Archiwum

Smartwatch FOREVER IGO 2 JW-150 Czarny

  • Kategoria smartwatch
Kup teraz 159
OleOle!

29739 opinii

Smartwatch Forever IGO 2 JW-150 różowy 1,4'' Smartwatch dla dzieci i młodzieży, który wspiera zdrowy rozwój i powoduje masę radości. Motywuje do ruchu – tryby sportowe, krokomierz, pomiar dystansu.

Kształci dbałości o zdrowie – pulsometr, monitoring snu, licznik spalonych kalorii. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Smartwatch dla dzieci i młodzieży Kolor: Różowy Materiał paska: Guma zarys koperty: Prostokątny Przekątna ekranu: 1,4'' Rozdzielczość obrazu: 240 x 240 objętość akumulatora: 180 mAh Komunikacja: Bluetooth Wodoszczelność Kompatybilność: Android, iOS Pożyteczny gadżet dla młodzieży Motywuje do ruchu – tryby sportowe, krokomierz, pomiar dystansu Kształci dbałości o zdrowie – pulsometr, monitoring snu, licznik spalonych kalorii Pomaga organizować czas – przypomnienia, powiadomienia, budzik postępowy młodzieżowy design, dotykowy ekran, lekka budowa i miękki sylikonowy pasek Wymienne tarcze zegarka i zaimplementowane gry,użytkowanie sprawiało prawdziwą frajdę Wysoki poziom ochrony przed wodą IP68 i możliwość blokady ekranu na PIN dla bezpieczeństwa urządzenia Młodzieżowy, czyli progresywny W ten sposób najlepiej opisać inteligentny zegarek IGO2 marki Forever.

Nastoletni fani i fanki elektroniki nie będą chcieli zdjąc smartwatcha z nadgarstka. IGO2 jednakowo zda egzamin w sytuacji dzieci dopiero uczących się poruszać po świecie technice. Wybierz zegarek marki Forever i podaruj przedstawicielowi młodszego pokolenia wartościowy upominek na czasie.

Zegarek, który dba o zdrowie pociechy W okresie dojrzewania dzieci bardzo potrzebują optymalnej ilości snu, wspierającej rozwój i regenerację. Forever IGO2 z zastosowaną funkcją monitorowania snu pomoże nastolatkom zrozumieć wagę nocnego odpoczynku i poprawić jego jakość.

Zmiany te pozytywnie wpłyną na samopoczucie i umiejętność skupienia się podczas lekcji w szkole. Ponadto zegarek wyposażony jest w pulsometr. Dziecko uczy się odczytywać pomiary funkcji życiowych i analizować ich znaczenie.

Sprawdzi, jak jego ciało reaguje np. Na wysiłek fizyczny. Zdrowo na sportowo ze smartwatchem Ruch to zdrowie, a nie łatwo odciągnąć nastolatka od komputera, smartfona czy grania na konsoli. Konkurować z tym może tylko smartwatch Forever IGO2.

Zegarek rzuca dziecku wyzwanie i motywuje do pobicia dziennych rekordów w ilości zrobionych kroków czy przebytej odległości. Wszystko to za sprawą zaimplementowanego krokomierza, licznika spalonych kalorii i dystansu.

w dodatku aplikacja prowadzi ranking wyników i osiągnieć wśród użytkowników zegarków. Dzieciaki dążą, by znaleźć się na szczycie listy, doskonale się przy tym bawiąc. Młodzi fani sportu z całą pewnością docenią tryby sportowe, w które wyposażony jest smartwatch.

Do ćwiczeń przyda się w dodatku stoper i minutnik. Forever IGO2 to naprawdę ergonomiczny gadżet. Organizacja czasu jak w zegarku istotnie {pomocn|przydatn)ą dla nastolatków funkcją zegarka są przypomnienia cykliczne.

Pomagają lepiej zorganizować się w ciągu dnia, wygospodarować czas na pracę domową oraz wypracować zdrowe nawyki, na przykład regularne posiłki. Wygodny budzik na nadgarstku wibracjami wybudzi posiadacza zegarka, gdy przyjdzie czas wstać do szkoły.

Głośny alarm nie popsuje samopoczucia na starcie i nie zerwie z łóżka rodzeństwa, z którym młodzież często współdzieli pokój. Powiadomienia z aplikacji mobilnych, o wiadomościach tekstowych i połączeniach przychodzących pojawiają się na ekranie smartwatcha.

Pozwala to dziecku pozostać na bieżąco z ważnymi informacjami, bez konieczności chwytania za telefon, który odwróci jego uwagę od nauki czy spożywanego posiłku. Na lekcjach w szkole i podczas nauki sprawdzi się tryb cichy zegarka.

Powiadomienia nie wydadzą dźwięku, kiedy jest to niepożądane. Gdyby telefon lub zegarek zawieruszył się, połączenie tych urządzeń wykorzystać można do zlokalizowania zguby. Zegarek znajdzie telefon, a telefon znajdzie zegarek.

Smartwatch stworzony dla nastolatków Forever IGO2 jest zegarkiem idealnym zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne smartwatcha – czarny oraz różowy – więc dziecko może wybrać ten, który bardziej się podoba.

Wymienne tarcze pozwolą spersonalizować i nieco odmienić zegarek, kiedy użytkownikowi przyjdzie na to ochota. Dla pokolenia, które uwielbia robić zdjęcia, niezastąpioną funkcjonalnością będzie sterowanie aparatem w smartfonie za pomocą zegarka.

Zdjęcia grupowe i idealne selfie powstaną bez zbędnego trudu. Młodzież ceni sobie prywatność, dlatego w smartwatchu IGO2 można zabezpieczyć ekran hasłem PIN. Osoba niepowołana nie użyje własności dziecka.

Nuda nie grozi dzieciakom, które mają IGO2. Zegarek wyposażono w cztery kultowe gry umilające czas i gimnastykujące umysł. Łączenie cukierków, parowanie liczb, latanie samolotem i pokonywanie labiryntu – każdy znajdzie coś dla siebie.

Zegarek IGO2 jest jak ryba w wodzie Smartwatch marki Forever można bez obaw zanurzyć w wodzie, ponieważ posiada stopień wodoodporności IP68, zapewniający najwyższy poziom ochrony. Nic się nie stanie, jeż

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Smartwatch Dla Dzieci Zegarek Aparat Gps Sim
Smartwatch Dla Dzieci Zegarek Aparat Gps Sim
Kup teraz 220 395 zł

Oszczędzasz aż 175,10rabat 44 %

Allegro.pl szczegóły