Archiwum

Apple Watch 5 40mm

  • Kategoria smartwatch
Kup teraz 1429 3299 zł

Oszczędzasz aż 1870rabat 57%

Mall.pl

82830 opinii

Na rynku pojawia się coraz więcej smartwatchów wyposażonych w moduł NFC. Ta postępowa technologia zrewolucjonizowała bezprzewodową komunikację i wprowadziła sporo pomocnych funkcji. Specjalny chip pozwoli użytkownikowi na płatności zbliżeniowe przy pomocy zegarka zsynchronizowanego z kartą. Proces odbywa się momentalnie i nie wymaga dostępu do internetu. Funkcja NFC znajdzie w dodatku zastosowanie przy parowaniu maszyn albo podmianie plików. Połączenie nie wymaga podawania pinu ani hasła.
GPS Przydatną funkcją inteligentnych zegarków jest moduł GPS, określający lokalizację urządzenia. To komfortowe rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli zawsze trafić do celu dzięki zainstalowanym mapom. Tak zaopatrzony smartwatch może na dodatek śledzić aktywność treningową, obliczając przebyty dystans, a także tempo. Dodatkowo pozwoli rodzicom sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się ich pociechy. Ta pomocna technologia została zainstalowana na pokładzie wielu modeli z przeróżnych segmentów cenowych.
Funkcja WiFi Inteligentne zegarki wyekwipowane w moduł WiFi pozwolą na automatyczną komunikację z zapisanymi sieciami. Gdy połączenie ze smartfonem zostanie zerwane, a zegarek zapamięta sieć WiFi, nadal będzie możliwość korzystania z opcji internetowych. Szybko sprawdzimy pogodę, otworzymy skrzynkę pocztową oraz uzyskamy dostęp do aplikacji treningowej, czy muzycznej. To technika, która pokaźnie ulepsza komfort używania, gwarantując stały dostęp do najważniejszych funkcji i zastosowań.
32 GB Smartwatche wyposażone pamięć wewnętrzną na poziomie 32 GB zostały zaprojektowane z myślą o najmocniej wymagających użytkownikach. Miłośnicy nowinek technicznych docenią możliwość instalacji wielu choćby najmocniej innowacyjnych aplikacji. Taki zasób pozwoli też utworzyć szeroką bibliotekę plików multimedialnych. W pamięci urządzenia bez problemów zgromadzisz sporo oraz utworów muzycznych. Inteligentny zegarek sprawi, że dostęp do ulubionych piosenek zawsze będzie w zasięgu ręki.
Kompatybilne z iOS Smartwatche kompatybilne z systemem iOS to urządzenia, które można z łatwością zsynchronizować z iPhoneem. Obecnie na taką technikę decyduje się coraz więcej producentów. Dzięki czemu posiadacze smartfonów z logo nadgryzionego jabłka mogą znaleźć inteligentny zegarek na każdej półce cenowej. Wielki wybór modeli pozwoli dobrać wyśmienity sprzęt do własnych preferencji. To równocześnie nowoczesne smartwatche o wysokich parametrach technologicznych, jak i tańsze, które wyśmienicie sprawdzą się przy podstawowych zastosowaniach.
Krokomierz Inteligentne zegarki wyekwipowane w licznik kroków to urządzenia monitorujące aktywność fizyczną. Znalazły szerokie użycie nie tylko wśród biegaczy,na dodatek pozostałych użytkowników, którzy liczba spalonych kalorii chcą posiadać zawsze pod kontrolą. Smartwatch dokładnie wyliczy tę wartość na podstawie liczby kroków oraz tempa przebytego dystansu. Dzięki czemu najważniejsze statystyki będą zawsze w zasięgu ręki. To wspaniałe rozwiązanie, które wraz z funkcją GPS definiuje najwyższy komfort treningu.
Monitor snu Smartwatche zaopatrzone w funkcję monitorowania snu pozwolą starannie określić jakość wypoczynku. Po przebudzeniu będziesz mógł sprawdzić staranne statystyki, dotyczące długości snu, a także jego poszczególnych faz. Kolejną przydatną funkcją jest inteligentne budzenie. Smartwatch postawi użytkownika na nogi dzięki delikatnym wibracjom. Możemy ustawić budzik na solidną godzinę albo skorzystać z sugestii zegarka, który na podstawie analiz wykryje moment, w którym będziesz najistotniej wyspany.
Pomiar tętna Pulsometr zaimplementowany w konstrukcję smartwatcha to wspaniałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy stale walczą o coraz lepsze wyniki sportowe. Ta funkcja pozwoli łatwo sprawdzić, jakie tętno pozwala na przebycie danego dystansu w określonym tempie. Na tej podstawie można opracować najszczególniej efektowną technikę treningu. To oczywiście nie jedyne wykorzystanie tej technice. Stały monitoring tętna spoczynkowego pozwoli wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem. Wszystko w dbałości o Twoje zdrowie.
