Archiwum

Huawei Watch Fit

  • Kategoria smartwatch
  • Przekątna wyświetlacza 1.4 "
  • Waga zegarka 1 g
  • Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 400
  • System operacyjny Android
  • Pojemność akumulatora 300 mAh
  • Komunikacja NFC, Bluetooth, WiFi
Kup teraz 419 699 zł

Oszczędzasz aż 280rabat 40%

Eobuwie

HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach najróżniejszych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, lecz też ćwiczeń fitness wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach.

Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg koniecznych parametrów: dystans, tempo, tętno i spalone kalorie. Jeśli biegasz, dodatkowo możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami wytworzonymi przez współpracującą z nami markę Firstbeat.

Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe lub górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz tworzyć i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wskazanego poprzez Ciebie celu.

Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak również działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą danych. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są łatwe w użyciu podczas intensywnego wysiłku.

ekran jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Zastosowanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów powoduje,dane wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i obszerne. Za sprawą rozwiązania ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, tradycyjny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali nieprzystępnym do pogodzenia oczekiwaniom.

ekran jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Jednocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali rdzoodpornej jest lekka, wytrzymała i nieprzystępna do zarysowania.

Komfort podnosi także rozciągliwy pasek. Wyprodukowany z plastikowego kauczuku pozostaje wytrzymały na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać różne tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

Jedne mają mają charakter sportowy, inne - tradycyjny. Dzięki temu HUAWEI Watch GT Active może być idealnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma pojemność 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem wyśmienitym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy albo triatlonowe zawody trwające kilkanaście albo więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet dwa tygodnie.staranniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

poprzez to pozycjonowanie jest mniej staranne, a uzyskiwane wyniki namawiają do wyciągania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości albo prędkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

dzięki czemu geolokalizacja jest precyzyjniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, pozwala na bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w konsekwencji uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów w trakcie zawodów.

Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest przez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4 oraz europejski GALILEO.Monitoring serca poprzez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyposażony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

Funkcja zezwala na monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, aby Cię ostrzec. Dane są dostępne z poziomu urządzenia, a także aplikacji Huawei Health.

równocześnie mogą być źródłem ergonomicznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i produkowane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z kolekcji HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i skrupulatnie pilnuje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zainicjuje wybudzanie dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zniżającymi tym sposobem poczuc

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2
Kup teraz 569 1099 zł

Oszczędzasz aż 530rabat 48 %

Empik szczegóły
Garett GT13
Garett GT13
Kup teraz 180 350 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 49 %

Empik szczegóły
Samsung Galaxy Watch 4 40mm
Samsung Galaxy Watch 4 40mm
Kup teraz 759 1499 zł

Oszczędzasz aż 740rabat 49 %

Empik szczegóły
Withings Move
Withings Move
Kup teraz 269 497 zł

Oszczędzasz aż 228rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły