Archiwum

Garett Electronics Smartwatch Sport Activity Czarny

  • Kategoria smartwatch
  • Komunikacja Bluetooth
Kup teraz 169 310 zł

Oszczędzasz aż 141rabat 45%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Smartwatch Garett Sport Activity GT

Smartwatch Garett Sport Activity GT to zegarek, który idealnie stanie na wysokości zadania w codziennych sytuacjach, w podróży i na siłowni. Uwagę przyciągają metalowa ramka i elegancko wyprofilowane szkło dotykowego wyświetlacza. W mierzeniu intensywności aktywności pomagają specjalnie opracowane tryby sportowe. Garett Sport Activity GT pomoże Ci zadbać o zdrowie, dzięki przypomnieniom o treningu i regularnym nawadnianiu organizmu. Wybierz ten model, jeśli szukasz czegoś gustownego ze sportową nutą. Poznaj go bliżej.

Pulsometr, ciśnieniomierz i pulsoksymetr
Zegarek sportowy smartwatch pilnuje Twojego pulsu, ciśnienia i natlenienia krwi. Dzięki czemu trening jest efektywny i jednocześnie bezpieczny.

Tryb sportowy i Krokomierz
najkorzystniejszy smartwatch sportowy? To taki, który posiada w ustawieniach tę dyscyplinę, którą Ty uprawiasz! dzięki czemu Twój wysiłek będzie korzystnie przeliczany. Nie tylko na treningu, ale także w trakcie całego dnia Twój smartwatch sportowy będzie liczyć Twoje kroki i przeliczać je na spalone kalorie.

dane pogodowe
za każdym razem najświeższe i pochodzące ze sprawdzonych źródeł. I zawsze dostępne!

Monitor snu
nawet najlepszy smartwatch sportowy nie na dużo się przyda, gdy nie będziesz mieć sił na trening. Zaimplementowany detektor skontroluje Twój puls w nocy i nad ranem dostaniesz raport, czy Twój sen jest korzystny.

kolorowy dotykowy ekran

Zegarek smartwatch sportowy powinien być kolorowy! Pomijając choćby walory estetyczne, gwarantuje to udoskonaloną czytelność wyświetlanych danych.

Sterowanie muzyką w telefonie i zdalny aparat
Nie musisz przerywać ćwiczeń, by zmienić utwór lub ściszyć/pogłośnić muzykę w smartfonie. Dzięki technologii Bluetooth możesz zrobić to zdalnie, wykorzystując swój smartwatch sportowy. Gdy się ma smartwatch do sportu, to się ma zdjęcia z treningów! wystarczy ustawić gdzieś smartfon i można pstrykać zdalnie, zwalniając migawkę zegarkiem.

Łatwo wymienne paski
Smartwatch sportowy męski może w jednej chwili stać się damskim, bo decyduje przeważnie pasek, a obudowy są uniwersalne. Do wyboru, do koloru!

Powiadomienia z telefonu

Trudno jest ćwiczyć z telefonem w dłoni. Dlatego dobre smartwatche sportowe informują swych użytkowników o tym, że ktoś dzwoni lub pisze (ponadto wiadomości z Facebooka i Twittera).Zegarek smartwatch sportowy zadba o to, aby Twoja aktywność ruchowa nie spadła poniżej poziomu, jaki sobie ustalisz. Gdy zapomnisz o ćwiczeniach, dostaniesz motywujące upomnienie.

Wodoszczelność IP67
Sportowy smartwatch nie może bać się wody. Certyfikat IP67 oznacza dopuszczalne zanurzenie na 30 minut i całkowitą pyłoszczelność.EAN: 5904238483565
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5904238483565
Obsługiwane systemy operacyjne: Android
Rozdzielczość: Nie dotyczy
wariant matrycy: TFT-TN
Procesor: Realtek8762C
Aparat fotograficzny: Nie
Złącza: Brak
Funkcje: przystosowany do pływania Dotykowy ekran Bluetooth Kompatybilność z Android Kompatybilność z iOS Aplikacja z opcją GPS Powiadomienia wibracyjne Powiadomienia o wiadomościach SMS Powiadomienia o połączeniach Powiadomienia z aplikacji Odbieranie, odrzucanie, realizowanie połączeń wykonywanie zdjęć telefonem Sterowanie odtwarzaniem muzyki z telefonu Funkcja szukania telefonu Funkcja szukania urządzenia Alarm rozładowania zastosowany aparat Pulsometr Ciśnieniomierz Pulsoksymetr Tryby sportowe rodzaj trybów sportowych: spacer, bieganie, rower, skakanka, badminton, koszykówka, football, pływanie. Krokomierz Monitor braku aktywności Przypomnienia o nawodnieniu Monitor snu informacje pogodowe Wybudzenie ekranu ruchem ręki Stoper Minutnik Budzik różne tarcze do wyboru Gumowy pasek Pasek wymienny dedykowana aplikacja Da Fit
Czas pracy na baterii/bateriach: 5 dni
Czas czuwania (maks.): 7 dni
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Koperta: 20 mm
Akcesoria w pakiecie: Instrukcja Karta gwarancyjna kabel ładujący Smartwatch
rozmiary: 38 x 44 x 12 mm
Pozostałe parametry: Wodoodporność IP67 czujka ruchu Pamięć RAM 64MB Pamięć ROM 128MB Materiał: tworzywo nienaturalne + Metal Wersja Bluetooth 5.0 Kompatybilność z systemami Android 4.4, iOS 8.0 (i wyższe) Czas czuwania do 7 dni Czas pracy na baterii do 5 dni Czas ładowania około 2 godzin Język menu: angielski Maksymalny obwód paska 23.5cm Szerokość paska 20mm typ paska gumowy uzupełniające funkcje: powiadomienia menstruacyjne

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Smartwatch FOREVER IGO 2 JW-150 Czarny
Smartwatch FOREVER IGO 2 JW-150 Czarny
Kup teraz 100 159 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 37 %

Avans.pl szczegóły
Smartwatch BEMI Kid 2G Czarny
Smartwatch BEMI Kid 2G Czarny
Kup teraz 118 190 zł

Oszczędzasz aż 72,02rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
Nowy Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm 1.4" Czarny
Nowy Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm 1.4" Czarny
Kup teraz 500 900 zł

Oszczędzasz aż 400rabat 44 %

Avans.pl szczegóły
Smartwatch FOREVER Colorum CW-300 Fioletowy
Smartwatch FOREVER Colorum CW-300 Fioletowy
Kup teraz 160 250 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 36 %

Avans.pl szczegóły
Zegarek SMARTWATCH GARETT KIDS SUN PRO 4G kolor: RÓŻOWY
Zegarek SMARTWATCH GARETT KIDS SUN PRO 4G kolor: RÓŻOWY
Kup teraz 297 599 zł

Oszczędzasz aż 302rabat 50 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 SM-R870N 44mm Srebrny
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 SM-R870N 44mm Srebrny
Kup teraz 700 1169 zł

Oszczędzasz aż 469,01rabat 40 %

Avans.pl szczegóły
TICWATCH Pro Liquid Metal Silver
TICWATCH Pro Liquid Metal Silver
Kup teraz 758,45 1393,10 zł

Oszczędzasz aż 635rabat 46 %

Avans.pl szczegóły