Archiwum

BRAUN Oral-B Vitality 100 szczoteczka elektryczna Oral B z timerem - BIAŁA/CZARNA

  • Kategoria szczoteczka elektryczna
  • Sygnalizator czasu mycia tak
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe
  • Kolor biały, niebieski, czarny, różowy
Oferta tymczasowo niedostępna

Jak dowodzą badania kliniczne, szczoteczka akumulatorowa Oral-B Vitality czyści zęby produktywniej niż zwykła szczoteczka manualna. Zaimplementowany w rączkę szczoteczki timer pomaga zachować zalecany poprzez dentystów 2-minutowy czas szczotkowania zębów.

To, co najlepsze od Oral-B – firmy nr 1 z zasady użytkowanej przez dentystów na całym świecie. Parametry i atrybuty:- doskonała szczoteczka do codziennej pielęgnacji jamy ustnej- eliminuje więcej płytki bakteryjnej niżeli zwykła szczoteczka manualna- Wibruje co 30 sekund, przypominając o przejściu do szczotkowania kolejnego obszaru W pakiecie: 1 rączka szczoteczki, 1 końcówka wymienna Ostrzeżenie:Należy regularnie sprawdzać, czy przewód nie jest uszkodzony.

w sytuacji stwierdzenia uszkodzenia należy przekazać ładowarkę do punktu serwisowego Oral-B Braun. Nie wolno używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. Urządzenie nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej 3.

roku życia. Dzieci oraz osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, czuciowych lub umysłowych mogą korzystać z urządzenia tylko pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo. Ogólnie zalecamy przechowywanie urządzenia w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Należy nadzorować, żeby dzieci nie bawiły się urządzeniem. W sytuacji upuszczenia produktu należy wymienić końcówkę szczoteczki przed następnym wykorzystaniem, nawet jeżeli nie widać żadnych uszkodzeń. Nie wolno kłaść ani przechowywać ładowarki w miejscu, z którego może spaść albo zostać zrzucona do wanny lub umywalki.

Nie wolno wkładać ładowarki do wody ani do innego płynu. Jeżeli ładowarka wpadła do wody, nie wolno jej wyjmować. Należy błyskawicznie odłączyć ją od źródła zasilania. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać artykułu.

Może to spowodować pożar, porażenie prądem albo inne obrażenia. W sprawie naprawy należy skonsultować się ze sprzedawcą albo punktem serwisowym Oral-B. Nie należy demontować towaru, z wyjątkiem konieczności wymiany baterii.

Przy wyjmowaniu baterii należy zachować ostrożność, aby nie spowodować zwarcia zacisków bieguna dodatniego (+) i ujemnego (-). Nie wolno wkładać żadnych przedmiotów do otworu w urządzeniu/ładowarce.

Nie dotykać wtyczki mokrymi rękami. Może to spowodować porażenie prądem elektrycznym. W trakcie odłączania urządzenia od źródła zasilania należy trzymać za wtyczkę, a nie za przewód. Należy używać urządzenia tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w instrukcji.

Nie wolno używać akcesoriów, które nie są zalecane przez producenta. Jeśli użytkownik szczoteczki jest w trakcie leczenia chorób jamy ustnej, przed użyciem urządzenia powinien skonsultować się z dentystą....

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Braun Sensi UltraThin PRO 900 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Braun Sensi UltraThin PRO 900 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Kup teraz 129 216,19 zł

Oszczędzasz aż 87,19rabat 40 %

Neonet.pl szczegóły