Archiwum

Gino Rossi SW019-2

  • Kategoria smartwatch
Kup teraz 515,06
LOVRIN

0 opinii

Ekrany główne

Smartwatch G.Rossi SW019 standardowo posiada 5 motywów głównych, które dowolnie możesz zmienić, gdy tylko przyjdzie Tobie na to ochota. Tarcze o postępowym designie w rozdzielczości HD. Wszystko to oferuje tobie ten model smartwatcha. Wysokiej jakości ekran powoduje, iż obraz jest istotnie ostry, a także proponuje szczególnie dużą paletę barw.

Połączenia telefoniczne przez bluetooth

Po sparowaniu smartwatch G.Rossi SW019 z twoim smartfonem możesz bez problemu odbierać połączenia telefoniczne i je wykonywać. Zaimplementowany głośnik, a także mikrofon pozwala rozmawiać bez konieczności wydobywania telefonu komórkowego.

Twój zegarek! Twoje zdjęcie!

Dzięki połączeniu bluetooth pomiędzy smartwatchem G.Rossi SW019, a Twoim smartfonem od dzisiaj możesz cieszyć się swym ulubionym zdjęciem na ekranie głównym smartwatcha. Wystarczy zrobić zdjęcie telefonem i przesłać je na twój zegarek.

Ciesz się wspomnieniami, które, są w zasięgu ręki każdego dnia!

Twój 24-godzinny monitor zdrowia

Dzięki zastosowanemu optycznemu czujnikowi z progresywnym algorytmem zapewnia monitorowanie zmian ciśnienia, tętna oraz poziomu natlenienia krwi. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy jednoczesnym zachowaniu skrupulatności danych z monitora w stanie spoczynku i podczas treningu.

Wszystkie informacje zapisywane, są równocześnie w aplikacji WearFit Pro. Dzięki czemu w każdym momencie możesz wrócić do nich.

Aplikacja WearFit Pro na telefon Jest to aplikacja na telefon, dzięki której można ustawić wszystkie potrzebne nam właściwości swej aktywności. Każda czynność jest samoczynnie zapisywania w pamięci i dostępna do wglądu. Zapisywane jest mnóstwo czynników jak i najróżniejsze możliwości usprawniające obsługę jak, powiadomienia o połączeniach i wiadomości, spalanie kalorie, zdalne robienie fotografii, jakość snu, przebyty dystans czy pomiar pulsu, zmiana wyglądu i sporo innych. Aplikacja w języku polskim.

Ćwicz ze swoim wirtualnym trenerem personalnym

Dzięki zastosowaniu bardzo produktywnemu akceleratorowi o niskim zużyciu energii i starannemu algorytmowi SW019 może skrupulatnie śledzić twoje codzienne dane krokomierza. Może mierzyć czas treningowy, spalone kalorie oraz dystans treningowy, żeby analizować i ulepszać twoje wyniki.

Smartwatch posiada, aż 15 trybów sportowych, które w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej będą rejestrować twoje osiągnięcia sportowe.

Powiadomienia o trybie siedzącym i nawodnieniu

Zdarzyło ci się pracować zbyt długo przy komputerze bez chwili przerwy? Czułeś zmęczenie z tego powodu?

teraz już nie musisz się tym martwić! Smartwatch G.Rossi SW019 zadba o twoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Od tej chwili twoja praca stanie się przyjemnością!

Dzięki połączeniu bluetooth między smartwatchem, a telefonem komórkowym, który ma aktywną aplikację WearFit Pro twój zegarek przypomni ci o przerwie jaką trzeba zrobić i konieczności uzupełnieniu płynów, by móc znów skutecznie pracować!

Zadbaj o prawidłowy sen

Dzięki inteligentnemu monitorowi możesz zadbać o dobrą jakość snu.

Zegarek będzie monitorował twój stan snu od godziny 18:00 do 11:59 następnego dnia. Specjalne algorytmy jakie zostały zastosowane w aplikacji WearFit Pro pozwolą im określić na co powinieneś zwrócić uwagę, aby sen sprawiał, że będziesz wypoczęty i gotowy do wyzwań jakie przyniesie kolejny dzień.

informacje te, zapisują się w trybie: dziennym, tygodniowym i miesięcznym. Pozwalają określić jak długi był sen i jak długo trwały kolejne jego fazy.

Zdalne fotografie

Smartwatch SW019 daje możliwość robienia zdalnych zdjęć. Dzięki zastosowaniu technologii bluetooth, która daje bezprzewodową komunikację między smartwatchem, a smartfonem możesz wyzwalać migawkę twojego telefonu bezpośrednio z zegarka.

Od dzisiaj możesz robić zdjęcia gdzie chcesz i jak chcesz!

Muzyka

Zegarek może być stosowany do sterowania odtwarzaczem muzyki w telefonie komórkowym. Można go używać odtwarzania, wstrzymywania albo pomijania utworów (jest kompatybilny tylko z wbudowanym odtwarzaczem muzyki w telefonie komórkowym, może nie być kompatybilny z odtwarzaczem innych aplikacji, a głośności nie można regulować na zegarku.

teraz słuchanie muzyki stało się jeszcze prostsze podczas uprawiania sportu.

Powiadomienia wiadomości przychodzących

Połączenia przychodzące, sms`y, powiadomienia z aplikacji jakie masz zainstalowane na telefonie komórkowym: Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram to wszystko będzie dzisiaj przystępne od razu na twoim zegarku. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wiadomościami, które do ciebie dotrą na telefon komórkowy.

w momencie, kiedy przyjdzie do ciebie wiadomość ty ją od razu możesz odczytać na smartwatchu G.Rossi SW019.

Bądź na bieżąco z wiadomościami!

Pogoda

Smartwatch ten po podłączeniu z aplikacją wyświetla informacje o pogodzie. Dzisiaj wystarczy jedno spojrzenia na smartwatcha i już wiesz jaka pogoda będzie Ci towarzyszyć w najbliższym czasie. Dzięki pogodzie w zegarku możesz lepiej zaplanować swoją aktywność i ubrać się stosownie do otaczającej aury!

Wodoodporoność

Smartwatch G.Rossi SW019 posiada wodoodporność IP68 oznacza to, iż można w nim myć ręce i używać w deszczowe dni.

Pamiętam jednak, iż w tym modelu nie możesz pływać, ani nurkować!

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit
Kup teraz 420 799 zł

Oszczędzasz aż 379,01rabat 47 %

Eobuwie szczegóły
Rubicon Smartwatch
Rubicon Smartwatch
Kup teraz 177 289 zł

Oszczędzasz aż 112rabat 39 %

Allegro.pl szczegóły
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Kup teraz 599 1099 zł

Oszczędzasz aż 500rabat 45 %

Avans.pl szczegóły
Samsung Galaxy Watch 4 44mm
Samsung Galaxy Watch 4 44mm
Kup teraz 744 1300 zł

Oszczędzasz aż 556rabat 43 %

Sferis.pl szczegóły
Oromed Lady
Oromed Lady
Kup teraz 182,23 299 zł

Oszczędzasz aż 117rabat 39 %

Empik szczegóły
Apple Watch 6 44mm
Apple Watch 6 44mm
Kup teraz 2049 3450 zł

Oszczędzasz aż 1401rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
Apple Watch 7 41mm
Apple Watch 7 41mm
Kup teraz 2000 3549 zł

Oszczędzasz aż 1549,01rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
UleFone Watch
UleFone Watch
Kup teraz 120
Avans.pl szczegóły