osobistym urządzeniem. A dzisiaj jest jeszcze solidniejszy.

Największy ekran w historii Apple Watch. Spora rzecz.

 • ekran to kluczowy i najistotniej standardowy element Apple Watch. Prawdziwym wyzwaniem było zwiększenie wyświetlacza bez zauważalnej zmiany rozmiaru koperty czy również ograniczenia sprawności baterii. Zwężenie ramki powiększyło obszar ekranu o ponad 30%. A technika wyświetlania LTPO umożliwia produktywniejsze wykorzystywanie energii. Dzięki czemu możesz używać Apple Watch poprzez cały dzień bez doładowywania.

Silniejsze doznania. W nowym zarysie.

 • Zaokrąglone rogi ekranu skrupulatnie wpasowują się w łagodne krzywizny koperty, wytwarzając piękną i harmonijną całość. Pozwala to wypełniać obrazami cały ekran, który jest równocześnie aktywną powierzchnią dotykową.

Wykorzystuje każdy milimetr ekranu.

 • Aby niczego nie stracić z możliwości, jakie dają użyteczne rozmiary ekranu, przeprojektowany został cały interfejs zegarka. Na wyświetlaczu mieści się teraz więcej detali i informacji. Tarcza Infograf zezwala na ustawienie choćby ośmiu komplikacji. Starczy rzut oka, by zobaczyć więcej i zrobić więcej.

Digital Crown. Przełom. Raz jeszcze.

 • Pokrętło Digital Crown powstało po to,komfortowo korzystać z Apple Watch bez zasłaniania ekranu palcem. W Apple Watch Series 4 przeprojektowaliśmy je w całości. Dotykowy sygnał zwrotny sprawia,dzisiaj, obracając pokrętłem, wyraźnie czujesz kliknięcia.

Cud miniaturyzacji.

 • Pokrętło Digital Crown to jeden z najmocniej wyrafinowanych systemów wytwarzanych przez Apple. W Apple Watch Series 4 potrafi jeszcze więcej, choć jest widocznie mniejsze – cały mechanizm zmalał o 30 procent, mimo że w jego wnętrzu jest teraz o 21 procent elementów więcej.

Czuwa nad Twoim sercem.

 • Optyczny czujnik tętna od początku był częścią Apple Watch, zezwalającą momentalnie sprawdzić puls. Dzisiaj potrafi dodatkowo wykryć, iż Twoje tętno jest od 10 minut niższe z zasady, a Ty nie podejmujesz żadnej aktywności. Wysyła Ci wtedy powiadomienie o niskim tętnie. Taki stan bywa objawem bradykardii, w której serce nie pompuje do organizmu wystarczającej ilości nasyconej tlenem krwi, co może posiadać poważne konsekwencje.

duże pomysły w mniejszej przestrzeni.

 • Zoptymalizowany pod każdym względem Apple Watch jest dzisiaj jeszcze solidniejszy, choć wyraźnie smuklejszy. I działa choćby 18 godzin bez doładowywania.
 • Czip S4. To nie tylko procesor. To kompletny układ SiP (Silicon in Package), który zespala wszystkie części systemu. Dzięki takiej architekturze czipa Apple Watch proponuje niesamowite możliwości, choć jego gabaryty są tak nieznaczne. Apple Watch to jedyny towar na świecie, który działa w pełni w oparciu o SiP.
 • nawet dwukrotnie szybszy. Procesor CPU czwartej generacji wyraźnie przyspieszył. Apki otwierają się szybciej, a efektywność całego systemu zauważalnie wzrosła.
 • 50% głośniejszy głośnik. Głośnik w Apple Watch Series 4 jest pokaźniejszy i jeszcze mocniejszy, co radykalnie poprawia jakość dźwięku. Ponadto mikrofon został przełożony na przeciwną stronę. Ogranicza to pogłos, umożliwiając wyraźniejsze połączenia telefoniczne.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Samsung Galaxy Watch 42mm SM-R810
Samsung Galaxy Watch 42mm SM-R810
Kup teraz 599 1079 zł

Oszczędzasz aż 480rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Xiaomi AmazFit GTR 47mm
Xiaomi AmazFit GTR 47mm
Kup teraz 463 777 zł

Oszczędzasz aż 314rabat 40 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
Apple Watch 5 40mm
Apple Watch 5 40mm
Kup teraz 1699 3235,31 zł

Oszczędzasz aż 1536,31rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
Apple Watch Nike SE 40mm
Apple Watch Nike SE 40mm
Kup teraz 1199 2299 zł

Oszczędzasz aż 1100rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły