Archiwum

Smartwatch OPPO Watch 46 mm Wi-Fi Złoty

  • Kategoria smartwatch
Oferta tymczasowo niedostępna

progresywny design surowy design OPPO Watch jest synonimem dobrego stylu. To połączenie stylowej, aluminiowej ramki ze atrakcyjnie odkształconym ekranem i wytrzymałym, gumowym paskiem. Przypasuj wygląd tarczy zegarka - wybierz gotową propozycję albo stwórz swój niepowtarzalny wzór, korzystając z technice AI.

odkształcony ekran znakomita widoczność ekranu zegarka jednocześnie w pełnym słońcu, jak i w bezchmurną noc to podstawa, dlatego OPPO Watch ekran AMOLED o przekątnej 1,91" i jasności do 1000 nitów.

w dodatku urządzenie podkreśla się atrakcyjnie odkształconym ekranem. System Wear OS Nie musisz wyjmować telefonu, żeby zapłacić za zakupy, posłuchać muzyki, sprawdzić powiadomienia, odpowiedzieć na wiadomości.

Zegarek wbudowany GPS i zagwarantuje dostęp do ogromnej ilości aplikacji w sklepie Google Play. To i mnóstwo więcej jest zasługą systemu Wear OS zaprojektowanego przez Google. Płatności zbliżeniowe Płać najwygodniej jak to tylko możliwe, bez konieczności wydobywania portfela albo telefonu.

Dzięki zastosowanemu NFC i obsłudze Google Pay płatność zostanie dokonana prędko - starczy, że przyłożysz nadgarstek do terminala płatniczego. Wytrzymała bateria OPPO Watch proponuje długi czas działania – nawet do 36 godzin w Trybie Smart i prędki czas ładowania – 100% baterii w ciągu 75 minut.

Korzystaj z trybu oszczędzania energii, kiedy jesteś poza domem, zachowując dostęp do najważniejszych funkcji smartwatcha przez nawet 21 dni bez ładowania! Smartwatch dla aktywnych Jeśli sport to Twoja pasja, wspaniale się składa.

Przetestuj na własnej skórze 5 trybów ćwiczeń zaprojektowanych przez OPPO i ponad 90 trybów ćwiczeń Google FIT. Ćwicz, a OPPO Watch będzie Twoim trenerem, który m.in. Zmierzy tętno, przeanalizuje sen i przypomni o odpoczynku, kiedy zbyt długo pozostajesz w jednej pozycji.

Zegarek wytrzymałość na wodę zgodną ze standardem 3 ATM....

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Smartwatch BEMI Kid 2G Czarny
Smartwatch BEMI Kid 2G Czarny
Kup teraz 129 214 zł

Oszczędzasz aż 85rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Kup teraz 99 180 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 45 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny
Smartwatch AMAZFIT T-Rex Czarny
Kup teraz 550 1017 zł

Oszczędzasz aż 467,01rabat 46 %

Avans.pl szczegóły
Garett Electronics Smartwatch Sport Activity Czarny
Garett Electronics Smartwatch Sport Activity Czarny
Kup teraz 169 310 zł

Oszczędzasz aż 141rabat 45 %

Avans.pl szczegóły