Archiwum

Garett Kids 4

  • Kategoria smartwatch
  • System operacyjny producenta
  • Pojemność akumulatora 420 mAh
  • Komunikacja WiFi
Kup teraz 199 399 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 50%

Neonet.pl

SmartWatch lokalizator GPS Garett Kids 4

SmartWatch Garett Kids 4 to progresywny lokalizator GPS z kartą sim i przyciskiem SOS. Ma funkcje lokalizacji na mapie, funkcje telefonu komórkowego, a także szereg innych funkcji, dzięki którym mamy obszerniejszą kontrolę nad swoimi pociechami. Cel jest prosty pozwolić dzieciom na więcej swobody równocześnie nie narażając ich bezpieczeństwa. Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu lub innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora. Garett Kids 4 ma wodoszczelną obudowę IP67, barwny dotykowy wyświetlacz, wymienne paski, działa na aplikacji Garett Tracker.

Lokalizowanie dziecka w dowolnym momencie
Funkcja lokalizacji GPS umożliwia precyzyjne namierzenie zegarka na mapie GPS Twojego telefonu w czasie rzeczywistym albo prześledzenia pokonanej trasy jaką przebyło dziecko, np. W drodze powrotnej ze szkoły.

zaimplementowany przycisk SOS
Po wciśnięciu przycisku SOS dziecko będzie mogło ekspresowo wezwać pomoc w niebezpiecznej sytuacji. Zegarek wysyła komunikat SOS i pozycję zegarka na mapie, wiadomość ta wysyłana jest do trzech wybranych przez rodzica osób.

Telefon komórkowy w zegarku
Dzięki karcie sim którą umieszczamy w urządzeniu dziecko może odebrać i wykonać połączenie telefoniczne. Telefon zaimplementowany w zegarek, który jest zapięty na ręce to dużo bardziej bezpieczne rozwiązanie aniżeli zwykły telefon komórkowy, który dziecko może łatwo zgubić.

Stała kontrola połączeń telefonicznych
Rodzic poprzez aplikację w swym smartfonie może wybrać które numery mogą się do dziecka dodzwonić i na które numery dziecko może zadzwonić z zegarka, numery telefonu nie wpisane do książki telefonicznej dziecka nie dodzwonią się do dziecka i dziecko nie będzie mogło zadzwonić na takie numery. W dodatku rodzic może włączyć czasową blokadę połączeń w obie strony, np. Gdy dziecko jest w szkole lub na innych zajęciach.

Wysyłanie notatek głosowych
Zegarek ma możliwość wysyłania notatek głosowych (maks. 15 sekund) w dwóch kierunkach, rodzic-dziecko i dziecko-rodzic, bez konieczności realizowania połączeń telefonicznych. Notatki głosowe zapisywane są w aplikacji w smartfonie rodzica i jest możliwość wielokrotnego odsłuchiwania notatek.

Zdalny podsłuch
Po włączeniu tej funkcji rodzic może słuchać co się dzieje w otoczeniu dziecka w dowolnym czasie. Podczas zastosowania funkcji ekran zegarka nie prezentuje żadnych dodatkowych informacji.

Geo ogrodzenie
Gdy dziecko przekroczy granicę wskazaną w aplikacji poprzez rodzica, rodzic zostanie o tym natychmiast poinformowany, np. Jeśli dziecko wyjdzie poza teren placu zabaw lub osiedla.

automatyczne powiadomienia
Aplikacja wyśle ostrzeżenie na telefon rodzica za każdym razem, gdy poziom baterii w zegarku spadnie poniżej 15%.

bezpłatna aplikacja Garett Tracker
wszystkich ustawień i konfiguracji zegarka dokonujemy smartfonem rodzica przy pomocy aplikacji Garett Tracker przystępnej w sklepie Google Play i App Store która jest w języku Polskim, jest darmowa i dzięki której w każdej chwili możemy sprawdzić co robi nasze dziecko.

Wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa
Garett Kids 4 jest certyfikowany poprzez producenta stopniem ochrony IP67. Oznacza to,pokrywa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.

Bez abonamentu i dodatkowych opłat
Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu albo innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora. Do poprawnej pracy smartwatcha wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty microsim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym zestawem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi posiadać ustawioną konfiguracje APN.

Wsparcie i pomoc przy konfiguracji
proces konfiguracji zegarka i aplikacji opisany jest szczegółowo w dołączonej instrukcji obsługi. W razie problemów z konfiguracją zegarka albo aplikacji udzielamy pełnego wsparcia pozakupowego przez kontakt mailowy i telefoniczny.

