Archiwum

Apple Watch 7 45mm

  • Kategoria smartwatch
  • System operacyjny iOS
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC
Kup teraz 2150 3970 zł

Oszczędzasz aż 1820,01rabat 46%

Media Expert

5395 opinii

Koperta z aluminium jest lekka i wyprodukowana z lotniczego stopu pochodzącego całkowicie z recyklingu.. Pasek sportowy jest wyprodukowany z wytrzymałego, a równocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o wyśmienitych właściwościach użytkowych.

Do tego ma postępowe zapięcie z napą i szlufką. Powiększony ekran Apple Watch powoduje, iż wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

Prawa fizyki$657 Nie tutaj. Rozszerzyliśmy wyświetlacz, prawie nie zmieniając rozmiarów zegarka. Kompletnie przeprojektowany wyświetlacz ma o 40% węższe ramki, a w efekcie jego powierzchnia jest niemal o 20% większa niżeli w Series 6.

I o ponad 50% aniżeli w Series 3. Przyznasz, iż to niezły wynik. Niegasnący ekran Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz unosić ręki ani dotykać ekranu, żeby zerknąć na godzinę, komplikacje albo inne dane.

Ten wyświetlacz nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest teraz o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, wspaniale gładką całość.

Przyciski w całym systemie zostały zmienione, by w pełni wykorzystywać potencjał większego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników,pilnować paru rzeczy naraz.

Na pokaźniejszym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka. Powiększenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najmocniej oporne na pęknięcia w historii Apple Watch.

przy pomocy rewolucyjnego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz również swoje tętno. Dzięki progresywnym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów.

Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swemu zdrowiu. Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką wydajnością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu.

Apple Watch Series 7 wyposażono w nieszablonowy sensor i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie oraz w tle. Dniem i nocą. EKG. Za każdym razem i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG umożliwia uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

To zasadnicze osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe informacje lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha. Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zaimplementowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

starczy, że dotkniesz Digital Crown, żeby w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, że Twoje serce pracuje korzystnie.

Asystent snu. Apka Sen nie tylko obserwuje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować adekwatne nawyki, by sen dawał Ci to, czego potrzebujesz. Sprawdza nawet, jak nieraz oddychasz w jego trakcie.

To prawdziwy ekspert od regeneracji. Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, żeby jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Udoskonalona architektura i kabel USBC do prędkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.

Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się przy pomocy pięknej animacji.

Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie.

A na tym nie koniec. Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A dzisiaj, aby bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować świeże treningi Tai chi i Pilates.

Linia startu jest na Twoim nadgarstku. Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, aby rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana teraz do zróżnicowanego rodzaju treningów.

Odpowiedzi głosowe będą podawać widoczne informacje, pomiędzy innymi prędkość i dystans, aby nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, lepsze algorytmy dokładniej wyliczą spalone przez Ciebie kalorie.

Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny choćby na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu lub jeziorze, czy również liczysz pokonane baseny w wodzie za każdym razem masz asystę. Pierścienie aktywności.

W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia. Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

Są także podcasty, aby oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli. Starczy Apple Watch i można startować. Pokaźniejszy ekran Series 7 powoduje, iż wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie Ci potrzeba telefonu, aby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i posiadać dostęp do muzyki, i innych przydatnych rzeczy.

Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową zawsze jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.

Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego Ci potrzeba.

Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz. Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz nawet zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie posiadają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą luźno komunikować się przez telefon albo wiadomości tekstowe.

Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać. Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz też otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.

W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka. Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić.

Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką. Zaprojektuj własną tarczę przy pomocy komplikacji przypasowanych do Twoich zainteresowań. Lubisz surfować$658 Umieść na zegarku informacje o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem.

Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem. Stworzenie zegarka, który zniewala jednocześnie wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest dostępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z wyjątkowego materiału stali rdzoodpornej lub aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, aby do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu.

W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań ograniczających jego wpływ na środowisko naturalne. Dane o produkcie Obsługiwane systemy operacyjne watchOS 8 iOS typ matrycy OLED LTPO Retina Pamięć wewnętrzna 32 GB Procesor Układ SiP S7 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Aparat fotograficzny Nie Dźwięk Głośnik Funkcje czujnik natlenienia krwi sensor pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne i optyczny detektor tętna trzeciej generacji Powiadomienia o zbyt wysokim albo niskim tętnie Powiadomienia o arytmii Apka EKG Międzynarodowe połączenia alarmowe Alarmowe SOS Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Wi-Fi Bluetooth 5.0 GPS/GNSS Stale aktywny wysokościomierz Kompas Komunikacja bezprzewodowa WiFi Bluetooth Koperta 45 mm pasuje do Apple Watch wymaga iPhone`a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym Akcesoria w zestawie Koperta z aluminium w odcieniu księżycowej poświaty Pasek sportowy w rozmiarze typowym (z elementami S/M i M/L) kabel USB-C do szybkiego ładowania podłączany magnetycznie (1 m) odcień Biały Złoty rozmiary Wysokość: 45 mm Szerokość: 38 mm Grubość: 10.7 mm Waga 38.8 g Pozostałe właściwości Niegasnący wyświetlacz Retina OLED LTPO, 1000 nitów wyświetlacz ze szkła Ion-X w kopertach z aluminium wyświetlacz ze szkła szafirowego w kopertach ze stali rdzoodpornej Czip łączności bezprzewodowej W3 Czip U1 (Ultra Wideband) Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Klasa wytrzymałości na pył IP6X najszczególniej oporne przednie szkło Stale aktywny wysokościomierz Szybsze ładowanie

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Media-Tech Active Band
Media-Tech Active Band
Kup teraz 122,13 200 zł

Oszczędzasz aż 78rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Garett Women Emma Plus
Garett Women Emma Plus
Kup teraz 229 399 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Apple Watch 8 45mm
Apple Watch 8 45mm
Kup teraz 2599 5149 zł

Oszczędzasz aż 2550rabat 50 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Apple Watch 8 41mm
Apple Watch 8 41mm
Kup teraz 2259 4449 zł

Oszczędzasz aż 2190rabat 49 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Huawei Watch GT 3 46mm
Huawei Watch GT 3 46mm
Kup teraz 999 1799 zł

Oszczędzasz aż 800rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Apple Watch 6 44mm
Apple Watch 6 44mm
Kup teraz 2049 3450 zł

Oszczędzasz aż 1401rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
Xiaomi AmazFit GTR 2
Xiaomi AmazFit GTR 2
Kup teraz 499 800 zł

Oszczędzasz aż 301rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Gino Rossi SW019-3
Gino Rossi SW019-3
Kup teraz 299 515,06 zł

Oszczędzasz aż 216,06rabat 42 %

Moda dla Ciebie szczegóły
Gino Rossi SW019-2
Gino Rossi SW019-2
Kup teraz 299 515,06 zł

Oszczędzasz aż 216,06rabat 42 %

Moda dla Ciebie szczegóły