Archiwum

Smartwatch GARETT Verona Leather Złoty

  • Kategoria smartwatch
Kup teraz 371
Zadowolenie.pl

11100 opinii

Smartwatch Verona Twój codzienny towarzysz Wyglądaj elegancko w każdej sytuacji: w biurze, na treningu czy koncercie, a do tego pozwól się rozpieszczać wyjątkowej technologii Twojego smartwatcha. Sprawdź informacje pogodowe, a także swoje najważniejsze właściwości, zdalnie steruj muzyką i aparatem i ciesz się łatwością użytkowania.

ekran wysokiej jakości Dzięki zastosowaniu wyświetlacza AMOLED 1,3 Verona wzbogaci Twoją codzienność o żywsze barwy, wyśmienitą głębię czerni, a ponadto perfekcyjne kąty widzenia. Zastosowana w smartwatchu technika wpływa na szybkość reakcji na dotknięcie.

Płynne przechodzenie obrazów oraz ikon ułatwi Ci uprawianie sportu. Ćwiczenia wykonasz z jednym z 22 trybów sportowych lub funkcją ćwiczenia oddechu. Możesz też w każdej chwili zajrzeć do historii Twojej aktywności, w której wynajdziesz informacje o odbytych treningach.

Dostęp do danych Funkcja Always on Display to stałe, delikatne podświetlenie godziny na tarczy zegarka. Możesz spersonalizować fason, tak by smartwatch Verona za każdym razem rewelacyjnie prezentował się na Twojej ręce i komponował z Twoim aktualnym outfitem.

Wybudź ekran jednym ruchem ręki i kontroluj swoją aktywność! Wygoda w używaniu Model Verona to ultracienka konstrukcja, która jest dodatkowo lekka, dzięki zastosowaniu w niej prekursorskich rozwiązań. W ten sposób urządzenie nie obciąża nadgarstka; w efekcie przyjemnie się je nosi, a więc możesz wykonywać w nim rozmaite czynności.

Czasem możesz wręcz zapomnieć, iż masz je na sobie, ale nie musisz się martwić, gdy wyjdziesz z nim na deszcz klasa wodoszczelności IP67 uchroni zegarek przed zalaniem, a także pyłami. Ciekawe barwy Tutaj bez trudu wynajdziesz coś dla siebie, ponieważ żeński smartwatch Garett jest dostępny w aż siedmiu wersjach kolorystycznych.

Ta zasobność powoduje, iż urządzenie może wyglądać zarówno elegancko, jak i sportowo. Poza tym możesz wymienić pasek smartwatcha. Dobierz zegarek do swego stylu ubierania, a przy tym zdalnie steruj muzyką lub aparatem w telefonie.

Oszczędności energii Bateria Twojego nowego zegarka jest stanowczo wytrzymała, zatem nie wymaga ładowania choćby poprzez siedem dni pracy. Nie musisz już nosić ze sobą ładowarki czy sprawdzać stanu naładowania baterii, a zamiast tego nadzoruj swój puls i inne parametry za pomocą ciśnieniomierza, pulsoksymetru lub pulsometru.Procesor: Realtek 8762Szczegółowe dane aparatu: Dźwięk: Funkcje: Kompatybilność z Android i iOS Wodoszczelna obudowa IP67 Pulsometr Pulsoksymetr Ciśnieniomierz Liczne tryby sportowe Pełny obraz aktywności i snu Powiadomienia o połączeniach i SMS Powiadomienia z zróżnicowanych aplikacji Dotykowy barwny wyświetlacz Bateria: nadaje się do: Akcesoria w zestawie: Smartwatch Garett, przewód ładujący USB (brak wtyczki do gniazda sieciowego), Instrukcja obsługi w języku polskim/angielskim, Dowód zakupu (paragon albo faktura), Karta gwarancyjna wymiary: 50 x 45 x 6,8 mmPozostałe właściwości: 7 dnia pracy na baterii Czas czuwania do 14 dni realizowanie zdjęć telefonem informacje pogodowe różnorodne tarcze do wyboru Wymienny pasek...

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut