Archiwum

Bialetti Milk Frother MK01 - elektryczny spieniacz do mleka

  • Kategoria spieniacz do mleka
  • Rodzaj zasilania sieciowe
Kup teraz 290
Avans.pl

 Spieniacz do mleka Producent: Bialetti Materiał: stal nierdzewna, tworzywo nienaturalne Moc: 500W Do przygotowania Latté, Cappuccino, Frappé i innych napojów na bazie spienionego albo gorącego mleka skrupulatne dane: Wysokość: 19 cm Średnica: 8 cm Waga: 1,1 kg Długość przewodu zasilającego: 70 cm Napięcie i częstotliwość: 220-240 V, 50/60 Hz Bialetti gwarantem najkorzystniejszej jakości!

marka Bialetti swoją prekursorską kawiarkę wprowadziła na rynek w 1933 roku. Nieprzeciętny smak espresso i prostota jego przygotowania zrewolucjonizowały rynek kawy. Bialetti zaskakuje jakością po dziś dzień, a ich produkty można znaleźć w 9 na 10 włoskich domów.

Kawa to nie tylko espresso - latté, cappuccino, frappé Stalowy spieniacz do mleka włoskiej firmy Bialetti pasuje nieprzeciętnie do przygotowywania latté, cappuccino, frappé i innych napojów na bazie spienionego lub gorącego mleka.

Łatwy w użyciu, przygotowuje mleko w kilka minut tak, jak chcesz. Elektryczny spieniacz Bialetti zezwala na jednorazowe podgrzanie do 240 ml, albo podgrzanie i spienienie do 115 ml mleka. Spienianie mleka na zimno także nie stanowi problemu.

Od teraz mleczne kawy niczym z kawiarni zagoszczą w Twojej kuchni! dodatkowo, urządzenie jest mocne i zaprojektowane z myślą o innowacyjnych wnętrzach. Połączenie stali nierdzewnej i niepodatnych materiałów nienaturalnych nie tylko cieszy oko, ale także czyni spieniacz prostym w czyszczeniu....

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut