Archiwum

Huawei Watch GT 2

  • Kategoria smartwatch
  • Przekątna wyświetlacza 1.39 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza 390 x 390
  • Pojemność akumulatora 455 mAh
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi
Kup teraz 597 799 zł

Oszczędzasz aż 202rabat 25%

Empik

HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest komfortowy i lekki. Imponuje ergonomicznymi rozwiązaniami i nowoczesnym bezkompromisowym designem. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i niepodatny na wstrząsy. Tylna część pokrywy, gdzie zlokalizowano czujniki kontrolujące m.in.

tętno, jakość snu, a także poziom stresu, mieści ceramiczne części. Pasek zarówno w wersji sportowej, jak i klasycznej nie podrażnia skóry. Korzyści: kolorowy i dotykowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 Zastowanie technologii AMOLED, a także kontrastujących ze sobą kolorów sprawia, iż wyświetlane na ekranie dane są przezroczyste i wyraźne Dzięki postępowej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie wbudowana pamięć umożliwia zapisanie wielu plików, a po podłączeniu słuchawek bezprzewodowych, cieszyć się ulubioną muzyką lub pasjonującym audiobookiem Zdalne wykonywanie zdjęć sparowym smartfonem Obsługa pomiaru poziomu SpO2 (nasycenia krwi tlenem) pomaga zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

Szafirowe szkło i tytanowy korpus HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wygodny i lekki. Imponuje użytecznymi rozwiązaniami i postępowym bezkompromisowym designem. Wyświetlacz pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i oporny na wstrząsy.

Tylna część pokrywy, gdzie zlokalizowano czujniki pilnujące m.in. Tętno, jakość snu, a także poziom stresu, mieści ceramiczne elementy. Pasek równocześnie w wersji sportowej, jak i tradycyjnej nie podrażnia skóry.

Wysokiej jakości wyświetlacz, który sam reguluje swoją jasność Smartwatch Huawei został wyposażony w kolorowy i dotykowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 454×454. Zastowanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów sprawia, iż wyświetlane na ekranie informacje są transparentne i wyraźne.

Dzięki rozwiązaniu ALS wyświetlacz automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. 2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii Dzięki nowoczesnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*.

podczas wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów i nie obawiać się, że bateria ekspresowo się rozładuje.

Rozmawiaj poprzez smartwatch Po sparowaniu ze smartfonem możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Przeniesienie kontaktów do HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest instynktowne i prędkie. Smartwatch wyświetla też przychodzące wiadomości SMS oraz komunikaty z mediów społecznościowych.

W aplikacji Huawei Health możesz zablokować wybrane źródło powiadomień. Kontroluj swoje zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm początkuje zachowywać się inaczej$684 Spada koncentracja$685 Szybciej się denerwujesz$686 HUAWEI WATCH GT2 Pro został wyposażony w kilka funkcji, które zezwalają na monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi**. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Pomiar SpO2 Nasycenie krwi telenem (SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen.

Zbyt niski poziom SpO2 może wywoływać poważne objawy, takie jak brak energii, zmęczenie i zawroty głowy. Zegarek HUAWEI WATCH GT 2 Pro obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

Ponad sto trybów sportowych HUAWEI WATCH GT 2 Pro, jako Twój osobisty asystent, służy dodatkowo pełnym wsparciem przy ponad stu aktywnościach fizycznych. W pamięci urządzenia znajduje się 17 trybów sportowych, kolejne 85 można wybrać i dodać jednym kliknięciem.

Do wyboru jest m.in. Bieganie, triatlon, golf, yoga, taniec, fitness, narciarstwo, snowboarding. Smartwatch rejestruje m.in. Dystans, kadencję, spalone kalorie, tętno i tempo i przewyższenia. Na bieżąco kontroluje i wyświetla zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego.

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Apple Watch 7 45mm
Apple Watch 7 45mm
Kup teraz 2499,08 4494 zł

Oszczędzasz aż 1995rabat 44 %

Empik szczegóły
Rubicon Smartwatch
Rubicon Smartwatch
Kup teraz 177 289 zł

Oszczędzasz aż 112rabat 39 %

Allegro.pl szczegóły
Oromed Lady
Oromed Lady
Kup teraz 187,36 326 zł

Oszczędzasz aż 139rabat 43 %

Avans.pl szczegóły
Bemi Kix
Bemi Kix
Kup teraz 160 300 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE
Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE
Kup teraz 899 1099 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 18 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Apple Watch 8 41mm
Apple Watch 8 41mm
Kup teraz 2149 4399 zł

Oszczędzasz aż 2250,09rabat 51 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Watch 5 44mm
Samsung Galaxy Watch 5 44mm
Kup teraz 838 1049 zł

Oszczędzasz aż 211rabat 20 %

Sferis.pl szczegóły