Archiwum

Huawei Watch GT 2

  • Kategoria smartwatch
  • Przekątna wyświetlacza 1.39 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza 390 x 390
  • Komunikacja Bluetooth
Kup teraz 678 1149 zł

Oszczędzasz aż 471rabat 41%

BestStore.pl - Wszystkie Marki Jeden Sklep

HUAWEI Watch GT 2 o wymiarze koperty 42mm, z przezroczystym ekranem AMOLED podkreśla się ultrasmukłym designem i prakytcznymi rozwiązaniami. Kilka sekund wystarczy, żeby tarczę zegarka HUAWEI Watch GT 2 zmienić i przypasować do stroju, w którym idziesz do pracy, w którym spędzasz czas ze znajomymi albo w którym uprawiasz sport.

Ty wybierasz. Ty decydujesz.Korzyści:Ultrasmukłydesign - Huawei Watch GT 2 jest spektakularny, lekki i zgrabnyWiele tarcz na różne okazje - służbowe i mniej formalne, tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekundNie tylko ale i efektywny - Watch GT 2 napędza nowoczesny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearablesPartner do treningów - HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in.

biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerzeBardziej precyzyjny pomiar pracy serca- zegarek został zaopatrzony w funkcję HUAWEI TruSeen™. Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia skuteczniejszy i precyzyjniejszy pomiar tętna.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0, która obserwuje czas i fazy snuPowiadomienia- HUAWEI Watch GT 2 informuje o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowychOdtwarzaj muzykę z zegarka- biegaj lub jeździj na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, bez konieczności zabierania ze sobą smartfonu.Trzy typyZegarek dostępny jest w trzech wariantach.

W klasycznym wariancie pasek HUAWEI Watch GT 2 został stworzony z materiału, który nadaje zegarkowi uniwersalny charakter. Wersja sportowa stanie na wysokości zadania podczas aktywności fizycznej. Wersja wyszukana została zaprojektowana z myślą o paniach, które potrzebują zegarka bardziej wykwintnego i wykwintnego.Ultrasmukły designHUAWEI Watch GT 2 jest atrakcyjny, lekki i zgrabny.

Średnica tarczy wynosi 1.2 cali Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran wykorzystuje technologię AMOLED. Dzięki kontrastujących ze sobą barw informacje na tarczy zegarka są czytelne i wielkie.

Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.niemało tarcz na zróżnicowane okazjeZegarek został wyposażony w różne tarcze na rozmaite okazje – służbowe i mniej formalne.

Tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekund. Dzięki czemu możesz traktować zegarek HUAWEI Watch GT 2 jak biżuterię, która będzie komponować się z dowolnym strojem, jaki wybierzesz dla siebie.

Nie tylko efektowny, ale też bardzo skutecznyHUAWEI Watch GT 2 napędza postępowy procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor zagwarantuje niskie zużycie energii.

Zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować nawet siedem dni*, a z włączonym GPS - 15 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort.*Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych.

Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.Partner do treningówHUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerze. Rejestruje takie dane jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo.

podczas treningu dostarcza ergonomiczne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno rozpoczyna zbyt momentalnie rosnąć). Demonstruje również efekty i obciążenia wytwarzanych ćwiczeń, a także informacje o czasie koniecznym do pełnej regeneracji.

Po włączeniu trybu „pływanie” wodoszczelny zegarek Huawei inicjuje mierzyć m.in. Liczbę wytworzonych ruchów i produktywność pływania (SWOLF). Rozpoznaje na dodatek nieprawidłową postawę podczas aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i wydajną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także w trakcie górskich wypraw.Bardziej skrupulatny pomiar pracy sercaHUAWEI Watch GT 2 został wyekwipowany w funkcję HUAWEI TruSeen™.

Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia wydajniejszy i precyzyjniejszy pomiar tętna. Dzięki temu osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco kontrolować właściwości i reagować zmieniając intensywność wysiłku.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0Funkcja TruSleep™ nadzoruje czas i fazy snu.

Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zapoczątkuje wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi poczucie senności i dyskomfortu.

Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 ponadto może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące udoskonalonego wypoczynku. Podczas snu zegarek obserwuje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.Powiadomienia poprzez zegarekHUAWEI Watch GT 2 zawiadamia o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowych. Typy danych, jakie mogą być sygnalizowane albo blokowane poprzez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.Odtwarzaj muzykę z zegarkaJeśli uwielbiasz biegać albo jeździć na rowerze, słuchając jednocześnie muzyki, nie musisz już z

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Apple Watch 5 40mm
Apple Watch 5 40mm
Kup teraz 1649 3249 zł

Oszczędzasz aż 1600rabat 49 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Apple Watch 6 40mm
Apple Watch 6 40mm
Kup teraz 1699 3449 zł

Oszczędzasz aż 1750rabat 51 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Apple Watch 38mm
Apple Watch 38mm
Kup teraz 849 1469 zł

Oszczędzasz aż 620rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Garett GT13
Garett GT13
Kup teraz 165 319 zł

Oszczędzasz aż 154rabat 48 %

Neonet.pl szczegóły
Apple Watch 5 44mm
Apple Watch 5 44mm
Kup teraz 1899 3599 zł

Oszczędzasz aż 1700rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Apple Watch Nike SE 40mm
Apple Watch Nike SE 40mm
Kup teraz 1299 2349 zł

Oszczędzasz aż 1050rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800
Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800
Kup teraz 699 1149 zł

Oszczędzasz aż 450rabat 39 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły