Archiwum

APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony)

  • Kategoria smartwatch
  • System operacyjny iOS
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC
Kup teraz 1899 3065,36 zł

Oszczędzasz aż 1166,36rabat 38%

Avans.pl

Szanowni konsumenci! Ze względu na obfite zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy | grafitowa bransoleta mediolaska Apple Watch 8 to kolejna generacja smartwatcha, zaprojektowana zaró,wno dla pań, jak i mczyzn.

Dziki szykownemu i stylowemu wzornictwu ten zegarek z pewnoci zwró,ci na siebie uwag. Jest kompatybilny z urzdzeniami z systemem iOS i posiada czno Bluetooth, zaimplementowany GPS i obsug Apple Pay. Moesz go ró,wnie uywa do mierzenia pulsu, ledzenia aktywnoci fitness, a nawet realizowania pomiaru EKG.

Zegarek jest wodoodporny do 50m i ma wywietlacz Retina Always-on. Jest ró,wnie wyposaony w 32 GB pamici wewntrznej. Zasilany przez procesor Apple S8, co zapewnia mu produktywno. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy |

grafitowa bransoleta mediolaska z pewnoci zrobi na Tobie wraenie. Prezentowany model posiada kopert o wielkoci 41mm z bransolet mediolask. Imponujcy wywietlacz Apple Watch Series 8 ma duy, czytelny wywietlacz.

Jego ramki s tak cienkie, e ekran biegnie a do krawdzi koperty, nieprzeciętnie wpasowujc si w jej ksztat. Jasny, niegasncy wyświetlacz uatwia odczytywanie szczegó,owych tarcz i wyglda olniewajco choćby na opuszczonym nadgarstku.

Wszystkie Twoje ulubione komplikacje s dostpne na wikszym ekranie. Wpisywanie i nawigacja za pomoc stukni lub machni to prawdziwa przyjemno. Pomoc zawsze w zasigu rki Po wczeniu aplikacji Trening, Apple Watch 8 GPS wyłapuje niebezpieczne upadki i powiadamia lokalne suby ratunkowe, jeli pozostaniesz unieruchomiony.

w dodatku funkcja udostpniania lokalizacji zostaa zoptymalizowana do pracy. Jeli naciniesz i przytrzymasz przycisk boczny uruchomisz funkcj SOS i smartwatch poinformuje lokalne suby ratunkowe o Twojej lokalizacji.

Zegarek moe ró,wnie wyłapuje wypadki samochodowe z udziaem uytkownika i oznajmia odpowiednie suby i dyspozytoró,w. Accident Detection, nowa funkcja dla Apple Watch, wykorzystuje akcelerometr o szerokim zakresie dynamiki, yroskop, mikrofon, barometr, GPS, a także innowacyjny algorytm fuzji czujnikó,w oparty na milionie godzin informacji z wypadkó,w samochodowych, by informowa o nich kontakty alarmowe.

Trenuj z Apple Watch 8 GPS Opró,cz bardziej innowacyjnych metryk w nowych widokach treningowych, moesz szuka wicze na podstawie swojego nastroju. Udoskonalona aplikacja treningowa ma wiczenia na wszystko, od siowych po steppery.

Moesz wybra czstotliwo wicze i odpoczynku, aby dopasowa si do swojego stylu treningowego. Kadencja, ttno, tempo i moc bd mierzone podczas treningu. Twoja rutyna treningowa jest tym, co pomaga Ci uzyska form.

Bieganie na wieym powietrzu i jazda na rowerze to dwie Twoje ulubione aktywnoci i chcesz ledzi swoje postpy. Jeli chcesz poprawi swoje wyniki, powiadomienia w czasie rzeczywistym pomog Ci pobi Twó,j ostatni lub najkorzystniejszy wynik.

Apple Watch 8 czuwa nad Twoim zdrowiem Opró,cz klasycznych funkcji, Apple Watch Series 8 z aplikacj EKG zagwarantuje pomiary podobne do elektrokardiogramu jednoprzewodowego. Smartwatch gromadzi niepowtarzalny sensor i aplikacj, któ,re stale i cicho kontroluj natlenienie krwi.

Dziki aplikacji 24/7 Medicines moesz ledzi swoje leki, witaminy i suplementy - moesz atwo i dyskretnie ledzi przyjmowane iloci.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Zegarek Damski Smartwatch Złoty Z Ciśnieniomierzem Rozmowy 3 Paski Menu Pl
Zegarek Damski Smartwatch Złoty Z Ciśnieniomierzem Rozmowy 3 Paski Menu Pl
Kup teraz 223,33 370 zł

Oszczędzasz aż 146,26rabat 40 %

Allegro.pl szczegóły
Wojskowy Zegarek Smartwatch Pulsometr Rozmowy Pl
Wojskowy Zegarek Smartwatch Pulsometr Rozmowy Pl
Kup teraz 260 450 zł

Oszczędzasz aż 190,05rabat 42 %

Allegro.pl szczegóły
Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny
Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny
Kup teraz 550 1017 zł

Oszczędzasz aż 467,01rabat 46 %

Avans.pl szczegóły
Smartwatch FOREVER Colorum CW-300 Fioletowy
Smartwatch FOREVER Colorum CW-300 Fioletowy
Kup teraz 129 250 zł

Oszczędzasz aż 121rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Kup teraz 99 180 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 45 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Garett Electronics Smartwatch Sport Activity Czarny
Garett Electronics Smartwatch Sport Activity Czarny
Kup teraz 169 310 zł

Oszczędzasz aż 141rabat 45 %

Avans.pl szczegóły