Archiwum

Apple Watch 7 41mm

 • Kategoria smartwatch
Kup teraz 1799 3499 zł

Oszczędzasz aż 1700rabat 49%

OleOle!

29739 opinii

 • Koperta z aluminium jest lekka i wykonana z lotniczego stopu pochodzącego w całości z recyklingu.. Pasek sportowy jest stworzony z wytrzymałego, a równocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o genialnych właściwościach użytkowych. Do tego ma postępowe zapięcie z napą i szlufką.
 • powiększony wyświetlacz Apple Watch powoduje, iż wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.
 • Prawa fizyki? Nie tutaj. Zwiększyliśmy wyświetlacz, prawie nie zmieniając rozmiarów zegarka. Całkowicie przeprojektowany ekran ma o 40% węższe ramki, a w konsekwencji jego powierzchnia jest niemal o 20% obszerniejsza niżeli w Series 6. I o ponad 50% aniżeli w Series 3. Przyznasz, że to niezły wynik.
 • Niegasnący wyświetlacz Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz wznosić ręki ani dotykać ekranu, żeby zerknąć na godzinę, komplikacje lub inne informacje. Ten ekran nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest dzisiaj o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku.
 • Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, rewelacyjnie gładką całość. Przyciski w całym systemie zostały zmodyfikowane, żeby w pełni wykorzystywać potencjał obszerniejszego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników, by nadzorować paru rzeczy naraz. Na większym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka.
 • rozszerzenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najszczególniej niepodatne na pęknięcia w historii Apple Watch. Za pomocą rewolucyjnego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz też swoje tętno. Dzięki postępowym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów. Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swemu zdrowiu.
 • Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką wydajnością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu. Apple Watch Series 7 wyekwipowano w wyjątkowy sensor i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie, a także w tle. Dniem i nocą.
 • EKG. Zawsze i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG zezwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego. To stanowcze osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe informacje lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha.
 • Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zaimplementowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca. Wystarczy, że dotkniesz Digital Crown, aby w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, iż Twoje serce pracuje prawidłowo.
 • Asystent snu. Apka Sen nie tylko obserwuje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować stosowne nawyki, aby sen dawał Ci to, czego potrzebujesz. Sprawdza nawet, jak niejednokrotnie oddychasz w jego trakcie. To prawdziwy ekspert od regeneracji.
 • Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, aby jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Ulepszona architektura i kabel USBC do szybkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.
 • Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się za pomocą ładnej animacji.
 • Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie. A na tym nie koniec.
 • Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A teraz, by bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować świeże treningi Tai chi i Pilates. Linia startu jest na Twoim nadgarstku.
 • Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, by rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana teraz do różnorodnego rodzaju treningów. Odpowiedzi głosowe będą podawać znaczne informacje, między innymi prędkość i dystans, by nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, ulepszone algorytmy skrupulatniej wyliczą spalone przez Ciebie kalorie.
 • Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny nawet na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu lub jeziorze, czy też liczysz pokonane baseny w wodzie zawsze masz asystę.
 • Pierścienie aktywności. W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia.
 • Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.
 • Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek. Są też podcasty, żeby oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli.
 • wystarczy Apple Watch i można startować. Obszerniejszy wyświetlacz Series 7 powoduje, iż wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie potrzebujesz telefonu, żeby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i posiadać dostęp do muzyki, oraz innych {pomocn|przydatn)ych rzeczy.
 • Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową zawsze jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.
 • Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego potrzebujesz. Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz.
 • Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz nawet zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.
 • Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie mają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się przez telefon lub wiadomości tekstowe.
 • Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać.
 • Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz też otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.
 • W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka.
 • Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić. Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką.
 • Zaprojektuj własną tarczę za pomocą komplikacji dopasowanych do Twoich zainteresowań. Lubisz surfować? Umieść na zegarku informacje o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem. Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem lub esemesem.
 • Stworzenie zegarka, który olśniewa zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest dostępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z wyjątkowego materiału stali nierdzewnej lub aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.
 • Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, by do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zmniejszających jego wpływ na środowisko naturalne.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Xiaomi AmazFit Neo
Xiaomi AmazFit Neo
Kup teraz 85 139 zł

Oszczędzasz aż 54rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Forever JW-100
Forever JW-100
Kup teraz 91,02 149 zł

Oszczędzasz aż 58rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Lark SPRINT
Lark SPRINT
Kup teraz 53,07 100 zł

Oszczędzasz aż 47rabat 47 %

Empik szczegóły
Withings Move
Withings Move
Kup teraz 269 538 zł

Oszczędzasz aż 269rabat 50 %

Neonet.pl szczegóły
Apple Watch 6 44mm
Apple Watch 6 44mm
Kup teraz 1849 3240 zł

Oszczędzasz aż 1391rabat 43 %

Sferis.pl szczegóły
Samsung Galaxy Watch 4 40mm
Samsung Galaxy Watch 4 40mm
Kup teraz 792 1499 zł

Oszczędzasz aż 707rabat 47 %

Empik szczegóły