Archiwum

Apple Watch 6 44mm

  • Kategoria smartwatch
Oferta tymczasowo niedostępna

Zdrowie ma przyszłość. Na nadgarstku. Nowy rewolucyjny czujnik z apką zmierzy natlenienie Twojej krwi. Wszędzie i w każdej chwili możesz zrobić sobie EKG. A na udoskonalonym niegasnącym wyświetlaczu Retina szybko odczytasz swoje dane treningowe.

Apple Watch Series 6 pomoże Ci żyć zdrowiej, aktywniej i w bliższym kontakcie ze światem. Czujnik natlenienia krwi Tchnienie innowacji. Nasycenie krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Pomaga zrozumieć, z jaką skutecznością przyswajasz tlen, a także dowiedzieć się, ile tlenu dociera do komórek Twojego ciała. Apple Watch Series 6 wyposażyliśmy w nowy sensor i apkę, które w dzień i w nocy mierzą nasycenie krwi tlenem.

Na żądanie i w tle. Nowy detektor. Świeże informacje. Nowy czujka nasycenia krwi tlenem składa się z czterech zespołów diod LED i czterech fotodiod. Jest wbudowany w w pełni przeprojektowaną tylną szklaną płytkę zegarka i wspólnie z aplikacją Tlen we krwi określa Twój poziom natlenienia.

Oświeca. Głębiej. Diody LED oświetlają naczynia krwionośne w nadgarstku światłem zielonym, czerwonym i podczerwonym, a fotodiody mierzą natężenie światła odbitego. Następnie nowoczesne algorytmy określają odcień krwi, na podstawie którego można wskazać jej nasycenie tlenem.

EKG Na nadgarstku. Zawsze i wszędzie. Apple Watch Series 6 z apką EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego 2. To niebagatelne osiągnięcie dla urządzenia, które można nosić na sobie i które jest w stanie dostarczać kluczowe informacje lekarzom.

A Tobie zapewniać spokój ducha. Wiedza o sercu na kiwnięcie palcem. Elektrody wbudowane w pokrętło Digital Crown i na szklanej tylnej płytce wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

starczy, iż dotkniesz Digital Crown, by w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków – poważnego zaburzenia rytmu serca – czy na rytm zatokowy, oznaczający, iż Twoje serce pracuje należycie.

Sen Dobra noc to dzień prawidłowy. To, ile śpimy, ma fundamentalny wpływ na nasze zdrowie. Nowa apka Sen pomaga wypracować nawyk regularnego chodzenia spać i pozwala obserwować trendy nocnego wypoczynku. Korzystając z niej, możesz wyznaczać i osiągać wypoczynkowe cele.

Fitness Zrobiliśmy postępy. Twoja kolej. By sprawnie dbać o formę, potrzebujesz wiedzy i informacji. Dzisiaj z obszerniejszą precyzją możesz śledzić swoje wskaźniki treningowe – na basenie, na siłowni czy na trasie – aby czerpać z nich motywację do dalszego wysiłku.

Series 6 to Apple Watch w szczytowej formie. Z nim osiągniesz swoją. Ekran Niegasnący. Niespotykany. Gdy jesteś na dworze, niegasnący ekran Retina jest dzisiaj dużo jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku.

dzięki czemu jeszcze łatwiej odczytasz wszystkie konieczne informacje. Bez unoszenia ręki, by obudzić zegarek. Zawsze gotów. Przesuń palcem w dół, żeby otworzyć Centrum powiadomień, lub w górę, by przejść do Centrum sterowania.

Albo stuknij komplikacje na opuszczonym nadgarstku. Nie musisz budzić zegarka, aby wykonać proste czynności, gdy jesteś na spotkaniu albo akurat zajmują Cię inne sprawy. Świeże tarcze Niezliczone kompozycje.

Jeszcze nigdy nie było do wyboru tak wielu nowych tarcz, które możesz łączyć do nastroju, stylu czy ulubionych zajęć. Żeby Twój zegarek był tak unikatowy jak Ty. Na wszystko odszuka się tarcza. Teraz możesz prosto udostępniać własne tarcze znajomym i odkrywać te udostępnione przez innych.

Każdy chce mieć na zegarku dokładnie to, co go interesuje. Tarcze, które będą Ci wspaniale pasować, wynajdziesz w App Store, na stronach WWW i w mediach społecznościowych. W zasięgu za każdym razem i wszędzie. Gdy masz Apple Watch Series 6, za każdym razem, w każdych okolicznościach jesteś blisko osób i spraw, na których Ci zależy.

A model Cellular scali Cię nawet wtedy, gdy nie masz przy sobie telefonu. Ustawienia rodzinne Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Ustawieniom rodzinnym możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci albo osób starszych, które nie posiadają własnego iPhone’a 6.

W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się poprzez telefon, wiadomości tekstowe czy Walkie-Talkie. Mogą także robić inne rzeczy, na przykład słuchać muzyki, wyszukiwać apki i domykać swoje pierścienie aktywności.

Są więc bardziej niezależni, a Ty nie martwisz się o bliskich, bo w każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Apple Watch 7 45mm
Apple Watch 7 45mm
Kup teraz 2499,08 4494 zł

Oszczędzasz aż 1995rabat 44 %

Empik szczegóły
Rubicon Smartwatch
Rubicon Smartwatch
Kup teraz 177 289 zł

Oszczędzasz aż 112rabat 39 %

Allegro.pl szczegóły
Oromed Lady
Oromed Lady
Kup teraz 187,36 326 zł

Oszczędzasz aż 139rabat 43 %

Avans.pl szczegóły
Bemi Kix
Bemi Kix
Kup teraz 160 300 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE
Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE
Kup teraz 899 1099 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 18 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Apple Watch 8 41mm
Apple Watch 8 41mm
Kup teraz 2149 4399 zł

Oszczędzasz aż 2250,09rabat 51 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Watch 5 44mm
Samsung Galaxy Watch 5 44mm
Kup teraz 838 1049 zł

Oszczędzasz aż 211rabat 20 %

Sferis.pl szczegóły