Archiwum

Apple Watch Nike SE 44mm

  • Kategoria smartwatch
Kup teraz 1549 1799 zł

Oszczędzasz aż 250rabat 14%

Mall.pl

82830 opinii

Apple watch Nike Wersja dla najbardziej aktywnych, wykonana razem z firmą Nike. Posiada kopertę z aluminium lotniczego pochodzącego w całości z recyklingu. W dodatku użytkownik tej wersji dostaje dostęp do specjalnych aplikacji sportowych Nike.

Do wyboru 2 wersje paska: - pasek sportowy Nike, wytworzony z wytrzymałego fluoroelastomeru o genialnych właściwościach użytkowych, ma otwory powiększające przewiewność. - opaska sportowa Nike, wytwarzana z oddychającego splotu nylonu, ma wplecioną specjalną nić odblaskową.

Apple watch se obszerny ekran Retina pozwala zobaczyć więcej jednym zerknięciem. Nowoczesne czujniki rejestrują Twój każdy ruch. A solidne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Możesz sparować smartwatcha ze swoim smartfonem (iPhone 6s albo nowszy z iOS 14) i odbierać połączenia, powiadomienia i słuchać ulubionej muzyki podczas treningów.

Watch SE w wersji Cellular ma własną łączność LTE (wymagany plan taryfowy), więc nie musisz mieć przy sobie telefonu, by być w kontakcie ze światem. Apple Watch SE pomoże Ci żyć zdrowo, aktywnie i w bliskim kontakcie ze światem.

Żeby jeszcze lepiej chronić środowisko naturalne, Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, Apple Watch Series 3 i Apple Watch Nike są sprzedawane bez zasilacza. Fitness skuteczny trening wymaga wiedzy i danych.

teraz z większą precyzją możesz śledzić swoje wskaźniki treningowe – na basenie, siłowni czy na rowerze – aby czerpać z nich motywację do dalszego wysiłku. Codziennie mniej siedzieć, więcej się ruszać i trochę potrenować – to cel, do którego warto dążyć.

Pierścienie aktywności pomogą Ci go osiągnąć. Odnajdziesz tu sporo aktywności, by się porządnie zmęczyć. Między innymi bieg, marsz, jogę, jazdę na rowerze, intensywne treningi interwałowe i taniec. Oprócz tego Apple Watch SE paruje się z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni.

Wszystko, żeby produktywniej dać Ci wycisk. Unieś nadgarstek i zobaczysz spersonalizowane wskaźniki, takie jak odległość, tempo, kadencja, okrążenia, spalone kalorie i tętno. A wysokościomierz pokaże Ci w czasie rzeczywistym zmiany wysokości, gdy się wspinasz czy zbiegasz w doliny.

Monitor snu ilość i jakość naszego snu posiadają fundamentalny wpływ na nasze zdrowie. Z aplikacją Sen możesz wypracować nawyk regularnego chodzenia spać i pozwala obserwować fazy snu. Korzystając z niej, możesz wyznaczać i osiągać wypoczynkowe cele.

Muzyka i podcasty Znajdź motywację do wysiłku w tym, czego uwielbiasz słuchać. W Apple Music masz 70 milionów piosenek do wyboru. Wskakuj do wody Możesz zanurkować na głębokość do 50 metrów, ponieważ Apple Watch SE jest wodoodporny.

Zanurz się więc śmiało w basenie, licz serie i mierz czas przepłynięcia odcinków. A jeśli pływasz w morzu czy jeziorze, pokonaną trasę prześledzisz na mapie. Kontroluje i dba o zdrowie Apple Watch SE dostarcza Ci ważnych informacji zdrowotnych i nakłania do podtrzymywania prawidłowych nawyk...

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Xiaomi AmazFit GTS
Xiaomi AmazFit GTS
Kup teraz 429 769 zł

Oszczędzasz aż 340rabat 44 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
Garett G32W
Garett G32W
Kup teraz 239 389 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły
Samsung Galaxy Watch 3 45mm SM-R840
Samsung Galaxy Watch 3 45mm SM-R840
Kup teraz 1299 1735 zł

Oszczędzasz aż 436rabat 25 %

Neonet.pl szczegóły
Samsung Galaxy Watch 3 41mm SM-R850
Samsung Galaxy Watch 3 41mm SM-R850
Kup teraz 1099 1949 zł

Oszczędzasz aż 850rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Kup teraz 649 1135 zł

Oszczędzasz aż 486rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły