Archiwum

Philips Sonicare Protective Clean HX6830/44

  • Kategoria szczoteczka elektryczna
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe
Oferta tymczasowo niedostępna

 SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS PROTECTIVECLEAN 2 programy czyszczenia (clean, white), 1 poziom intensywności (wysoki), czujnik siły nacisku na zęby i dziąsła, zaawansowany Timer (30 sek. / 2min.), Przypomnienie o zamianie końcówki dla najlepszych rezultatów czyszczenia.

Na jednym ładowaniu pracuje do 14 dni. Bielsze zęby już po jednym tygodniu Nałóż główkę szczoteczki W2 Optimal White,eliminować powierzchniowe przebarwienia i odsłonić naturalny bielszy uśmiech. Badania kliniczne wykazały, iż gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie zapewnia efekt wybielenia już po 1 tygodniu.

Program czyszczenia i wybielania Niezależnie od tego, czy zależy Ci na usunięciu płytki nazębnej czy na dodatkowym polerowaniu zębów, mamy dla Ciebie rozwiązanie: program czyszczenia zezwala na perfekcyjne czyszczenie zębów, a program wybielania jest genialny do usuwania przebarwień.

Bezpieczne i delikatne szczotkowanie we wrażliwych miejscach, aparatach ortodontycznych i wypełnieniach Możesz mieć pewność, iż korzystanie ze szczoteczki jest bezpieczne: nasza technologia soniczna jest przystosowana do aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron i lakieru.

Pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy i ulepsza stan zdrowia jamy ustnej. Oznajmia, gdy zbyt mocno naciskasz Możesz nie zauważyć, że szczotkujesz zbyt mocno, lecz szczoteczka z całą pewnością to zarejestruje.

Jeśli będziesz zbyt mocno naciskać na dziąsła, szczoteczka wyda pulsujący dźwięk, aby przypomnieć, że należy szczotkować delikatniej. Łączy rączkę z główką szczoteczki Ta wykorzystująca mikrochip technologia wyłapuje i synchronizuje główkę szczoteczki z rączką.

Rączka i główka szczoteczki tworzą rozwiązanie pozwalające generować inteligentne przypomnienia o konieczności wymiany. Wymieniaj końcówkę co trzy miesiące,mieć pewność najlepszych rezultatów Wszystkie główki szczoteczki z czasem się zużywają.

Ale nasza technika BrushSync rejestruje, jak długo używasz główki szczoteczki i jak konkretnie szczotkujesz. Gdy nadejdzie czas na jej wymianę, zaświeci się wskaźnik na rączce i usłyszysz niedługi sygnał dźwiękowy.

dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że główka szczoteczki jest produktywna. Zachęta do dokładnego mycia zębów QuadPacer sygnalizuje, kiedy upływa trafny czas szczotkowania każdej części jamy ustnej. Z kolei SmarTimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty.

zaawansowana technika soniczna Philips Sonicare nowoczesna technika soniczna Philips Sonicare wtłacza wodę w szczeliny międzyzębowe i likwiduje płytkę nazębną pociągnięciami szczoteczki. 8 DODATKOWYCH KOŃCÓWEK ZAMIENNYCH - 4 ProResults i 4 Diamond Clean Końcówki zamienniki ProResults posiadają specjalnie wyprofilowany kształt, naturalnie dopasowujący się do kształtu zębów umożliwiając czyszczenie trudno przystępnych miejsc.

Nasza końcówka eliminuje do 2 razy więcej płytki nazębnej niżeli zwykła sz...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Braun Sensi UltraThin PRO 900 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Braun Sensi UltraThin PRO 900 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Kup teraz 129 216,19 zł

Oszczędzasz aż 87,19rabat 40 %

Neonet.pl szczegóły