Licznik kalorii Po smartwatche wyekwipowane w licznik kalorii sięgną kupujący, dla których zdrowy fason życia stanowi wartość priorytetową. Technologia analizuje długość aktywności fizycznej, pomiar tętna, a także przebyty dystans. Na podstawie tych , a także danych o wadze i wzroście użytkownika dokonuje pomiaru spalonych kalorii. Po treningu otrzymasz szczegółowe statystyki, które pozwolą na ocenę jego produktywności. Ta funkcja może być wyśmienitym motywatorem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.
Akcelerometr Akcelerometr pozwoli na wykrycie położenia przestrzennego zegarka. Oznacza to możliwość rejestracji wszelkich ruchów tworzonych w pionie i poziomie. Smartwatch rozpozna dodatkowo pochylenie albo przekręcenie ręki. Technika może współpracować z systemem pomiaru kroków, które liczone są na podstawie ruchów wyprodukowanych przez użytkownika. Dzięki czemu uzyskasz dokładne wyniki o przebytym dystansie. To rewelacyjna wiadomość dla wszelkich miłośników spacerów, którzy stawiają sobie za cel pokonanie określonej liczby kroków.
Pomiar aktywności Inteligentne zegarki pozwolą na całodobowe monitorowanie aktywności użytkownika. Zastosowany akcelerometr precyzyjnie rejestruje położenie urządzenia. Dzięki czemu otrzymasz dostęp do szczegółowych raportów na temat intensywności i regularności Twoich ruchów. Codzienną aktywność fizyczną zmierzy krokomierz. Natomiast funkcja analizy jakości snu sprawdzi długość Twojego odpoczynku i zaproponuje optymalne godziny budzenia. Możliwość badania aktywności bez dwóch zdań docenią entuzjaści zdrowego stylu życia.
Barometr Barometr wbudowany w konstrukcję smartwatcha to specjalny sensor, który przedstawi dane o aktualnym ciśnieniu powietrza dla danej lokalizacji. Tak wyposażony zegarek sprawdzi się wyśmienicie na rękach osób wrażliwych na zmiany pogodowe. Jeśli urządzenie wykryje niesprzyjające warunki do odbycia treningu albo spaceru, będziesz mógł przełożyć swoją aktywność na inny czas. Barometry w smartwatchach działają wyjątkowo precyzyjnie i przekazują rzetelne informacje, które mogą posiadać kluczowe znaczenie dla meteopatów.
Żyroskop Smartwatche wyposażone w żyroskop, pozwolą rejestrować informację o ruchach użytkownika. To specjalny sensor, który odszuka zastosowanie przy monitorowaniu aktywności fizycznej. Tę technologię wyjątkowo docenią użytkownicy, którym zależy na coraz lepszych wynikach sportowych. Na podstawie analizy ruchu zostaną sporządzone skrupulatne statystyki treningu. Żyroskop umożliwia pomiar oparty na trzech płaszczyznach. Dzięki temu uzyskany rezultat jest skrupulatniejszy, w przypadku akcelerometru.
Pomiar temperatury Smartwatche wyposażone w funkcję pomiaru temperatury potrafią przez całą dobę rejestrować jej poziom. To perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które zawsze chcą mieć w zasięgu ręki najważniejsze informacje o pogodzie. Zegarki znajdą w dodatku zastosowanie przy planowaniu aktywności fizycznej. Informacje przedstawione przez ekran urządzenia pozwolą właściwie przygotować się do treningu biegowego, a także szczegółowo opracować program pieszej albo rowerowej wycieczki. Tę technologię docenią wszyscy entuzjaści zdrowego stylu życia.
sensor EKG Smartwatche z zaimplementowanym czujnikiem EKG potrafią bardzo momentalnie zbadać pracę serca. To doskonała wiadomość dla osób, które za każdym razem chcą posiadać pod ręką informacje o swoim stanie zdrowia. Technologia znana z wizyt lekarskich wreszcie przyjęła surowy format. Proste badanie uruchomisz w kilka sekund, a wynik otrzymasz w formie wykresu. W razie jakichkolwiek wątpliwości o stan zdrowia uzyskany rezultat możesz przesłać do specjalisty. Dzięki temu każdego dnia będziesz czuł się bezpiecznie.
18 godzin użytkowania Smartwatch, który pozwoli na 18 godzin stosowania, możesz z powodzeniem zabrać do pracy i stale analizować aktywność podczas wykonywania rutynowych obowiązków. Wieczorem warto naładować zegarek, żeby następnie użyć go do monitorowania jakości snu. Dbając o jak najwyższą energooszczędność warto zniżyć poziom jasności ekranu, a także wyłączyć wszystkie niepotrzebne funkcje i aplikacje. Dzięki temu każdego dnia będziesz cieszyć się z szerokich możliwości tego kompaktowego urządzenia.
Sportowy Sportowy pasek to stylowy dodatek do smartwatcha, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dzięki temu każdy trening będzie przebiegał w komfortowych warunkach. Materiał paska jest wyjątkowo wytrzymały na czynniki środowiskowe, jednak może być podatny na zerwanie lub zarysowanie. Połączony z wodoodporną kopertą zegarka, formuje kombinację, którą można wykorzystać nawet podczas pływania albo biegu przy deszczowej aurze. Warto sprawdzić, jakie rodzaje kolorystyczne przygotował producent.
Bluetooth Funkcja Bluetooth zezwala na bezprzewodową komunikację między urządzeniami. Starczy zsynchronizować inteligentny zegarek ze smartfonem, żeby ten za pomocą specjalnej aplikacji przekazał użytkownikowi wszystkie statystyki na temat aktywności treningowej, jakości snu, czy przebytego dystansu. Ta technika pozwala na dodatek na zdalne zarządzanie ustawieniami smartwatcha. Połączenie działa bardzo błyskawicznie i sprawdza się nieprzeciętnie w każdych warunkach. Dzięki temu możesz spersonalizować zegarek na sporo sposobów. Zegarek, jakiego nie było.
Ma ekran, który nigdy nie gaśnie. A godzina i tarcza są za każdym razem widoczne.
Możesz go ułożyć po swojemu. Dobierając dowolny pasek do koperty w Apple Watch Studio.
Ma apki, które dbają o Twoje serce. Możesz szybko zmierzyć swój puls, a z apką EKG sprawdzić rytm pracy serca.
I da znać, kiedy jest za głośno. Zawiadamiając poprzez apkę Hałas o poziomie dźwięku mogącym uszkodzić Ci słuch.
Pozwoli z łatwością śledzić cykl menstruacyjny. I zbierać w prosty sposób informacje o miesiączkach z nową apką Śledzenie cyklu. Pomoże w treningach. Dobierając je do Twoich aktywności i opisując wskaźnikami odpowiednimi do poziomu nowoczesnia.
I zmotywuje do ruchu, ćwiczeń i wstania z fotela. A pierścienie apki Aktywność, śledząc Twoje postępy, pomogą mniej przesiadywać, więcej się ruszać i codziennie ćwiczyć. Możesz także rzucić wyzwanie znajomym.
Zagra 50 milionów piosenek. Otwierając przed Tobą całą bibliotekę Apple Music. I nie zapomni o ulubionych podcastach. I zorientuje się w terenie. Z kompasem i pomiarem wysokości bez problemu wynajdziesz się na każdym zakręcie i szczycie.
Raz-dwa pobierze apki. Mając App Store na ręku, wyszukasz i ściągniesz najnowsze apki w kilka sekund. I pozwoli odstawić telefon. Dzięki łączności komórkowej możesz dzisiaj zadzwonić ze szlaku, wysłać wiadomość z kajaka albo strumieniować muzę na stoku. Z samego zegarka.
Możesz nim płacić od ręki. Kupić kawę, świeże buty albo coś do jedzenia. Dzięki Apple Pay zrobisz to prędko i bezpiecznie. I wiedzieć o wszystkim dzięki powiadomieniom. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, iż masz spotkanie, za długo siedzisz lub potrzebujesz przerwy. Na koniec bonus: ten zegarek przedstawia godzinę. A wybierając z ponad stu tarcz oraz nieskończenie wielu sposobów ich personalizacji, skomponujesz zegarek, jakiego nie było. Po prostu Twój.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Xiaomi AmazFit GTS
Xiaomi AmazFit GTS
Kup teraz 429 769 zł

Oszczędzasz aż 340rabat 44 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
Garett G32W
Garett G32W
Kup teraz 239 389 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły
Samsung Galaxy Watch 3 45mm SM-R840
Samsung Galaxy Watch 3 45mm SM-R840
Kup teraz 1299 1735 zł

Oszczędzasz aż 436rabat 25 %

Neonet.pl szczegóły
Samsung Galaxy Watch 3 41mm SM-R850
Samsung Galaxy Watch 3 41mm SM-R850
Kup teraz 1099 1949 zł

Oszczędzasz aż 850rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Kup teraz 649 1135 zł

Oszczędzasz aż 486rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły