Archiwum

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 41mm (zielony)

  • Kategoria smartwatch
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC
Oferta tymczasowo niedostępna

Koperta z aluminium jest lekka i wykonana z lotniczego stopu pochodzącego w całości z recyklingu.. Pasek sportowy jest stworzony z wytrzymałego, a równocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o genialnych właściwościach użytkowych.

Do tego ma postępowe zapięcie z napą i szlufką. Powiększony wyświetlacz Apple Watch powoduje, iż wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

Prawa fizyki$292 Nie tutaj. Zwiększyliśmy wyświetlacz, prawie nie zmieniając rozmiarów zegarka. Całkowicie przeprojektowany ekran ma o 40% węższe ramki, a w konsekwencji jego powierzchnia jest niemal o 20% obszerniejsza niżeli w Series 6.

I o ponad 50% aniżeli w Series 3. Przyznasz, że to niezły wynik. Niegasnący wyświetlacz Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz wznosić ręki ani dotykać ekranu, żeby zerknąć na godzinę, komplikacje albo inne informacje.

Ten ekran nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest dzisiaj o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, znakomicie gładką całość.

Przyciski w całym systemie zostały zmienione, aby w pełni wykorzystywać potencjał pokaźniejszego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników,monitorować paru rzeczy naraz.

Na pokaźniejszym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka. Zwiększenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najszczególniej odporne na pęknięcia w historii Apple Watch.

przy pomocy przełomowego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz również swoje tętno. Dzięki progresywnym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów.

Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swemu zdrowiu. Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką skutecznością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu.

Apple Watch Series 7 wyekwipowano w wyjątkowy czujnik i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie oraz w tle. Dniem i nocą. EKG. Za każdym razem i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG umożliwia uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

To stanowcze osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe informacje lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha. Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zaimplementowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

wystarczy, że dotkniesz Digital Crown, aby w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, iż Twoje serce pracuje prawidłowo.

Asystent snu. Apka Sen nie tylko nadzoruje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować odpowiednie nawyki, by sen dawał Ci to, czego Ci potrzeba. Sprawdza choćby, jak często oddychasz w jego trakcie.

To prawdziwy ekspert od regeneracji. Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, by jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Udoskonalona architektura i kabel USBC do prędkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.

Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się za pomocą efektownej animacji.

Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie.

A na tym nie koniec. Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A teraz, żeby bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować nowe treningi Tai chi i Pilates.

Linia startu jest na Twoim nadgarstku. Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, aby rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana dzisiaj do zróżnicowanego typu treningów.

Odpowiedzi głosowe będą podawać widoczne dane, pomiędzy innymi szybkość i dystans, żeby nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, lepsze algorytmy skrupulatniej wyliczą spalone przez Ciebie kalorie.

Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny nawet na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu albo jeziorze, czy też liczysz pokonane baseny w wodzie zawsze masz asystę. Pierścienie aktywności.

W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia. Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

Są również podcasty, aby oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli. Wystarczy Apple Watch i można startować. Obszerniejszy ekran Series 7 powoduje, iż wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie Ci trzeba telefonu, aby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i mieć dostęp do muzyki, i innych przydatnych rzeczy.

Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową za każdym razem jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.

Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego potrzebujesz.

Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz. Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz nawet zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie posiadają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się przez telefon lub wiadomości tekstowe.

Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać. Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz też otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.

W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka. Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić.

Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką. Zaprojektuj własną tarczę za pomocą komplikacji dopasowanych do Twoich zainteresowań. Lubisz surfować$293 Umieść na zegarku dane o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem.

Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem. Stworzenie zegarka, który oszałamia zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest dostępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z nieszablonowego materiału stali rdzoodpornej albo aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym procesu ich życia. Dążymy do tego, aby do tworzenia wszelkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne albo pochodzące z recyklingu.

W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zmniejszających jego wpływ na środowisko naturalne. Dane o produkcie Obsługiwane systemy operacyjne watchOS 8 iOS rodzaj matrycy OLED LTPO Retina Pamięć wewnętrzna 32 GB Procesor Układ SiP S7 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Aparat fotograficzny Nie Dźwięk Głośnik Funkcje czujnik natlenienia krwi czujnik pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne i optyczny czujka tętna trzeciej generacji Powiadomienia o zbyt wysokim albo niskim tętnie Powiadomienia o arytmii Apka EKG Międzynarodowe połączenia alarmowe Alarmowe SOS Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów LTE i UMTS Wi-Fi Bluetooth 5.0 GPS/GNSS Stale aktywny wysokościomierz Kompas Komunikacja bezprzewodowa UMTS WiFi LTE Bluetooth Koperta 41 mm nadaje się do Apple Watch wymaga iPhone`a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 albo nowszym Akcesoria w zestawie Koperta z aluminium w kolorze księżycowej poświaty Pasek sportowy w rozmiarze standardowym (z elementami S/M i M/L) kabel USB-C do prędkiego ładowania podłączany magnetycznie (1 m) kolor Biały Złoty rozmiary Wysokość: 41 mm Szerokość: 35 mm Grubość: 10.7 mm Waga 32 g Pozostałe właściwości Niegasnący wyświetlacz Retina OLED LTPO, 1000 nitów ekran ze szkła Ion-X w kopertach z aluminium wyświetlacz ze szkła szafirowego w kopertach ze stali nierdzewnej Czip łączności bezprzewodowej W3 Czip U1 (Ultra Wideband) Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Klasa wytrzymałości na pył IP6X najistotniej wytrzymałe przednie szkło Stale aktywny wysokościomierz Szybsze ładowanie

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony)
APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony)
Kup teraz 1899 3065,36 zł

Oszczędzasz aż 1166,36rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
Zegarek Damski Smartwatch Złoty Z Ciśnieniomierzem Rozmowy 3 Paski Menu Pl
Zegarek Damski Smartwatch Złoty Z Ciśnieniomierzem Rozmowy 3 Paski Menu Pl
Kup teraz 223,33 370 zł

Oszczędzasz aż 146,26rabat 40 %

Allegro.pl szczegóły
Wojskowy Zegarek Smartwatch Pulsometr Rozmowy Pl
Wojskowy Zegarek Smartwatch Pulsometr Rozmowy Pl
Kup teraz 260 450 zł

Oszczędzasz aż 190,05rabat 42 %

Allegro.pl szczegóły
Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny
Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny
Kup teraz 550 1017 zł

Oszczędzasz aż 467,01rabat 46 %

Avans.pl szczegóły
Smartwatch FOREVER Colorum CW-300 Fioletowy
Smartwatch FOREVER Colorum CW-300 Fioletowy
Kup teraz 129 250 zł

Oszczędzasz aż 121rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Kup teraz 99 180 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 45 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Garett Electronics Smartwatch Sport Activity Czarny
Garett Electronics Smartwatch Sport Activity Czarny
Kup teraz 169 310 zł

Oszczędzasz aż 141rabat 45 %

Avans.pl szczegóły