Archiwum

Garett GT13

  • Kategoria smartwatch
  • Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 240
  • System operacyjny producenta
  • Pojemność akumulatora 380 mAh
  • Komunikacja Bluetooth
Kup teraz 180 350 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 49%

Empik

SmartWatch Garett GT13 to jeden z najnowszych modeli na rynku, został zaopatrzony w szereg udogodnień i znakomitych podzespołów.
zaimplementowany dotyk reaguje natychmiastowo na każde poruszenie palcem po tarczy zegarka. Poruszanie się po opcjach Smartwatcha jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze.
Garett GT13 działa z telefonami i innymi urządzeniami pracującymi na systemach Android i iOS.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ Z SYSTEMAMI ANDROID I iOS
zastosowany Bluetooth w wersji 4.0. Gwarantuje całkowitą kompatybilność zegarka z systemami Android i iOS.

zaimplementowanY czujka RUCHU
Smartwatch Garett GT13 czujka ruchu, który reaguje na ruch ręki, np. Funkcja wybudzania po ruchu nadgarstkiem, wyciszenie połączenia przychodzącego, wyciszenie alarmu...

wbudowanY PULSOMETR I MONITOR SNU

Garett GT13 ma zaimplementowany monitor pracy serca dzięki któremu można zmierzyć liczba uderzeń serca na minutę. Wbudowany monitor snu pokaże przespane godziny i sprawność snu.

ZDALNE STEROWANIE APARATEM W SMARTPHONIE
Po sparowaniu telefonu z zegarkiem, możliwe jest robienie zdjęć telefonem komórkowym, wciskając jedynie przycisk w zegarku. Np. Chcemy zrobić selfie czy zdjęcie rodzinne, ustawiamy telefon na daną odległość od nas a za spust aparatu służy nam zegarek (zrobione zdjęcie zapisze się w telefonie. W dodatku Garett GT13 wykrywa telefon.

BIJ SWOJE REKORDY Z GARETT GT13
zaimplementowany krokomierz monitoruje kondycję użytkownika w czasie rzeczywistym za pomocą wbudowanego czujnika pulsu. Realny jest precyzyjny pomiar ilości przebytego dystansu, zrobionych kroków, spalonych kalorii.
Wraz z Garett GT13 motywujesz się do uprawiania sportów, a także bijesz własne rekordy.

MUZYKA W ZASIĘGU RĘKI
To wygodne i nad wyraz funkcjonalne urządzenie, służące do odtwarzania muzyki, odbierania połączeń oraz wiadomości sms i maili. Pozwala na także nagrywanie notatek głosowych w formie audio. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest czytelny i łatwy w obsłudze interfejs. Użytkownik informowany jest o pojawieniu się danej informacji przy pomocy podświetlanych ikonek LED.

komplet GŁOŚNOMÓWIĄCY
Dużą zaletą prezentowanego modelu jest możliwość stosowania jako pakiet głośnomówiący. Taka opcja gwarantuje bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu i pozwala uniknąć ewentualnemu ukaraniu mandatem.
Aby maksymalnie zindywidualizować własny smartwatch, istnieje możliwość przypasowania rodzaju tarczy i tematów do pragnień użytkownika.

DLACZEGO WYMYŚLONO SMARTWATCHE?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień.EAN: 5906874848234
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5 906874 848234
Model: Garett GT13
Obsługiwane systemy operacyjne: Android
Przekątna ekranu: 1,2''
Rozdzielczość: 240 x 240
Pamięć wewnętrzna: 32 MB
Procesor: MTK2502
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: - Dźwięk, kiedy przychodzi połączenie głosowe- wbudowany mikrofon i głośnik funkcja rozmowy głośnomówiącej
Bateria: zaimplementowany akumulator 380mAh
Czas pracy na baterii/bateriach: 6 h
Czas czuwania (maks.): 70 h
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
nadaje się do: Kompatybilność z systemami Android oraz iOS
Akcesoria w zestawie: - SmartWatch Garett GT13- przewód USB do ładowania- Instrukcja w języku Polskim- Karta gwarancyjna- Oryginalne pudełko
Kolor: metaliczny
rozmiary: 4.5 x 4.5 x 1 cm
Pozostałe atrybuty: - Bransoleta Stalowa- Czas ładowania Około 30 minut- Zakres częstotliwości 2,4 GHz- Zasięg transmisji Około 10 metrów- Synchronizacja kontaktów, historii połączeń- Odtwarzanie i kontrolowanie muzyki z telefonu przez zegarek- Możliwość odbierania sms'ów- Powiadomienia z maili, aplikacji Facebook, Twitter, Skype.....- realizowanie zdjęć telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę- Stoper, Funkcja wibracji, oglądarka fotografii, Kalkulator- Budzik pięć pozycji do wyboru- Monitor snu ukazuje przespane godziny i skuteczność snu- Dyktafon nagrywanie notatek audio- Zegarek wyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia,stan baterii- Do wyboru kilka przeróżnych tarcz zegarka- Do wyboru dwie tapety- Do wyboru pięć ustawień dzwonka

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Kup teraz 569 1099 zł

Oszczędzasz aż 530rabat 48 %

Empik szczegóły
Samsung Galaxy Watch 4 40mm
Samsung Galaxy Watch 4 40mm
Kup teraz 759 1499 zł

Oszczędzasz aż 740rabat 49 %

Empik szczegóły
Withings Move
Withings Move
Kup teraz 269 497 zł

Oszczędzasz aż 228rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły
Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit
Kup teraz 419 699 zł

Oszczędzasz aż 280rabat 40 %

Eobuwie szczegóły