Archiwum

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 SM-R905F 40mm LTE Czarny + Zabezpieczenie ekranu

  • Kategoria smartwatch
Kup teraz 1100 1500 zł

Oszczędzasz aż 400rabat 27%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Samsung Galaxy Watch5 R905 40mm LTE metaliczny

W Twoim stylu

Urządzenia Galaxy łączą się ze sobą, dostarczając Ci niezwykłych wrażeń z stosowania i ułatwiając Ci życie. Wygodnie steruj muzyką z poziomu Galaxy Watch5, korzystając z odświeżonego, bardziej instynktownego interfejsu. Gdy dzwoni telefon, nie musisz wyjmować go z kieszeni – odbierz połączenie bezpośrednio za pomocą Galaxy Watch5 lub za pomocą słuchawek Galaxy Buds2 Pro. A fotografie i filmy zrobisz jeszcze komfortowoj, używając smartwatcha do kontrolowania aparatu. Później możesz je prosto przesłać telewizor Samsung i podziwiać je na pokaźniejszym ekranie.

Twój prywatny trener personalny

Korzystaj w pełni z możliwości smartwatcha Samsung Galaxy Watch5. Śledź swoją aktywność i realizuj kolejne cele, dzięki nowoczesnym systemom monitorowania Twoich wyników. Wyznaczaj kolejne kroki na swojej drodze do zdrowia w oparciu o gromadzone dane i analizuj osiągnięcia, korzystając z aplikacji Samsung Health. Dzisiaj możesz łatwiej osiągnąć pożądane rezultaty i poprawić swoje osiągnięcia. Nadzoruj swoją aktywność fizyczną i osiągaj kolejne etapy, stale dbając o kondycję, sylwetkę i prawidłowe samopoczucie. Sprawdzaj, ile wody wypociłeś podczas ćwiczeń i nadzoruj spadek tętna po zakończonym treningu. Dbaj o organizm dzięki dokładnym wyznaczoniom Galaxy Watch5. Ponadto, Galaxy Watch5 nadzoruje pułap tlenowy (VO2Max), zezwalając określić wydolność organizmu.

Twój organizm pod kontrolą

Dbaj o zdrowie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch5 R915 44mm LTE niebieskim. Na bieżąco kontroluj cechy swojego organizmu, takie jak pracę serca i analizuj pomiary w aplikacji, żeby wychwycić niepokojące nieprawidłowości. Staranne sensory, o skrupulatności pokaźniejszej niżeli dotychczas, dają Ci szczegółową wiedzę na temat Twojego zdrowia. Dzięki technologii impedancji bioelektrycznej (BIA) poznasz skład swego organizmu i skrupulatnie określisz właściwości składu ciała. Na bieżąco możesz obserwować wzrost masy mięśniowej, zmniejszenie się tkanki tłuszczowej i poziom nawodnienia,dokładnie określić kolejne kroki na drodze do zdrowego organizmu i wymarzonej sylwetki. Monitoruj stan swojego serca. Czujnik EKG przeniesie pobrane dane na Twój telefon, gdzie wygodnie je przeanalizujesz. Szybko wychwycisz wszelkie nieprawidłowości i będziesz mógł przekazać lekarzowi kluczowe dane w odpowiednim czasie. Sprawdzaj cechy życiowe, korzystając z optycznego sensora przepływu krwi. Miej pod kontrolą poziom jej natlenienia i ciśnienie i tętno. Dzięki czemu lepiej przypasujesz trening do możliwości swego organizmu, a także na wczesnym etapie wyłapiesz niepokojące sygnały i zdążysz zareagować, chroniąc swoje zdrowie.

Twój organizm pod kontrolą

Dbaj o zdrowie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch5. Na bieżąco pilnuj atrybuty swego organizmu, takie jak pracę serca i analizuj pomiary w aplikacji, by wychwycić niepokojące nieprawidłowości. Skrupulatne sensory, o dokładności pokaźniejszej aniżeli dotychczas, dają Ci szczegółową wiedzę na temat Twojego zdrowia. Dzięki technologii impedancji bioelektrycznej (BIA) poznasz skład swego organizmu i skrupulatnie określisz cechy składu ciała. Na bieżąco możesz obserwować wzrost masy mięśniowej, zmniejszenie się tkanki tłuszczowej i poziom nawodnienia,precyzyjnie określić kolejne kroki na drodze do zdrowego organizmu i wymarzonej sylwetki. Nadzoruj stan swojego serca. Sensor EKG przeniesie pobrane dane na Twój telefon, gdzie komfortowo je przeanalizujesz. Prędko wychwycisz wszelkie nieprawidłowości i będziesz mógł przekazać lekarzowi kluczowe informacje w odpowiednim czasie. Sprawdzaj atrybuty życiowe, korzystając z optycznego sensora przepływu krwi. Miej pod kontrolą poziom jej natlenienia, a także ciśnienie i tętno. Dzięki temu lepiej dopasujesz trening do możliwości swego organizmu, a także na wczesnym etapie wyłapiesz niepokojące sygnały i zdążysz zareagować, broniąc swoje zdrowie.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Smartwatch BEMI Ter Różowy
Kup teraz 119 192 zł

Oszczędzasz aż 73rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Garett Electronics Smartwatch Action srebrny
Garett Electronics Smartwatch Action srebrny
Kup teraz 158 280 zł

Oszczędzasz aż 122rabat 44 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Nowy Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm 1.4" Czarny
Nowy Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm 1.4" Czarny
Kup teraz 899 1630 zł

Oszczędzasz aż 731rabat 45 %

Avans.pl szczegóły
Zegarek Rubicon Smartwatch
Zegarek Rubicon Smartwatch
Kup teraz 177 290 zł

Oszczędzasz aż 113rabat 39 %

Allegro.pl szczegóły
Apple Watch 4 40mm (czarny)
Apple Watch 4 40mm (czarny)
Kup teraz 1800 3199 zł

Oszczędzasz aż 1399,01rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 SM-R860NZ 40mm Srebrny
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 SM-R860NZ 40mm Srebrny
Kup teraz 699 1349 zł

Oszczędzasz aż 650rabat 48 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 46mm Active Czarny
Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 46mm Active Czarny
Kup teraz 949 1729 zł

Oszczędzasz aż 780rabat 45 %

Avans.pl szczegóły
Amazfit Bip Kokoda Green - Oficjalny Sklep Xiaomi
Amazfit Bip Kokoda Green - Oficjalny Sklep Xiaomi
Kup teraz 200 399 zł

Oszczędzasz aż 199,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły
Smartwatch BEMI Kix Czarny
Smartwatch BEMI Kix Czarny
Kup teraz 160 300 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły