Archiwum

Samsung Galaxy Watch 4 40mm

  • Kategoria smartwatch
  • Rozdzielczość wyświetlacza 396 x 396
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC
Kup teraz 792 1499 zł

Oszczędzasz aż 707rabat 47%

Empik

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 Samsung Galaxy Watch 4 Możliwość płatności zbliżeniowych z Google Pay Jeszcze więcej aplikacji dzięki Wear OS i dostępowi do sklepu Google Play Asystent zdrowotny z funkcjami pomiaru ciśnienia i EKG* Funkcje Fitness, Twój osobisty trener Jest lekki i elegancki.

posiada wąską ramkę i czytelny ekran Ekosystem Galaxy, współpracuje z innymi urządzeniami * Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 albo nowszym oraz urządzenia Galaxy Watch4 Classic do sparowania.

Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z użyciem Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed wykorzystaniem należy zapoznać się z „Instrukcją używania" i „Ostrzeżeniami" dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor.

Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są dedykowane do wykrywania ataku serca. Nie są dedykowane do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania albo leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych.

Jeszcze więcej aplikacji i lepsza łączność Nowy system operacyjny Wear OS Powered by Samsung powstał przy współpracy z Google. W efekcie zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji* (dodatkowo od firm trzecich) i możesz cieszyć się ich niewiarygodnie prostą obsługą z poziomu nadgarstka.

* dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać wygodnie, zbliżając nadgarstek do terminala płatniczego.

Mapy Google zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku. Sklep Play przystępny dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify. YouTube Music Słuchaj swojej ulubionej muzyki.

zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. Samoczynna instalacja Aplikacje, które instalujesz na smartfonie samoczynnie pobierane są na smartwatcha (jeśli przystępna jest ich trafna wersja).**Synchronizacja danych Zmiana informacji w smartfonie lub smartwatchu zostanie zapisana na obu urządzeniach.

Kontrola multimediów Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów***. * Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store.

Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 albo nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – również klasyczny ciśnieniomierz do kalibracji.

szczegóły na shm.samsung.pl. ** Kompatybilny z Androidem 6.0 albo nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usł...

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Xiaomi AmazFit Neo
Xiaomi AmazFit Neo
Kup teraz 85 139 zł

Oszczędzasz aż 54rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Apple Watch 7 41mm
Apple Watch 7 41mm
Kup teraz 1799 3499 zł

Oszczędzasz aż 1700rabat 49 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Forever JW-100
Forever JW-100
Kup teraz 91,02 149 zł

Oszczędzasz aż 58rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Lark SPRINT
Lark SPRINT
Kup teraz 53,07 100 zł

Oszczędzasz aż 47rabat 47 %

Empik szczegóły
Withings Move
Withings Move
Kup teraz 269 538 zł

Oszczędzasz aż 269rabat 50 %

Neonet.pl szczegóły
Apple Watch 6 44mm
Apple Watch 6 44mm
Kup teraz 1849 3240 zł

Oszczędzasz aż 1391rabat 43 %

Sferis.pl szczegóły