Już nigdy nie zastanawiaj się gdzie jest Twoje dziecko. Garett Kids 4 to bezpieczne dziecko i spokojny rodzic.EAN: 5903246280524
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5903246280524
Model: Garett Kids 4
Obsługiwane systemy operacyjne: Brak
Przekątna ekranu: 1,22''
Procesor: MTK MT6260
Aparat fotograficzny: Nie
Funkcje: Wodoszczelna i pyłoszczelna pokrywa, Garett Kids 4 jest certyfikowany poprzez producenta poziomym ochrony IP67. Oznacza to,pokrywa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna Aplikacja Garett Tracker dzięki niej mamy dostęp do ustawień i wszelkich funkcji zegarka, aplikacja jest w języku Polskim i jest bezpłatna, można ją pobrać w sklepie Google Play i App Store kolorowy dotykowy ekran, zezwala na wygodne sterowanie realizowanie połączeń telefonicznych, można zaprogramować 15 numerów na które dziecko może zadzwonić w każdej chwili, i które mogą się dodzwonić do dziecka Lokalizacja za pomocą aż pięciu systemów, GPS, WiFi, LBS, BDS, AGPS, lokalizator z starannością do 5 m ukazuje w czasie rzeczywistym gdzie znajduje się Twoje dzieckoPrzycisk SOS, możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku w celu uzyskania pomocy Slot na kartę MicroSim, do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszelkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN Geo Ogrodzenie, pozwala na ustawienie strefy placu zabaw dla dziecka po przekroczeniu której dostaniemy powiadomienie, możemy wówczas zadzwonić do dzieciaczka i zwrócić mu uwagę. Można zapisać 5 ogrodzeń. Zdalny podsłuch, po włączeniu tej funkcji przez aplikację zegarek wejdzie w jednostronne połączenie z zapisanym numerem telefonu i rodzic będzie mógł podsłuchać co obecnie robi jego dziecko Odtworzenie pokonanej trasy, zegarek pozwala odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko pokonało w ostatnim czasie realna blokada funkcji zegarka, możesz zdalnie zablokować zegarek, kiedy dziecko przebywa w szkole po to, żeby go nie rozpraszać. Można ustawićsamoczynną blokadę w informacji godzinach System nagród, możesz wysyłać dziecku "nagrodę" wyświetlaną na ekranie zegarka Krokomierz, mierzy przebyty dystans Monitor snu, ukazuje przespane godziny i wydajność snu
Bateria: wbudowany akumulator 420 mAh Czas ładowania: około 1 h
Czas czuwania (maks.): 70 h
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Akcesoria w pakiecie: SmartWatch lokalizator Garett Kids 4 kabel USB do ładowania Instrukcja Kartę gwarancyjna (gwarancja 24 miesiące)
Kolor: Czarny
wymiary: Tarcza: 6.6 x 40.5 x 15.5 mm Obwód paska: ok. 22 cm
Waga: 55 g
Pozostałe cechy: Wodoszczelna obudowa IP67 GPS Aplikacja Garett Tracker Aplikacja w języku Polskim Czułość GPS: -159dBm skrupulatność GPS:~5-10 metrów Materiał paska: silikon

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Garett GT13
Garett GT13
Kup teraz 169 292 zł

Oszczędzasz aż 123rabat 42 %

Neonet.pl szczegóły
Garett G11
Garett G11
Kup teraz 100 160 zł

Oszczędzasz aż 60,00rabat 38 %

Neonet.pl szczegóły
Samsung Watch Active 2 40mm SSM-R830
Samsung Watch Active 2 40mm SSM-R830
Kup teraz 899 1728 zł

Oszczędzasz aż 829rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
MyKronoz ZeTime
MyKronoz ZeTime
Kup teraz 399 849 zł

Oszczędzasz aż 450rabat 53 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Apple Watch 6 40mm
Apple Watch 6 40mm
Kup teraz 1879 3449 zł

Oszczędzasz aż 1570rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Garett Kids 2
Garett Kids 2
Kup teraz 149 279 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Apple Watch Nike SE 44mm
Apple Watch Nike SE 44mm
Kup teraz 1449 2499 zł

Oszczędzasz aż 1050rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Huawei Watch GT Active
Huawei Watch GT Active
Kup teraz 399 599 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 33 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800
Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800
Kup teraz 699 1149 zł

Oszczędzasz aż 450rabat 39 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły