Archiwum
Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8N White Alabaster

linia Oral-B iO łączy w sobie solidne, ale delikatne mikrowibracje z wyjątkową okrągłą główką szczoteczki Oral-B inspirowaną dentystą, zapewniając mistrzowskie uczucie czystości każdego dnia. Inteligentny czujka nacisku pomaga uniemożliwiać zbyt konkretnemu szczotkowaniu,bronić dziąsła i szkliwo. Rozpoznawanie AI przy pomocy interaktywnego wyświetlacza pomaga w uzyskaniu najlepszego czyszczenia wszystkich obszarów jamy ustnej. Zastosowany 2-minutowy zegar kwadrantowy pulsuje co 30 sekund, zapewniając całkowite czyszczenie. Beztarciowy, gładki system napędu magnetycznego przekazuje energię do końcówek włosia, zapewniając czystość, która zniewala. Żeby uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, wymieniaj wymienne główki szczoteczki z serii Oral-B iO co 3 miesiące.

Szczoteczka rotacyjna

Elektryczna szczoteczka rotacyjna jest wyekwipowana w kolistą, obrotową końcówkę. W swym działaniu wykorzystuje właśnie ruch rotacyjny, który umożliwia o mnóstwo skrupulatniejsze mycie zębów w przypadku stosowania klasycznej szczoteczki manualnej. Szczoteczka rotacyjna precyzyjniej czyści zęby i przestrzenie pomiędzy nimi.

Zasilanie akumulatorowe

Szczoteczka jest zasilana z akumulatora, a dzięki czemu jest w pełni bezprzewodowa i komfortowa w wykorzystywaniu. Wbudowany akumulator o wysokiej pojemności zapewnia długi czas działania urządzenia i możliwość luźnego korzystania z niej. Gdy akumulator ulegnie rozładowaniu, starczy podłączyć szczoteczkę do ładowarki.

Sygnalizator czasu mycia zębów

Szczoteczka została wyekwipowana w sygnalizator czasu mycia zębów. Jest to nad wyraz przydatna funkcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych użytkowników – zezwala na jeszcze dokładniejsze czyszczenie uzębienia. Sygnalizator pomoże zorientować się, czy zęby są szczotkowane wystarczająco długo.

czujnik siły nacisku

detektor siły nacisku wyłapuje zbyt silne dociskanie szczoteczki do zębów w trakcie czyszczenia i informuje o tym użytkownika. To stanowczo ważny element, gdyż pozwoli uniknąć uszkodzeń dziąseł, które mogłyby powstać na skutek nieprawidłowego szczotkowania.

Wskaźnik naładowania akumulatora

Szczoteczka dysponuje wskaźnikiem poziomu naładowania baterii, co umożliwia monitorowanie tego poziomu i optymalnie wczesne podłączenie jej do ładowania. Wskaźnik poziomu baterii z wyprzedzeniem zasugeruje, iż to właściwy moment, by pomyśleć o naładowaniu akumulatora bądź podmianie baterii.

Aplikacja przenośna

Szczoteczki elektryczne najnowszych generacji bywają wyekwipowane w przeróżne funkcje uzupełniające, a w tym w Bluetooth. Łączność bezprzewodowa Bluetooth zezwala na stosowanie szczoteczki wraz z aplikacją. Szczotkowanie zębów może być, dzięki czemu, jeszcze bardziej staranne, systematyczne i przyjemne. Aplikacje do szczoteczek elektrycznych umożliwiają monitorowanie cyklu mycia zębów, zapisywanie danych, a nawet mogą udzielać przydatnych porad stomatologicznych.

Etui podróżne

W komfortowym etui bez trudu umieścisz szczoteczkę do zębów. To doskonała propozycja dla podróżujących. Jest lekkie i poręczne, więc z powodzeniem włożysz je choćby do mniejszej torby. A wszystko po to, żeby móc zadbać o higienę jamy ustnej w każdym miejscu.

ilość końcówek - 1

Szczoteczkę wyposażono w jedną, podstawową końcówkę do czyszczenia zębów. Uzupełniające komponenty można zakupić oddzielnie. Szczoteczka elektryczna z jedną końcówką będzie wystarczająca na początek dla pojedynczego użytkownika.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-P80
Szczoteczka soniczna FAIRYWILL FW-P80
Kup teraz 71 120 zł

Oszczędzasz aż 49,17rabat 41 %

Avans.pl szczegóły
Pulsonic Slim Clean 2000 Black Szczoteczka siniczna ORAL-B
Pulsonic Slim Clean 2000 Black Szczoteczka siniczna ORAL-B
Kup teraz 160 259 zł

Oszczędzasz aż 99,01rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Philips Sonicare Protective Clean HX6830/44
Philips Sonicare Protective Clean HX6830/44
Kup teraz 339 739 zł

Oszczędzasz aż 400rabat 54 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły